Kedy môžem zaviesť ryžu a ovsené vločky?

Zodpovedané
17. dec 2021

Dobrý deň,

mám 4,5 mesačnú dcéru, ktorá má zavedený zemiak, batat, mrkvu, maslovú tekvicu a hokkaido.

Kedy jej môžem zaviesť ryžu a ovsené vločky?

Aké mäso môže a kedy ho zaviesť?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne by som išla do mäsa - teľacie, morčacie, králik, kuracie, či holubie. Zaviedla by som aspoň tieto druhy mäsa, potom pokojne môžete ryžu. Fajn je vo forme 1. kašičky od Sunaru (je bez príchutí), alebo aj ovsené vločky (či už kúpite jemné a rozvaríte ich a pomixovaním pridáte do obedného príkrmu). Alebo nejaké instatné (len neviem či sú na trhu vyslovene jednozložkové, neochutené).

Ďalej potom môžete skúšať ďalšie druhy zeleniny a potom ovocie na desiatový príkrm.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička