Je jedálniček ročného synčeka v poriadku?

Zodpovedané
11. mar 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom jedálnička môjho ročného synčeka.

07:00 - 08:00 - detská vyživa/rozmixované ovocie (odmieta mi papať pečivo a čokoľvek iné)
10:00 - 11:00 - MM
13:00 - 13:30 - polievka vývar/zemiaky s mäsom
15:00 - 15:30 - biely nesladený jogurt
17:00 - biely jogurt/ovocie
18:30 - zeleninová polievka/vývar/čo mu ostalo z obeda
20:15 - 20:30 - MM

Aký je Váš názor na náš jedálniček?

Je potrebné niečo ubrať, resp. pridať?

Ďakujem

Dobrý deň,

možno by som pridala nejakú obilninu na tú 17tu - kuskus so zeleninou, alebo nejakú kašu, alebo rizoto/pohánka, či palacinkové lievance, ovocný muffinček.

Inak je to fajn, ak to vyhovuje synčekovi aj Vám. Občas dať rybu, občas vajíčka. Aj na raňajky môžete vyskúšať.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička