Športový kočík s nafukovacími kolesami, odpružený - ale nie z trojkombinácie?

Zodpovedané
7. mar 2020

Ahoj,

hladam skladatelny sportak s odpruzenymi nafukovacimi pneumatikami, cize kolesa ako bicykel. Ale odpruzena zadna naprava. Strecha, madlo samozrejmost. Existuje nieco take - a nie je to 3 kombinacia?

Ahoj,

ak máš na mysli ozaj odpruženú tú zadnú nápravu typu nastavenie tvrdosti/hojdanie, pozri na modely ako Bexa iX, Riko Nuno či Bebetto Rainbow (ale nafukovačky tu majú len staršie verzie).

Úžasné odpruženie má aj podstatne drahší Britax Go Big.

Bexa iX

Riko Nuno

Bebetto Rainbow 2015

Britax Go Big

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli