Ktorý odpružený športový kočík spĺňa moje kritériá?

Zodpovedané
26. okt 2023

Ahoj,

hľadám odpružený športový kočík - trochu do terénu a aj na naše rozbité chodníky. Počítam, že bude s nafukovacími kolesami. Musí byť priestranný, aby sa dal dať do úplného ľahu a dieťa sa v ňom pohodlne vyspalo. Zároveň by som chcela, aby sa naň dal pripojiť stupienok pre staršie dieťa.

Ktorý športový kočík spĺňa moje kritériá?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si cenovo dostupný trojkolesový model Kinderkraft Helsi a iné, ktoré spomínam v mojej nedávnej odpovedi. Pripínam Ti ju sem, aby som sa neopakovala:

Zo štorkolesových modelov odporúčam cenovo dostupný kočík Zopa Move Cross 2, ktorý som nedávno v poradni porovnávala s terénnejším X-Lander X-Move. Moju odpoveď Ti sem tiež pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally