Ktorý kočík s veľkou vaničkou a nafukovacími kolesami je vhodný pre letné dieťa?

Zodpovedané
17. mar 2022

Ahoj,

rada by som poprosila o radu pri výbere kočíka pre dieťa narodené v lete. Najdôležitejšie je, aby bol vnútri veľký a aby sa tam zmestilo dieťa v zime aj s fusakom.

Ďalšie požiadavky:

  • nafukovacie kolesá,
  • kožený,
  • veľká vanička,
  • cena zatiaľ nerozhoduje.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

priestranné hlboké vaničky, nafukovacie kolesá a množstvo iných praktických vychytávok majú kočíky značky Moon alebo Abc Design. Nie sú v eko koži, ale za to majú rôzne farebné varianty a dobre odvetrávanú hlbokú vaniču, ktorú v lete určite oceníš.

Ak Ťa zaujali, tak sa pozri na túto otázku z poradne, kde nájdeš súhrn najobľúbenejších modelov, ktorý by som odporučila aj Tebe.

Ak by si predsa len túžila po kočíku v eko koži, tak to sú prevažne poľské modely, ktoré majú trochu ťažšie a menej skladné športiaky s malou nosnosťou. Tak treba s tým počítať. Veľa mamičiek po hlbokej vaničke kupuje nový športový kočík, pretože im z dvojkombinácie nevyhovujú.

Pozri napríklad či Ťa zaujme Bebetto Luca Pro, ktorý je u mamičiek obľúbený a je super v pomere cena/výkon.

Alebo Riko Naturo, ale má už cez 15 kg.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia