Dá sa kúpiť dvojkombinácia kočíka s odpruženými kolesami pre vysokých rodičov do 300 eur?

Zodpovedané
4. aug 2021

Ahoj,

hľadám asi takmer nemožné - dvojkombináciu kočíka pre novembrové bábo do 300 eur. Sme vyšší rodičia dvoj (175 - 185 cm). Kočík by mal mať odpružená kolesá, ktoré nebudú nafukovacie. Tiež by bolo fajn, ak by bol do 13 kg a keby sa rukoväť dala vysunúť aj zohnúť. Kvalitné vajíčko si kúpime zvlášť.

Ktorý kočík spĺňa naše požiadvaky?

Ďakujem

Ahoj,

mojím heslom je, že nič nie je nemožné a každá úloha má svoje riešenie. Skús sa zamerať na kvalitný bazárový kočík, tým znížiš náklady na kúpu nového z obchodu.

Za mňa a z mojich osobných skúseností ti jednoznačne odporúčam Britax Go Next. Kvalitnejší bazárový kočík kúpiš na MK do 300€. A čo sa samotnej značky týka, majú veľmi kvalitné aj autosedačky (vajíčko). Tak by sa ti uvoľnila finančná hotovosť a mohla by si kúpou trojkombinácie vyriešiť všetko.
Zároveň získaš kvalitný kočík a pohodlie manipulácie s bábätkom k svojej výške. Hlboká vanička je totiž umiestnená vyššie, aby si k bábätku bola bližšie. Väčšie kvalitne odpružené kolesá ti zaručia výborné jazdné vlastnosti v lepšom i horšom teréne. Zadné kolesá sú síce nafukovacie, no pridávajú tak ďalšie prirodzené pruženie a komfort. A maximálne zaťaženie pre jedno dieťa je 17 kg.

Britax Go Next

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally