Čo najkvalitnejší, odpružený kombinovaný kočík do 1000 eur s bezdefektovými kolesami

Zodpovedané
14. aug 2019

Dobrý deň,

hľadám kvalitný kombinovaný kočík - trojkombinácia, prípadne dvoj ak by bol naozaj top. Podmienkou je, aby zvládal terén a bol aj odpružený. Mala som vybratý Inglesina Aptica, ale zistila som, že nie je vhodný do náročnejšieho terénu. Tiež aby mal kvalitné kolesá bez možnosti defektu. Cena - ak by sme sa zmestili do 1000 by bolo fajn 🙂

Ahoj,

za mňa odpruženie + terén + kvalita = Britax Go Big. Na praktické funkcie, odolnosť a jazdné vlastnosti na neho nemá skoro nič. Ešte aj kolesá má pneumatiky, ale vyplnené, takže defekt nedostanete. A najlepšia správa - aj trojkombi zoženieš v akčnom sete pod 1000 eur (od 938).

Britax Go Big2

Z lacnejších odporučím ešte ABC Design Salsa 4 - super odpruženie a dobrá manipulácia sú “na nezaplatenie”. Okrem toho je super aj XL vanička a váha pod 12 kg.

ABC Design Salsa 4

Ja by som tiež pozerala na Baby Jogger City Premier (športiak od 500 a k nemu doskladáš, čo potrebuješ - do 1000 sa iste zmestíš), prípadne aj Concord Camino, Jané Crosswalk (či iné Jané-čka) stoja za myšlienku.

A Bugaboo Fox za 1100 dvojkombi tiež znie super.

Baby Jogger City Premier

Concord Camino

Jané Crosswalk

Bugaboo Fox

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli