Kozmetika Yves Rocher

1 skúsenosť

Yves Rocher je francúzska kozmetická značka, ktorá sa už 60 rokov venuje objavovaniu sveta rastlín a v jeho bezbrehom bohatstve hľadá riešenie každej nedokonalosti, s ktorou sa ženy v snahe byť krásne potýkajú. Ženám ponúka len to najlepšie z prírody

Hodnotenia a skúsenosti s kozmetikou Yves Rocher

Máš skúsenosť s kozmetikou Yves Rocher?

rybkaa  15. apr 2024 Overená recenzia

Power Booster

Ďalší produkt s výborným spôsobom aplikácie. Bez dotyku rúk ho ľahko nanesiete na okolie očí, jedno stlačenie úplne postačí pod obe oči. Bez vône, priesvitné sérum, ľahko sa roztiera, ale trocha horšie vstrebáva, na pokožke ostáva pocit napnutia a po zaschnutí sa mierne šúpe, chce to vychytať použité množstvo. Aj keď je bez parfumácie, mne mierne po aplikácii slzili oči.

penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Omladzujúce pleťové sérum

Sérum má krásny aplikátor, príjemnú konzistenciu. Rýchlo vstrebáva. Malé praktické balenie je vhodné aj na cesty. Zahustený koncentrát s obsahom duálnej kyseliny hyalurónovej sa uloží na pokožke a vrásky sa o čosi opticky zmenšia. Takže sa človek cíti mladší a krajší. 😇🥳

katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Nevhodné pre ekzematickú pleť

Žiaľ, moja citlivá pleť na sérum zareagovala ekzémom, preto jej účinok neviem posúdiť, odporúčam však vyskúšať ho na malej ploche v prípade, že máte sklony k ekzému. Zaujal ma však praktický aplikátor.

asshanti  7. apr 2024 Overená recenzia

Zázračné sérum

Balea BEAUTY HYALURON pleťové sérum je účinný, vysoko dávkovaný, trojito zahustený koncentrát pre rýchlu extra dávku hydratácie. Sérum má príjemnú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a poskytuje pokožke intenzívnu vlhkosť. Mám 41 rokov a presne toto moja pleť potrebuje, odporúčam používať každé ráno a večer na vyčistenú pleť 😊

matka1984  6. apr 2024 Overená recenzia

Hyaluron power booster funguje

Sérum má praktický obal s aplikátorom, ktorým ho ľahko nanesiete a ak máte viac času, dokonca aj rozotriete po celej tvári, prípadne vmasírujete.
Má jemnú hladkú konzistenciu, príjemnú vôňu. Stači ho naozaj málo, jemne vmasírovať na vyčistenú pleť a o chvíľu môžete aplikovať makeup. Vytvorí akoby jemnú vrstvu, film a vyplní vrásky. Ja mám 39 rokov a na jemných vráskach som po pár dňoch videla rozdiel. Samozrejme, buďme realisti, úplne vrásky nevymiznú, ale zjemnia sa určite. Nenanášajte ho však priveľa, pretože keď uschne a chcete ho použiť ako podklad pod makeup, pri nanášaní makeupu sa mi tvorili šupiny, akoby žmolky zo séra. Ja som si myslela, že väčšie množstvo = lepšie výsledky, ale nie je to tak, stačí jemná vrstva.
Produkt odporúčam, za málo peňazí veľa muziky.

Pleťové sérum

Toto sérum som mala v pláne už dlhšie vyskúšať a tak som sa tešila na jeho testovanie. Pleť je po nanesení pevnejšia, zatiaľ som si nevšimla, že by boli vrásky menej viditeľné, ale používam ho len týždeň. Má peknú vôňu, rýchlo sa vstrebáva a príjemne chladí.

maggie20  5. apr 2024 Overená recenzia

Jemné vrásky vyhladil

Sérum nanášam na drobné vrásky okolo úst, očí a na čele, dva krát denne. Už po prvom použití som cítila pnutie na pokožke a po týždni sú vrásky naozaj trochu menej viditeľné. Jedno balenie používam už vyše týždňa.
Alergická reakcia sa u mňa neobjavila žiadna.
Odporúčam.

Pleťové sérum

Ťažko sa hodnotí výsledok po pár dňoch používania. Sérum príjemne chladí. Vôňa je jemná a nevtieravá.

carmen238  2. apr 2024 Overená recenzia

Skvelé pleťové sérum

Prvý pocit bol, že mi tŕpne tvár, pretože sérum veľmi príjemne chladí, ale rozdiel bolo vidieť už po pár použitiach a teda moja mimické vrásky sa zmenšili :)

melani19  2. apr 2024 Overená recenzia

Super

Najprv som sa zľakla, aké to je lepkavé. Ale nakoniec som bola maximálne spokojná. Síce ešte extrémne viditeľné vrásky nemám, ale pokožku mám pevnejšiu.Odporúčam.

seena  23. okt 2021

Predčil moje očakávania

Nový rad Elixir Botanique je vskutku výborný a môžem ho len odporučiť. Mala som možnosť testovať ho a bola som nadmieru spokojná. Moja pleť dostala životabudič, po použití krémikov je hydratovaná a omladená. Dokonca sa mi výrazne redukoval aj môj problém s výsypom na lícach. Pleť dostala luxusnú starostlivosť.

trisha321  19. okt 2021

Testovanie Yves Rocher Elixir Botanique

Na začiatku som bola trocha skeptická, keďže veľakrát som sa v kozmetike sklamala, ale tentokrát som videla pozitívny výsledok už po pár dňoch.
Pleť mam čistejšiu, jemnejšiu a žiarivejšiu. Je nádherne hydratovaná a hebká. Konzistencia mi tiež vyhovovala a táto sada mi sadla hlavne kvôli tomu, že som mala pleť vysušenú a dehydratovanú. Som naozaj veľmi spokojná.❣️🙏

katarina303  13. okt 2021

Dokonalosť v produktoch Yves Rocher

Kozmetiku Yves Rocher používam uz niekolko rokov, vyhovuje mi textúrou krémov, blahodarnými účinkami na moju pleť a rôznymi škálami vôní, ktoré ma dokonale zrelaxujú. Zároveň, nie sú testované na zvieratách a sú cenovo dostupné. Som nadmieru spokojná.
lenuska30  27. sep 2021

YR

Používam kozmetiku Yves Rocher. Mám sérum na rozžiarenie pleti a denný krém. A zbožňujem ich toaletnú vodu zo zeleného čaju.☺

aurra  23. sep 2021

Najlepšia skúsenosť

Kozmetiku Yves Rocher používam každodenne, najlepšie pôsobí na moju pleť aj vlasy. Aj s týmito výrobkami som nadmieru spokojná.

konik_testuje  9. jún 2021

PURE ALGUE od YVES ROCHER si rozhodne svojich 5 hviezdičiek z testovania zaslúži.

Svieža vôňa, hebká pokožka, hydratácia a okysličenie pleti… To všetko a ešte oveľa viac so sebou prinieslo redakčné testovanie nového radu PURE ALGUE od prémiovej francúzskej kozmetickej značky YVES ROCHER s obsahom morskej mikroriasy Tetraselmis s okysličujúcimi a andioxidačnými vlastnosťami.

Bez pochýb je najväčším ťahúňom tohto záprahu oceánskej sviežosti Odličovacie želé 3 v 1. Prekvapilo svojou konzistenciou i odličovacou silou, no najmä efektom sviežej a okysličenej pleti, ktorý po použití zanecháva.Vodeodolná dekoratívna kozmetika ho síce potrápila, nebolo to však nič, s čím by si neporadili ďalšie výrobky z tohto radu.

V tesnom závese sa preto nenechala zahanbiť ani Odličovacia micelárna voda na tvár a oči 2 v 1, ktorá okrem odstránenia zvyškov, i toho vodeodolného, make-upu, dôkladne pleť vyčistila a navyše, okrem sviežej a čistej pleti, zanechala pozitívny dojem vďaka svojej nádhernej vôni.

Milým prekvapením bola aj Okysličujúca hydratačná maska. Ľahká aplikácia a jej bezoplachová forma z nej robia must have každej ženy, ktorá bojuje s napätou pleťou bez života. Hydratačná maska nielen dodala pleti svieži a zdravý vzhľad, pleť sa dokonca po jej aplikácii zjemnila a stala pružnou.

Svieži čistiaci gél a okysličujúca čistiaca pena sú v rade PURE ALGUE zástupcami každodennej rannej i večernej starostlivosti o pleť. Oba produkty pleť zbavujú nečistôt, hydratujú a osviežujú. Záleží na žene, aká konzistencia čistiaceho prípravku na tvár jej viac vyhovuje. Aj v našom modrokoníkovskom testovaní sa testerky rozdelili na dva tábory.

Jedným z najdôležitejších krokov v starostlivosti o pleť je exfoliácia, teda peeling. Tento krok je vo všeobecnosti nedocenený, a pritom veľmi dôležitý. YVES ROCHER pri vytváraní radu PURE ALGUE však mysleli aj na zbavovanie sa odumretých kožných buniek. Rozjasňujúci peeling pre sviežu pleť nesklamal. Jeho gélová konzistencia, bambucký prášok a svieža vôňa dokonale tento rad kozmetiky reprezentujú.

Celkovo tento rad kozmetiky YVES ROCHER obstál na výbornú. A to nielen vďaka tomu, že do bodky splnil všetko, čo sľúbil, a to sviežosť, hydratáciu a okysličenie pleti. Pridanou hodnotou každého z výrobkov je aj vôňa, ktorá neodmysliteľne k produktom tejto značky patrí. Navyše sú produkty šetrné nielen k pokožke, ale tiež k prírode.

ivkazba  25. máj 2021

Ďalšia francúzska sviežosť

Pleťovej kozmetike Yves Rocher som verná vyše 10 rokov. Celoročne používam rad Elixir Jeunesse, v lete zbožňujem Hydra Végétal a v zime zase Anti Age Global alebo Sérum Végétal. Na odličovanie dlhodobo používam micelárny gél z radu Elixir a tonikum s radu Hydra. Nový rad Pure Algue nesklamal, práve naopak, potvrdil to, prečo mám túto kozmetiku rada. Má príjemnú zdravú vôňu, žiadne sladké ovocinky, ale vôňa čistoty. Keď si očistíte pleť micelárnou vodou, chcete si ju očistiť znova, aby ste sa znova nadýchli tej vône. Čistiaci gél je skvelým doplnkom mojej pleťovej údržby každý večer a maska každý druhý deň osvieži pleť. V mojom veku 43 tá údržba už čo-to stojí, aby človek bez omietky vyzeral v norme. Pre mňa je táto kozmetika tým ideálnym doplnkom už roky.

tratatundra  24. máj 2021

Po prvýkrát a navždy Yves Rocher

Nechala som sa zlákať hodnoteniami tu na Modrom koníku a zakúpila som si 3 produkty z radu Pure Algue od Yves Rocher. Moja pleť dostáva dosť zabrať, a tak si trochu kyslíka naviac zaslúži.
Musím povedať, že neľutujem ani cent, ktorý som do kozmetiky investovala. Napriek tomu, že nie všetky produkty z môjho výberu mali TOP hodnotenia, zvolila som podľa vlastných preferencií.
Pleťová maska - Na môj skus možno trochu nepochopený systém nezmývania, ale svoju úlohu plní skvelo. Dvakrát do týždňa dodá pleti fakt všetko, čo pleť potrebuje. Je po nej napnutá (nie však tým nepríjemným spôsobom, ktorý vás núti použiť krém), svieža, s nádychom ružovkastej, a hlavne, jemná ako detský zadoček.
Odličovacie želé 3 v 1 - Nemá chybu. Ja osobne nepoužívam make-up, len púder a riasenku. Ešte sa mi nestalo, že by želé neodlíčilo všetko a dokonale. Používam ho večer, či som, alebo nie som nalíčená, na vyčistenie pleti po celom dni. Za mňa určite skvelý produkt.
Čistiaca pena - Napriek nie 100 % úspešnosti v testovaní tu na MK, som sa rozhodla si ju kúpiť, pretože čistiace peny mám proste rada a neľutujem. Zamiloval si ju dokonca aj môj priateľ.

Je to moja prvá skúsenosť s Yves Rocher a myslím, že tento rad ma presvedčil o kvalite tejto francúzskej značky a už rozumiem, prečo má toľko fanúšikov. Myslím, že pri nej zostanem. :)

mylovve  17. máj 2021

Pre mňa nič lepšie nie je🍀

Ako prvú som začala skúšať penu a už po prvom raze som bola prekvapená, ako mi zjemnilo pokožku... Vôňa neskutočná ❤️Ako druhé som skúsila použiť masku. Tiež spokojnosť. Najviac som spokojná s gélom, ktorý si nanášam ráno a večer a už si aj okolie všimlo, že mi akné ustúpilo. Som vďačná a určite ostanem verná. Jediná vec, ktorá mi nesadla, je odličovač, ktorý neodlíčil všetko. Ale inak som spokojná a môžem iba odporúčať. 🍀🙏❤️

lejlinka868  17. máj 2021

Dokonalá hydratačná kozmetika

Dostala som možnosť testovania YVES ROCHER radu PURE ALGUE a musim povedať, že veľká spokojnosť. Odličovanie je alfou a omegou krásnej pleti a so správnou hydratáciou je to kľúč k skutočne hebkej a žiarivej pleti. Testovala som 3 produkty: Odličovaciu micelárnu vodu 2 v 1, Odličovacie želé 3 v 1 a Okysličujúcu hydratačnú masku. Všetky určené na normálnu až zmiešanú pleť. A u mňa to je rozhodne kozmetika MUST HAVE.