Jessa vlhčené utierky na intímnu hygienu, 20 ks

Jessa vlhčené utierky na intímnu hygienu, 20 ks – s kamilkovým extraktom upokojujú a ošetrujú intímnu oblasť. Prirodzená rovnováha intímnej oblasti je stabilizovaná vďaka extraktu z kyseliny mliečnej, ktorá zároveň zabraňuje podráždeniu. Materiál je biologicky odbúrateľný. Vhodné na diskrétne použitie počas dňa. Znovu uzatvárateľné balenie je ideálne na cesty.

Kde kúpim Jessa vlhčené utierky na intímnu hygienu, 20 ks

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Jessa vlhčenými utierkami na intímnu hygienu, 20 ks

Máš skúsenosť s Jessa vlhčenými utierkami na intímnu hygienu, 20 ks?
jordynka  6. aug 2023 Overená recenzia

Vlhčené utierky na intímnu hygienu

S týmto produktom som bola nadmieru spokojná. Vlhčené utierky cestovali s nami na dovolenku, kde sme ich s dcérou ocenili po kúpaní sa v bazéne i v mori, i na verejných toaletách. Výhodou je praktické balenie, ktoré sa zmestí aj do kabelky. Nedráždili, nespôsobovali suchosť ani svrbenie.
  • - praktické mini balenie, ktoré keď sa otvorí, utierky nevyschnú, ako vo veľkých baleniach (keď sa nespotrebujú hneď)
  • - jemná vôňa
  • - jemné na dotyk
  • - nespôsobovali podráždenie
  • - praktické po kúpaní sa v bazéne i na verejných toaletách
kacena85  6. aug 2023 Overená recenzia

Parádny doplnok

Super vlh.utierky, vhodné aj do mini kabelky, na cesty, na dovolenku. Príjemne voňajú a ja som dosť citlivá na tieto intímne produkty, ale žiadna zlá reakcia.
  • Malé balenie
  • Super na cesty
  • Žiadne nepríjemné reakcie tela
lucanka49  6. aug 2023 Overená recenzia

Vlhčené utierky Jessa

Praktické utierky mnou nosené denne v kabelke, vďaka svojmu praktickému baleniu.
Jemné, krásne voňajúce s kamilkovým extraktom.
  • Jemná decentná vôňa
  • Praktické malé balenie do kabelky
  • Vhodné aj pre citlivú pokožku

Môžem len odporučiť

Vlhčené utierky používam pravidelne a tieto môžem naozaj len pochváliť. Sú dostatočne pevné (netrhajú sa pri vyberaní), veľkostne akurát (cca 10 x 15 cm), vôňa neurazí a dajú sa splachovať do záchoda. Nenašla som žiadnu nevýhodu, teda okrem toho, že ich je málo :-)
  • pevné
  • môžu sa splachovať do záchoda
  • vyhovujúca vôňa
  • na cesty fajn, ale privítala by som aj väčšie balenie na doma
puskaruka  4. aug 2023 Overená recenzia

Utierky na intímnu hygienu

Prijemne voňajú. Som s nimi veľmi spokojná. Svoj účel použitia splnili na 100 percent. V kabelke nezaberú veľa miesta. Odporúčam.
  • S harmančekovým extraktom
  • Prijemne voňajú
  • Malé balenie sa zmestí do kabelky
  • Sú splachovateľné

Obrúsky

Za mňa super.
  • pekná vôňa
  • nedráždia pokožku
  • splachovateľné
  • s kamilkovým extraktom
  • Znovuuzatvárateľné balenie

Ideálne balenie na cestu, super do tašky, príjemná vôňa.

Ideálne balenie na cestu super do tašky. Vlhčené obrúsky Jessa na intímnu hygienu sú úžasné beriem si ich vždy zo sebou. Nádherne voňajú a sú jemné k pokožke.
  • Ideálne balenie na cestu

Jessa intímne vlhčené utierky 20 ks z dm 🌸

Ideálne na cestovanie, praktické menšie balenie, nádherne voňajú, testované na dovolenke, neobsahujú alkohol, jemnučké k pokožke s obsahom kamilkového extraktu 👍. Ďalšia skvelá vec z dm 👍😊
  • Praktické balenie
  • Dobré a opätovné zatváranie
  • Voňavé, obohatené o kamilky
  • Mäkkučké
  • Bez alkoholu
  • Dajú sa spláchnuť v toalete
somelierka  25. júl 2023 Overená recenzia

Vlhčené obrúsky krásne voňavé

Prvý krát som mala možnosť vyskúšať vlhčené obrúsky a musím povedať, že som milo prekvapená. Sú veľmi príjemné, krásne voňavé, majú praktické balenie, ktoré sa zmestí do kabelky takže som s nimi veľmi spokojná .Určite ich odteraz budem kupovať 👍🔝
  • Malé šikovné balenie
  • Krásne voňajú
  • Sú jemné
patkaaaa  15. júl 2023 Overená recenzia

Vlhčené utierky

Sú moc prijemné maju jemnú voňu a maju praktické malé balenie
  • Jemná vôňa
  • Praktické balenie