Jessa nature tampóny, 16 ks

Jessa nature tampóny, 16 ks – hygienické potreby s povrchom zo 100 % bavlny a inovatívnou technológiou poskytujú komfort a pohodlie pri nosení, spoľahlivo chránia pred únikom tekutiny. Inovatívna technológia zabezpečuje jednoduché zavádzanie a vyberanie. Tampóny nie sú bielené, neobsahujú farbivá a parfumy.

Kde kúpim Jessa nature tampóny, 16 ks

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Jessa nature tampónmi, 16 ks

Máš skúsenosť s Jessa nature tampónmi, 16 ks?
jordynka  6. aug 2023 Overená recenzia

Jessa nature tampóny

Jemný na dotyk, ľahká manipulácia.
  • - jemné na dotyk
  • - ľahká manipulácia
  • - praktické balenie - každý tampón balený zvlášť
lucanka49  6. aug 2023 Overená recenzia

Nature tampóny

Praktické balenie s krásnym dizajnom.
Priaznivé zloženie s bio bavlnou.
Balenie 16 kusov.
  • Krásne jednotlivo balené tampóny
  • Zloženie s bio bavlnou

Vyhovujú mojim potrebám

Na tampóny mám vysoké nároky, pretože ich používam ako istotu na noc pri najsilnejšej ms, aby som sa plnohodnotnejšie vyspala. Priznám sa, že som mala obavy, ako obstoja, ale musím uznať, že sú porovnateľné s tými, čo som používala doteraz. Dokonca sú tenšie a vydržali toľko, čo ich konkurencia. Aj cenovo sú porovnateľné. Oceňujem tiež dostatočne dlhú a pevnú šnúrku a tiež povrch z bavlny. Aj balenie je dostatočne veľké. Za mňa áno :-)
  • dostatočná nasiakavosť
  • bavlnený povrch
  • dlhá a pevná šnúrka
  • porovnateľná cena a kvalita s konkurenciou

Výborný pomer cena / kvalita

Poskytujú komfort a pohodlie pri nosení. Sú ľahko použiteľné a zlikvidovateľné, takže sa nemusím starať o žiadny odpad ani znečistenie.
  • poskytujú komfort
  • nízka cena
  • pohodlie pri nosení
  • pretečú
  • nízka absorbcia
puskaruka  4. aug 2023 Overená recenzia

Menštruačné tampóny

Tieto tampóny mi maximálne vyhovujú, budem ich kupovať aj naďalej.
  • Počet kusov v balení
  • Jednoduché zavádzanie
  • Obsah bavlny
  • Ekologické balenie

Tampóny

Tampóny veľmi nepoužívam, ale tieto milo prekvapili.
  • Zo 100 % bavlny
  • Jednoduché zavádzanie a vyberanie
  • Tampóny nie sú bielené, neobsahujú farbivá a parfumy
  • Jednotlivo balené

Tampóny

Tampóny moc nepoužívam no tieto sú fakt super. Pekne zabalené, príjemné na dotyk, super sa používajú a navyše sú zo 100% bavlny. Každej odporúčam ich vyskúšať, budete spokojné tak ako ja.
  • Zo 100% bavlny
  • Super balenie

Diskrétne tampóny

Tampóny veľmi nepoužívam, keďže som mala s nimi negatívne skúsenosti. Týmto som dala ale šancu.

Ako prvé po otvorení krabičky ma príjemne prekvapilo balenie. Za mňa diskrétnejšie, ekologickejšie a aj praktickejšie ako obaly z plastu. Ďaľšie plus sa týka priloženého letáku, ktorý obsahuje informácie ohľadne “ Syndrómu toxického šoku “ ( STS ).

Hygienické tampóny sú zo 100% bavlny a počas ich používania som nezaznamenala žiadne nepríjemnosti ani nepohodlie.
  • - diskrétne balenie
  • - príbalový leták obsahuje informáciu ohľadne STS

Tampóny

Tieto tampóny sú super, neskutočne ľahučké, dobre sa používajú. Zabalené každý v inom eko balení, vhodné na cesty. Sú fakt perfektné, po tejto skúsenosti budem kupovať aj naďalej.
  • Ľahučké
  • Zabalený každý zvlášť
  • Eko balenie
  • Vhodné na cestovanie
patkaaaa  1. aug 2023 Overená recenzia

Tampony

Skvelé šikovné balenie, kupujem už druhé balenie 😍.
  • Balenie
somelierka  25. júl 2023 Overená recenzia

Tampóny

Tampóny som moc nepoužívala ale tieto som po vyskúšani zaradila do svojho nákupného zoznamu nakoľko má oslovili a sú príjemné .Vôbec som necítila že niečo mám v sebe a bola som veľmi prekvapena že sú samostatne balené .Takže nikto nebude vedieť čo mám v kabelke ktorú náhodou vysype moje dieťa niekde v obchode 🤣
  • Samostatne balené
  • Sú jemné