IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ANTI AGE

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ponúka multifunkčné využitie pre ženy aj mužov v každom veku. Je vybavený štyrmi hlavnými nástavcami a dvoma magnetickými pre ošetrenie menších plôch. Pravidelným používaním môžete dosiahnuť nielen hladké telo bez chĺpkov, ale prispeje tiež k dobrému stavu vašej pleti. Doprajte si profesionálnu starostlivosť kozmetického salónu kedykoľvek v pohodlí svojho domova.

Až 1,5 miliónov zábleskov, ktoré vám vydržia celý život

Životnosť každej lampy dosahuje 500 000 svetelných impulzov, tzn. že máte k dispozícii celkom 1,5 miliónov zábleskov.

Voľnosť pohybu vďaka bezdrôtovému použitiu

IPL epilátor IL5020 vám dáva maximálnu voľnosť pohybu. Môžete ho totiž používať aj bez kábla, čo oceníte najmä na cestách.

IPL epilácia prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami

Využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktorá bola podrobená viac ako 15 rokov klinických testov po celom svete. Záblesky intenzívneho pulzného svetla s vlnovou dĺžkou 530 nm sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu.

Nástavec na epiláciu celého tela a 2 režimy ošetrenia

Nástavec na epiláciu je vhodný na odstránenie chĺpokov z celého tela. Využiť môžete dva režimy. Režim Gliss je vhodný na ošetrenie väčších plôch. Režim Precision je vhodný pre ošetrenie najhoršie dostupných a najcitlivejších partií.

Nástavec na problematickú pleť

Intenzívne pulzné svetlo býva súčasťou dermatologickej liečby a bežne sa využíva k ošetreniu kožných problémov.

Anti age nástavec pre krásnu pleť

S technológiou intenzivního pulzného svetla se môžete stretnúť tiež v kozmetickej a estetickej medicíne. Vďaka anti age nástavci s vlnovou dĺžkou 600-1200 nm sa svetlo dostává do hlbšej vrstvy kože, kde pôsobí na kolagenové a elastinové vlákna.

Nástavec s chladivým účinkom

Ošetrenie pomocou tohto nástavca odporúčame používať ako záverečnú starostlivosť po odstraňovaní chĺpkov IPL epilátorom. Aplikačná plocha s chladivým efektom pôsobí príjemne na ošetrované miesta.

IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ANTI AGE

Štýlové a bezpečné uskladnenie doma aj na cestách

Veľkou prednosťou IPL epilátora Concept IL5020 je praktický kožený kufrík, ktorý je súčasťou základného balenia.

Pre koho je IPL epilátor vhodný?

Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

Kedy sa dostavia prvé výsledky?

Počiatočné úspechy môžete zaznamenať na svojej pokožke už po niekoľkých týždňoch pravidelného používania. Pokiaľ s epiláciou začínate, odporúčame prvé 4 ošetrenia vykonávať v rozostupe 2 týždňov. Potom epiláciu opakujte každé 4 týždne, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

Senzor na ochranu očí

IPL epilátor má zabudovaný bezpečnostný senzor, ktorý zabráni vyslaniu impulzu, pokiaľ epilátorom mierite do voľného priestoru. Vďaka tomuto senzoru bude prístroj správne pracovať len v okamihu, kedy je aplikačná plocha úplne v kontakte s pokožkou.

Kedy IPL epilátor nepoužívať

IPL epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, miesta s permanentným make-upem, pehy, materské a iné tmavé znamienka. Pred použitím tieto miesta dôkladne zakryte. Zároveň sa IPL epilácia neodporúča osobám s veľmi citlivou pokožkou, pri kožnom ochorení, pri vysokom výskyte červených žiliek, kŕčových žil alebo tehotným a dojčiacim ženám.

Mobilná aplikácia

S mobilnou aplikáciou Concept IPL získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia.

Kde kúpim IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ANTI AGE?

Hodnotenia a skúsenosti s IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ANTI AGE

Máš skúsenosť s IPL epilátor Concept IL5020 Perfect Skin PRO ANTI AGE?
tratatundra  13. jún 2023 Overená recenzia

Profesionálna starostlivosť v pohodlí domova

IPL epilátor som použila zatiaľ len dvakrát. Keďže výrobca deklaruje prvé výsledky až po 4 aplikáciách, musím len súhlasiť, že žiaden viditeľný výsledok tam zatiaľ nie je. Čo však už teraz môžem skonštatovať je, že dizajnom aj funkčnosťou môže konkurovať konkurenčným značkám.

Vďaka detailnému návodu a aplikácií v smartphone je v podstate „blbuvzdorný". Jediné, čo je potrebné dodržiavať je ochrana očí. Hoci podľa výrobcu nie je zabezpečená ochrana tým, že epilátor mimo kontakt s pokožkou nevydáva záblesky, je fajn si to poisiť okuliarmi s dobrým UV filtrom.

Čo sa týka samotného použitia, v porovnaní s profesionálnym laserovým ošetrením v salóne je ošetrenie IPL epilátorom Concept v podstate bezbolestné. Prirovnala by som to maximálne k ošetreniu pokožky mezoterapeutickým perom. Celkovo je použitie veľmi pohodlné a oproti klasickému epilovaniu voskom či epilátorom je to radosť zbavovať sa chĺpkov. Ak však očakávate, že sa okamžite zbavíte žiletiek, nie je tomu tak, chĺpky je treba pred použitím IPL epilátora klasicky oholiť. Pre ošetrenie si môžete zvoliť dva režimy - Gliss a Precision, pre automatické záblesky alebo vami regulované. Celé ošetrenie je veľmi rýchle. Epilácia podpazušia netrvá dlhšie ako 5 minút. Nástavcom na ošetrenie po epilácií potom pokožku dokonale schladíte a je doepilované. Jedinou nevýhodou je, že nie je vhodné používať epilátor na opálenú pokožku, resp. mesiac pred a mesiac po vystavení slniečku. Na epiláciu odhalených plôch budem teda musieť počkať do zimy.

Epilátor je dodávaný s elegantným kufríkom a niekoľkými nástavcami nielen na epilovanie oblastí tváre či bikín, ale tiež na ošetrenie aknóznej, podráždenej pleti, či prvých známok starnutia.

A pre tých, ktorí v návale každodenných povinností proste zabúdajú na starostlivosť o vlastné telo, aplikácia v mobile naplánuje každé ďalšie ošetrenie, na ktoré upozorní notifikáciou.
  • bezbolestná epilácia
  • trvalé výsledky
  • pekný a ergonomický dizajn
  • možnosť použitia bez priameho pripojenia do siete
  • elegantný kufrík
  • k dispozícii 500000 zábleskov
  • možnosť ošetrenia akejkoľvek časti tela
  • nástavce na ošetrenie pleti
  • pomer kvalita - cena
  • aplikácia pre smartfóny
  • nie je možné používať na pokožku vystavenú slniečku, čo je ale problém všetkých IPL epilátorov
oliviakatka  11. jún 2023 Overená recenzia

Efektívna a bezbolestná epilácia

IL5020 IPL EPILÁTOR PERFECT SKIN PRO ANTI AGE

Keď som videla možnosť testovať epilator Concept za zvýhodnenú cenu, nezaváhala som ani na chvíľku.
Celoživotný boj so žiletkami, voskovými pásikmi nikdy nepriniesol želaný efekt a predovšetkým pred letnou sezónou ma trápil stav mojej pokožky po holení - podráždenie, začervenanie, pupáčiky. Vyskúšala som množstvo prípravkov z drogérie, aj "zaručených" domácich receptov. Nič neprinieslo pozitívne výsledky a tak som mnohokrát namiesto sukne siahla po dlhých nohaviciach.

Dlhšie som túžila po IPL epilatore, ktorý by tieto problémy zaručene vyriešil, no ako väčšina matiek, tiež som svoje sny a potreby odsúvala na druhú koľaj.

K recenzii: ako prvé ma upútal praktický, dizajnovo veľmi pekný, elegantný kufrík. Po rozbaleni som si podrobne preštudovala návod a pustila sa do testovania.
Balenie obsahuje epilator, nabíjačku a ďalšie nástavce, ktoré sa prispôsobia aj menej dostupným miestam.
Manuál je napísaný veľmi prehľadne. Zariadenie funguje na jednoduchom princípe a nie je to žiadna veda. Chod prístroja je veľmi tichý a epilácia bezbolestná. Oceňujem funkciu ochrany zraku. Na epilaciu máte k dispozícii až 500 000 svetelných zábleskov.

Prístroj som podľa návodu použila zatiaľ 2x. Prvé 4 aplikácie sa odporúčajú s dvojtýždňovým rozostupom. Prvé výsledky je vidno po približne 4 aplikáciách preto sa k účinnosti vyjadriť neviem. Zatiaľ som nepostrehla výraznejšiu zmenu a chĺpky rastú ako obvykle, čo je v poriadku a chce to len trpezlivosť a pravidelné používanie :))

Ak vlastníte smartfón, aplikácia CONCEPT IPL vám presne naplánuje čas ošetrenia. Je možné nastaviť si notifikácie preto žiadnu plánovanú 'procedúru' nevynechate.
Aby som nezabudla, toto zariadenie okrem epilácie ponúka funkciu ošetrenia pleti s nedokonalosťami.
  • Jednoduché použitie
  • Praktická aplikácia
  • Funkcia ochrany zraku
  • Chladiaci nástavec
  • Nástavec na ošetrenie pleti
baby2008  11. jún 2023 Overená recenzia

Perfektný moderný dizajnový Concept IL epilator za rozumnú cenu 👌

Som rada, že mám možnosť testovať tento úžasný produkt Concept IL 5020, ktorý mi umožnil splniť si svoj sen o bezbolestnom odstraňovaní nežiadúceho ochlpenia v podpazuší, v oblasti bikín a predkolenia rýchlo, jednoducho a hlavne bezbolestne! Už teraz sa teším na dlhodobé výsledky, ktoré však po testovacom + 2 následných použitiach žiaľ neviem plnohodnotne posúdiť. Aj v návode je informácia, že prvé výsledky sa dostavia po 4 použitiach, pričom prvé štyri ošetrenia sa realizujú s odstupom 2 týždňov, potom 1x do mesiaca, resp. podľa potreby. Aj na toto Concept myslel a pripravil si pre nás šikovnú aplikáciu, ktorá nám poskytne všetky informácie o správnom epilovaní, ako aj informáciu, kedy je potrebné ďalšie ošetrenie realizovať. 💞 Nohám sa chystám intenzívne povenovať po lete, aby som sa do ďalšej sezóny mohla tešiť z dlhodobo hladkej pokožky bez chĺpkov. Pred použitím epilátora je potrebné si dôsledne prečítať návod na použitie, ktorý obsahuje aj praktické rady a dôležité informácie, na čo nezabudnúť a na čo si dávať pozor. 👍 Mňa osobne potešila informácia o prekrývaní si materských znamienok a informácia k určeniu intenzity zábleskov 1 - 5 vzhľadom na typ pokožky. Môj typ je 3 - 4, teda prvé ošetrenie intenzita 1, potom 2 - 3. Svetlo zo zábleskov je teplé, avšak mňa nepáli. Prístroj má ventilátory, pomocou ktorých sa chladí. Veľmi ma potešila bohatá výbava nástavcov: tri nástavce určené na ošetrenie nôh, anti-age na omladenie pleti a nástavec na ošetrenie aknóznej pleti. Každý z nich má predprogramovaných 500 005 zábleskov a súčasťou sú aj dva magnetické nástavce s menšou plochou záblesku (pripájajú sa na základný nástavec) na ošetrenie okolia pier, ako aj podpazušia a oblasti bikín. Ošetrenie pokožky môže prebiehať v dvoch režimoch: precision, tu si záblesky regulujete sami a gliss, kde sa spúšťajú záblesky automaticky, posúvate iba epilátor postupne po ošetrovanej ploche. Predkolenie mi trvalo ošetriť cca 15 - 20 minút, oblasť bikín 5 minút a podpazušie asi 2 minúty, takže je to skutočne veľmi rýchle a jednoduché 👌 a epilátor vám bude k dispozícii po celý čas bez otravného kábla. Výbornou súčasťou výbavy epilátora je chladivý nástavec, ktorý vám príjemne schladí pokožku po ošetrení, akoby ste si po nej prechádzali ľadovými kockami ❤️
Za mňa TOP-ka na trhu za skvelú cenu 🥂🍾
ODPORÚČAM! 🎉🎊
  • 🌞perfektný dizajn
  • 🌞ergonomický tvar (skvele padne do ruky)
  • 🌞veľa rôznych funkcií a nástavcov
  • 🌞praktické luxusné balenie v elegantnom kufríku
  • 🌞bezbolestné ošetrenie s dlhodobým účinkom
  • 🌞možnosť bezkáblového použitia
  • 🌞dlhá výdrž batérie
  • 🌞rýchle nabitie z úplného vybitia na 100 % do 60 minút
  • 🌞dlhá životnosť IL elilátora až 500 005 zábleskov x 3
  • 🌞dva režimy použitia: precision a gliss (automatický)
  • 🌞skvelá aplikácia Concept informuje úplne o všetkom, čo a kedy je potrebné pre správne ošetrenie vašej pokožky vedieť 💯
123kika1234  10. jún 2023 Overená recenzia

Moja skúsenosť s IPL epilátorom Concept IL5020

Stihla som cca 2 ošetrenia nôh - lýtok, pretože potom som bola na dovolenke a keďže sa neodporúča používať IPL epilátor na opaľovanú pokožku, tak som zatiaľ v tejto oblasti nepokračovala. Ďalej som stihla 4 ošetrenia oblasti bikín a podpazušia. Na nohách zatiaľ logicky výsledky vidieť nie sú, ale v ostatných oblastiach pozorujem naozaj menší rast chĺpkov. IPL epilátor by sa nemal používať na tetovanú oblasť a keďže mám jedno menšie tetovanie na píšťale, tak som tú časť vynechala.

Čo sa týka dizajnu produktu, zaujal. V čiernej farbe je veľmi pekný a pôsobí luxusne. Epilátor je zabalený v čiernom koženom kufríku, ktorý je praktický a komfortne som si ho mohla zobrať na dovolenku.

V kufríku sa nachádza telo epilátora a jeden hlavný nástavec, ktorý sa dá používať samostatne, alebo sa naň dajú dať ďaľšie 4. Potom jeden samostatný nástavec na upokojenie pleti.

Ja som zvykla nohy holiť epilátorom, ktory chĺpky vytrháva. Pri IPL epilátore si treba pokožku predpripraviť žiletkou alebo klasickým nástavcom na strojček, aby chĺpok úplne nevytrhol.
Režimy epilovania sú 2: gliss a precision. Gliss sa odporúča na väčšie plochy a precision na horšie dostupné miesta. Pred samotným použitím si ale určite treba pozrieť návod, aj kvôli tomu, aby ste si určili správnu intenzitu. IPL epilátor je bezdrôtový a je k nemu aj mobilná aplikácia, ktorú som si ja zatiaľ nestiahla.

Ja som s produktom veľmi spokojná a odporúčam ho aj ostatným ženám. 👍🏻
  • Široká ponuka možnosti vďaka nástavcom
  • Dizajn
  • Prenosný kožený kufrík
  • Pomer cena - kvalita
  • Bezdrôtové použitie
  • Mobilná aplikácia k produktu
hranolka22  8. jún 2023 Overená recenzia

Dlhodobá epilácia, ktorá nebolí

Tento super epilátor mám len 3 týždne, takže som zatiaľ stihla len 2 ošetrenia v oblasti nôh, rúk, bikín a podpazušia. Interval pre začínajúcich je prvé 4 ošetrenia absolvovať vždy po 2 týždňoch.
Ja mám za sebou 2 ošetrenia, už po druhom použití vidím, že chĺpky rastú pomalšie a menej husto. Takže sa teším, že na leto ešte stíham byť bez holenia, aj z dôvodu, že mám vždy po holení "jahodové" nohy a nevyzerá to dobre.
Na tvár som používala nadstavec na akné, ten sa môže používať každé 3 dni. Pleť mám čistejšiu, jemnejšiu a menej začervenanú ako bežne mávam.
Pristroj je relatívne tichý, ovláda sa ľahko a na pomoc má aplikáciu, ktorá si pamätá dátumy, kedy mám čo ošetrovať, takže za mňa top.
Balenie je luxusné, ľahko prenosné, obsahuje viacero nadstavcov: na nohy či telo, oblasť bikín, podpazušie, nadstavce na akné a omladenie pleti a chladiaci nadstavec - ten je ozaj chladivý a po ošetrení veľmi príjemný.
Prístroj používam nabitý bez kábla a vydrží na ošetrenie nôh, rúk, bikín, podpazušia aj tváre.
Znamienka si prelepujem text.leukoplastom, je to otázka 2-3 minút 😃.
Neľutujem vôbec kúpu, už po krátkom používaní vidím výsledky, takže po viac ošetreniach to môže byť len lepšie.
  • Ergonomický dizajn-padne do ruky
  • Dlhá výdrž batérie a zároveň rýchle nabíjanie
  • Má spolu až 6 nadstavcov
  • Aplikácia, ktorá pomôže nastaviť intenzitu IPL a nastaví dátumy ošetrení je top 👌
  • Praktické cestovné balenie
  • Výborná cena
  • Dlhá životnosť- jeden prístroj na celý život, až 1 milión a 500 tisíc zábleskov na 3 nadstavcoch
  • Bezbolestná dlhotrvajúca epilácia
  • Okrem epilácie ponúka aj omladenie pleti a ošetrenie akné
  • Musím si prelepovať znamienka, ale to sa musí pri každom IPL epilátore
dianetta  24. apr 2023

Super