Bezgluténová zmes na mrkvový chlieb dmBio, 500 g

Máte chuť na domáci pečený chlieb? Potom vyskúšajte dmBio bezgluténovú zmes na pečenie mrkvového chleba (500 g). Základ na pečenie mrkvového chleba obsahuje 41 % semiačok a 3,7 % mrkvového granulátu. Zmes má obzvlášť jemnú konzistenciu a je výborným zdrojom bielkovín a vlákniny, bez prídavku droždia. Chlieb z tejto kvalitnej celozrnnej zmesi bez obsahu sójovej múky je vhodný na raňajky, večere či na prípravu desiat pre deti.

Kde kúpim Bezgluténovú zmes na mrkvový chlieb dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s bezgluténovou zmesou na mrkvový chlieb dmBio, 500 g

Máš skúsenosť s bezgluténovou zmesou na mrkvový chlieb dmBio, 500 g?

Po zmiešaných pocitoch prišlo milé prekvapenie

Hneď na úvod priznávam, že som bola voči zmesi veľmi skeptická a to aj po jej zamiešaní do požadovanej hmoty na pečenie.
Avšak chlebová zmes s hojným množstvom semienok, od ľanových až po mrkvové kúsky, ponúka jednoduchú prípravu a super chuť. Stačí pridať vodu a jablčný ocot (ja som použila ryžový) do zmesi a dôkladne premiešať. Odporúčam pridať soľ, mne osobne chýbala.
Chlieb je úžasný, skvelo chutí s čímkoľvek, či už so slaným alebo sladkým. Ja som ho skúšala s humusom, ale skvele chutí aj s ovocnou nátierkou od DM bio.👌🏻 Určite sme zmes doma nemali naposledy.
  • rýchla príprava
  • chuť
  • zdravé pečivo
  • univerzálny chlebík na sladko aj na slano
  • cena
  • je potrebný jablčný ocot (nevýhoda, ak ho bežne doma nemáte)
vtaca  10. dec 2023 Overená recenzia

Výživné pečivo

Pre ľudí, ktorí si strážia zdravie je to neoceniteľný produkt, kto je ale zvyknutý len na nadýchané pečivo, môže byť prekvapený ;) chlebík je plný výživných látok a výborne zasýti, ja ho nabudúce skúsim spraviť skôr na plech, ako chrumkavý snack a krutóny do polievky, lebo v takej podobe nám chutil najviac. Na masielko a džem zostaneme verní klasickému pečivku.
  • Chutný
  • Tuhá konzistencia
  • Chuť nesadne každému
manus19  10. dec 2023 Overená recenzia

Zdravý chlebík

Kým som vo svojom okolí nespoznala ľudí s intoleranciou na potraviny, nezamýšľala som sa nad tým, aké je pre nich zložité časovo aj finančne starať sa o svoj chlieb každodenný. Preto som sa s mojou milou kolegyňou potešila testovaniu bezlepkovej zmesi na chlieb. Pomohla mi s touto recenziou, pretože má skúsenosť s pečením bezlepkového pečiva niekoľkokrát do týždňa pre seba a svoju rodinu. Táto zmes je skvelá v tom, že šetrí čas. Chlebík je zdravý, sýty, príjemne chrumká, sú v ňom kúsky semienok aj mrkvy. Myslím že je vhodný na slano aj na sladko. Príjemná a zdravá zmena v mojom jedálničku 👌
  • 👍Zdravý
  • 👍 Sýty
  • 👍Rýchly
  • 👍Bezlepkový

Lahodný sýty chlebik

Chlebiková zmes je plná semiačok, od ľanových až po kúsky mrkvy. Príprava je veľmi jednoduchá. Do celej zmesy sa vleje 400 ml vody a 50 ml jablčného octu a zamieša sa. Poprípade, ak ho chcete mať slanší, môžete pridať trošičku soli (ja som nepridávala). Zmes sa vleje do formy a nechá 30 min. odležať pri izbovej teplote (to je akurát čas na predhriatie trúby). Po 30 min. sa vloží do trúby rozohriatej na 200 stupňov a nechá piecť 80 min. (na obale je uvedené 90 min., závisí asi od trúby, v mojej už po 80 min. moc tmavli okraje).
Chlebík je perfektný, ani nie moc suchý, ani príliž vláčny. Hodí sa či na slano, či na sladko. Ja som ho vyskúšala s guacamole, ale aj s orechovým maslom DM bio a džemom DM bio. 👌🏻
  • Zložený z celých semiačok
  • Akurátna konzistencia
  • Vhodný aj na slano, aj na sladko
  • Chuť je výborná
  • Ľahko stráviteľný, ale zároveň zasýti
jese1  9. dec 2023 Overená recenzia

Chlebík ala bábovka

Chlebík som sa rozhodla urobiť vo forme na bábovku. Vďaka vzhľadu tak zaujal aj najmenších členov našej rodiny a spoločne sme si na chlebíku pochutnali. Chlieb je príjemne chrumkavý a nemal tvrdú kôrku, čo ocenili najmä moje deti. Osobne mám veľmi rada chlebíky so semienkami a ani tento nesklamal. Jeho príprava je naozaj jednoduchá a zvládne ju každý.
  • Bezlepkový
  • Zaujímavá a vyvážená chuť
  • Veľmi sýty
  • Vysoký podiel vlákniny
  • Veľmi jednoduchá príprava
luussia  9. dec 2023 Overená recenzia

Chrumkavý a jednoduchý

Takúto zmes som vyskúšala 1x. Bola som veľmi prekvapená akú jednoduchú má prípravu. Zmes obsahuje množstvo semiačok, je bohatý na vlákninu a proteíny.
Chlebík bol chrumkavý, veľmi sýty. Skvelý ako obložený, k šalátu alebo len tak čiatý. Mne a manželovi chutil, ale naše deti sú skôr na klasiku.
  • Jednoduchá príprava
  • Chrumkavý
  • Bezlepkový
  • Plný vlákniny
  • Deťom nemusí chutiť
anka2015  7. dec 2023 Overená recenzia

Odhadzovaného chleba najväčší kus...

Takto nejako začnem svoju recenziu. Tento produkt ma totiž na prvý pohľad vôbec nezaujal a priznám sa, že aj jeho pečenie som si nechala úplne nakoniec.
Ale ako to už v živote chodí, bola som (v tomto prípade veľmi príjemne) prekvapená. Napriek tomu, že neuznávam zmesi na pečenie a mám voči nim predsudky, tento chlebík som určite nepiekla poslednýkrát. Jediným nedostatkom z môjho pohľadu bolo, že príprava bola pre mňa až príliš jednoduchá - stačí pridať vodu, ocot, nechať odstáť a upiecť.
Áááá - zdravý a chutný chlebík je na svete! Keďže som mala o niečo väčšiu formu ako odporúča výrobca (teda skoro o tretinu), chlebík je nižší a možno aj preto na pohľad nikoho s testujúcich (rozumej moju polovičku a deti) neohúril svojim skromným vzhľadom. S chuťou to už bolo iné - tá oslovila každého - mäsožravca (obložený minichlebíček), pubertu (na zajedanie k zeleninovému šalátu), dospievajúcu slečnu (zástankyňu zdravého životného štýlu) a nakoniec aj mňa (len tak ako snack).
Záverom teda zhrniem - pokiaľ ste ako ja a máte predsudky voči hotovým zmesiam, nebojte sa občas vyskúšať niečo nové - napríklad tento mrkvový chlebík, verím, že aj vy budete veľmi milo prekvapené.
  • - vysoký podiel semiačok
  • - chrumkavý
  • - sýty
  • - cena

Chlebík, ktorý nemá konkurenciu 🍞

Už pri ponuke testovania bol toto produkt, ktorý ma zaujal ako prvý. Nielen pre veľmi príjemné prevedenie obalu, ale aj pre jedinečné zloženie, ktoré je problém nájsť v bežnej ponuke pečiva. Chlebíky bežne pečiem doma, ale s podobným v rámci domácej prípravy, som sa stretla prvýkrát. No jeho prípravu s pomocou jednoduchého návodu uvedeného na obale ľahko zvládnu aj kuchárky začiatočníčky, aj deti a dokonca aj muži 😄. Kombináciou rôznych semienok, vlákniny a mrkvy vznikla netradičná chuť a vysoko kvalitné zloženie, ktoré môžem len odporúčať. A tip odo mňa - táto zmes by bola výborná aj namiešaná pri príprave do klasického chlebového cesta 😉.
  • - kvalitné zloženie
  • - veľmi príjemná, inovatívna a vyvážená chuť
  • - jednoduchá príprava
  • - príjemné balenie
  • - bezlepkový obsah
  • - cena
lenkaajko  30. nov 2023 Overená recenzia

Chutný, chrumkavý mňam

Zmes na bezgluténový chlebík je úžasná🥰, Zloženie pre nás super, dcérka má problém s bielou múkou, takže ideál. Obsahuje veľa semiačok, kúsky mrkvy, vločky. Jednoducho samé fajné veci. V zadnej časti okrem zloženia, nájdete aj návod na prípravu.
Vďaka ľahkej príprave je rýchlo hotový.
Semiačka urobia vnútro chlebíka chrumkavé. Ja som si ho troška vylepšila o kúsok špaldovej múky. Po napučaní a upečení som hneď chutnala.
A výsledok? Mrkva to jemne ochutila, akoby osladila a spolu so soľou je to najlepšia kombinácia.
SEMIAČKA dodali úžasnú chrumkavosť a aj keď váhovo ťažší, no veľmi chutný chrumkavý výsledok. Je sýty, ale aj tak som si dala az 3 krajce😂
Určite ho odporúčam skúsiť. Za mňa TOP-ka🥰 a deti sa tiež veľmi potešili🥰
  • Chrumkavosť
  • Jemnosť