Balea MED ULTRA SENSITIVE intenzívny pleťový krém, 50 ml

Balea MED ULTRA SENSITIVE intenzívny pleťový krém, 50 ml- intenzívny pleťový krém vašu pokožku upokojí a ochráni. Intenzívny, 24-hodinový krém s ureou obsahuje špeciálne vyvinutý hodnotný komplex účinných látok. Jemné zloženie so 7 % ureou hydratuje vašu pokožku intenzívne a dlhotrvajúco. Pantenol a alantoín upokoja vystresovanú a podráždenú pokožku a pomáhajú predchádzať ďalším podráždeniam.

Kde kúpim Balea MED ULTRA SENSITIVE intenzívny pleťový krém, 50 ml

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Balea MED ULTRA SENSITIVE intenzívnym pleťovým krémom, 50 ml

Máš skúsenosť s Balea MED ULTRA SENSITIVE intenzívnym pleťovým krémom, 50 ml?
jordynka  6. aug 2023 Overená recenzia

Intenzívny pleťový krém MED ULTRA SENSITIVE

Vynikajúci krémik. Na každú dovolenku si vždy pribalím krém s podobným zložením.
Je bez vône, jemný a dobre sa vstrebe.
  • - bez vône (pre niekoho to môže byť nedostatkom, no v lete, keď mám na sebe opaľovací krém, vôňu sprchového šampónu, parfému, ocením, keď je krém bez vône)
  • - veľmi jemný
  • - po nanesení sa rýchlo vstrebe
  • - ja som ho použila po opaľovaní večer a cítila som sa veľmi príjemne
  • - mám radšej hutnejšie krémy, no tento je síce redší, nie je však ako ostatné "vodové" krémy, takže mi nakoniec vyhovoval
tinibini  6. aug 2023 Overená recenzia

Malinký, ale úžasný

Veľmi dobrý hydratujúci krém kompaktnej veľkosti. Neobsahuje parfémy, parabeny ani farbivá. Má aj upokojujúci účinok, čo pri letných horúčavách a občasnom spalení sa veľmi zíde.
  • Akurát do kabelky
  • Super zloženie
  • Upokojujúci a hydratujúci účinok

Balea Med krémik

Tento krém je jemný, svieži, bez parfumov, vône. Príjemne prekvapil a hlavne hydratuje. Odporúčam ho vyskúšať.
  • Hydratuje
  • Bez parfumov nedráždi pokožku
  • S ureou

S ureou výsledok zaručený

Dobrý dojem na mňa spravilo zloženie krému - mám totiž s ureou krém na nohy a nevymenila by som ho za nič. Nesklamal ani tento krém na tvár, používala som predtým iný (známa a drahá značka) a tento od Balea mi vyhovuje omnoho viac. Dobre sa vstrebáva a nenecháva mastnú pokožku. Odporúčam!
  • zloženie s ureou
  • neparfumovaný, bez farbív a parabénov
  • zanecháva pleť príjemnú a hydratovanú
  • mohli by vyrábať vo viacerých veľkostiach - pri pravidelnom používaní dlho nevydrží

Jemný a príjemný krém

Ľahko sa vstrebáva do pleti. Jemná a príjemná konzistencia. Šikovné menšie balenie, ideálne do kabelky.
Bez parfumov. Všetkým veľmi odporúčam.
  • malé balenie aj na dovolenku
  • super konzistencia
  • bez parfumov
  • pantenol
  • bez farbív
bubo27  4. aug 2023 Overená recenzia

Balea Med Ultra sensitive pleťový krémik

Príjemná konzistencia. Krásne sa vstrebe do pleti. Praktické malé balenie aj na cesty, šikovné do kozmetickej taštičky.
Bez parfumov. Naozaj odporúčam a budem ho používať istotne naďalej!
  • Jemný
  • Ľahký
  • Praktické balenie
  • Svieža pleť
gabccia  4. aug 2023 Overená recenzia

Pleťový krém s Ureou

Krém je vhodný na suchú pleť, nedráždi. Konzistencia je fajn. Úplne super je, že je bez vône. Akurát, že sa mi dlhšie vstrebával, ale pleť ostala jemná a hydratovaná.
  • - balenie v tube
  • - bez vône, farbív, parabénov
  • - dlhšie sa vstrebáva

Krém

Používam ho a som s ním spokojná. Pleť nie je podráždená.
  • bez parfumu, parabénov a farbív
  • jemné zloženie so 7 % Ureou
  • nedráždi pokožku
  • obsiahnutý alantoín a pantenol
lucanka49  2. aug 2023 Overená recenzia

Letná dávka hydratácie

Krém veľmi príjemne prekvapil moje očakávania hlavne zložením bez vône, parfémov a parabénov. Využila som krém na spálenú tvár práve na dovolenke. Bol ako balzam na moju suchú tvár, zjemnil, hydratoval a uľavil.
  • Hydratácia
  • Jemný pocit
  • Bez zbytočných rušivých vôní
  • Pomaly sa vstrebáva
puskaruka  1. aug 2023 Overená recenzia

Krém na citlivú pleť

Po nanesení cítiť trocha lenivý pocit na tvári, ale keď sa vstrebe, vôbec ho necítiť na pleti. Pri pravidelnom používaní pozorujem, že pleť je menej suchá a je hladšia a jemnejšia.
  • Vďaka pantenolu a alantoínu upokojuje pokožku
  • S Ureou
  • Bez parfumu, farbív a parabénov
patkaaaa  15. júl 2023 Overená recenzia

Balea Med

Milo ma prekvapil.Konečne niečo bez vône.Pleť upokojuje a zároveň ju hydraruje začo som vdačná že som konečne našla vhodný krem na tvár.a zaroveň je v tube co je dalšie plus premna 😍
  • Tuba
  • Bez vône