Už rok nekončiaca mykóza

14. apr 2021

Uz som ozaj zufala, nezaberaju mi ziadne lieky, vkuse dookola, uz nevladzem ani sediet, skusala som uz aj oralne lieky, bola som na diabet, imunolog vys., detoxikacne teliesko, nic nic nic, po nociach uz placem, uz ozaj neviem co spravit, potrebujem okamzitu ulavu :( prosim ako ste sa toho zbavili nadobro

zuzka10175
14. apr 2021

Je potrebné pozrieť sa na celkový stav organizmu a nájsť príčinu, prečo sa mykóza vôbec začala. Každý zdravotný problém môže mať u rôznych ľudí rôzne spúšťače. Ak máte záujem, môžem vám pomôcť.

mummy01
14. apr 2021

Treba zrejme upravit stravu

misha666
14. apr 2021

urcite posilnit imunitu (wobenzyn-odporucaju), multivitaminy a Dcko Ccko... vylucit uplne vsetko sladke zo stravy... mne pomohlo nabenut na lowcarb az keto stravu... preliecit aj pratnera...hoci nema ziadne priznaky...nech sa 2t vkuse masti canestenom rano vecer.. mne toto pomohlo... a skus si urobit kupel v harmanceku... ja som sa aj umyvala zo spodu harmancekom... rano vecer... nemala som to asi take silne ako ty ale vkuse sa mi to vracalo aj 3x do mesiaca...

autor
14. apr 2021

@misha666 po akom caste ti to preslo

misha666
14. apr 2021

no takto sa drzim od noveho roka,,, plus som aj schudla par kg :D a mala som mykozu asi 3x aj to len taku slabsiu 2 dnovu... cize zatial to celkom nezaniklo...ale je to urcite ovela ovela lepsie...

matka1961
14. apr 2021

Mala som rovnaký a dlhodobý problém.. pomohlo mi prejist na lowcarb plus probiotiká Candistop plus zmeniť intímny gél🙂

autor
14. apr 2021

@matka1961 kedy sa vam dostavil ucinok prosim?

marselita10
14. apr 2021

poznam 😬 ... mne pomohli, Tiande vlozky a intimgel s koloidnym striebrom. a uprava stravy.

autor
14. apr 2021

@marselita10 ake su to vlozky?

moniquer
14. apr 2021

Skús vylúčiť úplne cukor zo stravy, všetok, pokiaľ je možné aj celkovo sacharidy obmedz a uvidíš, či pomôže. Ja som to tiež mávala veľmi často, vtedy som dosť sladkostí jedla, no prešlo pár rokov a našťastie len po antibiotikách sa trochu zjavila, inak už nie.

katkami123
14. apr 2021

A partner sa tiež preliečil?

lula3108
14. apr 2021

Ja som mala tiež s týmto problem, ale odkedy používam anionove intimky aj vložky a anionove tampóny tak je to ooovela lepsie. A tiez gynella pena na umývanie a krem so striebrom je super, hned ako cítim ze trosku pali tak dam na noc krem a anionovu intimku a do rana super. Ja som mala chronické zápaly a preto som bola na takom špeciálnom lasery, robia to v modre na urologii. Je to drahšie a neprestáva to poisťovňa ale ide v podstate o to ze sa ti vypáli to poškodené tkanivo ktoré ma chronické zápaly a tym padom sa to znova neobjavuje

barbie1981
14. apr 2021

Ahoj už to tu viac krát spomínala ze u mňa bola spúšťačom káva, víno, sladkosti. Kávu som úplne vymenila za zelený čaj, sladkosti obmedzila a víno vylúčila a mykozu som nemala 10 rokov.

matka1961
14. apr 2021

Asi po mesiaci🙂 ja som už bola zúfalá.. a tie candistopy beriem stále už 2 roky 4 denne a jem už aj viac sacharidov a musím zaklopať nevrátila sa🙂

matka1961
14. apr 2021

@matka1961 a pijem aj kávu aj sladké si dám aj víno. :d

autor
14. apr 2021
ninyart
14. apr 2021

Mne po roku zapalov, co mi uz orechadzalo na krcok maternice dom vysadila vsetky lieky a zamerala sa na stravu. Uplne vysadila cukor, pecivo, sladke, kysnute, kyslu kapustu, mliecne a dopovala sa vitaminmi: C, aloe vera, extrakt z grepovych semiacok, chlorela, cesnak, probiotika 3x denne po dobu niekolkych mesiacov. Vyslo to hodne draho, ale odvtedy mam uz 5 rokov pokoj, uz sa to nikdy nevratilo, ani v tehotenstve.

marselita10
14. apr 2021

su to vlozky ktore obsshuju bylinky. pouzivam menstruacne stale, Tiande Energia bylin sa volaju. A ked som mavala mykozu tak som si dala 10 dnovu kuru vlozkou Tiande Energia zivota, ta sa dava mimo cyklus jedna na 24 hod.

diaalex
14. apr 2021

Mne raz gynekológ spomínal sedací kúpeľ v hypermangane, wobenzym užívať, umývanie rosalginom a brat probiotiká aj vaginálne aj riadne prehĺtať

veronikazoja
14. apr 2021

aj ja som mala podobné problémy cca 1-1,5, mala som rôzne lieky, masti a nič, nakoniec som vymenila gynekológa, ktorý to vyriešil a odvtedy už mám pokoj

nikoleta2010
14. apr 2021

Ahoj ja som tiež mala taký istý problém s častou mykozou a bola som veľmi z toho zúfalá všetko som vyskúšala od najdrahších mastociek po zmenu stravy všetko sladké som vylúčila aj sacharidy a nič a tak isto aj maximálna hygienu som dodržiavala a nič mi nepomohlo a stále som to mala po sexe s priateľom aj on sa liečil a stále sa to vracalo až sme nakoniec začali používať kondóm a problém bol vyriešený .Viem že nie každý muž by s tým kondómom súhlasil ale uznal že ak to mne pomohlo tak mu to vadiť nebude.Takze moja rada používajú kondóm a mykóza zmizne

renata1405
14. apr 2021

HAK neberes???

autor
14. apr 2021

Hak neberiem a kondom pouzivame stale

autor
14. apr 2021

@veronikazoja a ako to vyriesil?

veronikazoja
14. apr 2021

robil mi výter a asi použil nejakú špeciálnu metódu zisťovania, lebo aj sestrička sa čudovala, že tak to ešte nevidela robiť, dal mi nejaké vaginálne tabletky, boli dosť veľké, názov si nepamätám, lebo to bolo pred 12 rokmi, za 5 dní to prešlo a potom mi doporučil používať po prekonaní mydlo lactacyd femina senstive a od vtedy mám pokoj

veronikazoja
14. apr 2021

ešte ma napadlo aké nosíš spodné prádlo? ja som nosievala tanga a to mi tiež hovoril, že to nie je ideálne pri takýchto problémoch

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. apr 2021

@veronikazoja nenosim tanga

nikoleta2010
14. apr 2021

Áno aj milenku(y) treba preliečiť ak si ženy myslia že to majú zo sladkostí a iných veci tak ste na omyle mykóza je pohlavna choroba
@oliolijanka

autor
14. apr 2021

Prosim vas nepiste mi ze si mam liecit milenku, ak mate problemy u seba doma rieste si ich tam