Strach z HIV

liana272
17. dec 2023

Ahojte prosím vás o radu..
10.11. Som mala pohlavný styk s chalanom ktorý máva často jednorazovky s hocijakými ženami bez ochrany.. poznám ho už vyse 2 rokov. Ten styk sme mali s kondómom lenže orálne sme sa uspokojovali bez. Minuly týždeň sa mi začali objavovať príznaky : zväčšené lymfatické uzliny (krk podpazušie slabiny), silne bolesti hlavy, bolesť svalov a svrbenie kože. Podotýkam že som bola chorá naposledy v auguste čiže si nemyslím že to je príznak dákej chrípky.. je možné že som chytila HIV aj napriek tomu že to nebol styk ale len orálne uspokojovanie ?..strašne sa bojím čítala som že test sa dá spraviť až po 3 mesiacoch od styku no dovtedy asi zošaliem

janai1
17. dec 2023

@liana272 a on má HIV?

ivankamrva
17. dec 2023

@liana272 ano mozes mat

stellarstar
17. dec 2023

@liana272 tak skoro príznaky ani nemôžeš mať keď ink doba na vyvinutie hi-vírusu sú 2 az 3 m

ivankamrva
17. dec 2023

@ivankamrva a on ma HIV ? Chod na testy

pribinak
17. dec 2023

@liana272 áno, HIV vieš chytiť aj keď sa uspokojujete orálne, aj vtedy prichádza k výmene telesných tekutin

Inak kľudne mizes mat nejakú virózu, nemusíš mat hneď HIV
A psychika robi tiež svoje

Inak nerozumiem že vieš že je to rizikový sexuálny partner a napriek tomu máš s ním sex

h2
17. dec 2023

@liana272 Nepochopila som informáciu, že to nie je príznak chrípky, lebo si bola chorá naposledy v auguste. 🤔

pribinak
17. dec 2023

@ivankamrva na testy nemá zmysel ísť, este by vírus nebol zachytený. Až po cca 3 mesiacoch

stellarstar
17. dec 2023

@ivankamrva teraz jej tie testy budú akurát na 3 veci

gab
17. dec 2023

@liana272 su aj ine pohlavne choroby ako HIV, napr. syfilis, kvapavka, chlamydie.

jesenzima
17. dec 2023

Fuj, prečo si mala styk s niekým, o kom vieš, že trtoší kade tade pochybné ženy?
Môžeš mať nejakú virozu, nemusí to byť hneď HIV..

liana272
autor
17. dec 2023

@h2 myslela som to take že chrípka sa mi vždy prejavuje najskôr boľavým hrdlom , soplom ..vysokou horúčkou a mám tieto príznaky už asi týždeň.viem rozoznať u môjho tela čo sú príznaky chrípky a čo nie

trinityf
17. dec 2023

To si len tak domyslas, ze moze by HIV pozitivny? Ta zabije vlastna psychika.

stellarstar
17. dec 2023

@liana272 môžeš mať aj covid a to ze chrípka sa ti vždy narovnako obj môže zmeniť aj chrípka mutuje a telo začne hneď inak reagovať

liana272
autor
17. dec 2023

@stellarstar covid test som si robila pred 2 dnami a bol negatívny

stellarstar
17. dec 2023

@liana272 tak to bude chrípka

stellarstar
17. dec 2023

Ale covid test si môžeš ešte rZ klidne urobiť to ze pred 2 d mala negat dnes môžeš mať pozit

martinmmartin
17. dec 2023

Tak ale napriklad ked mas dnes HIV tak umieras na starobu ak dostavas liecbu co je dnes 1x tabletka denne ( Magic Johnson pozdravuje) . Dokonca mozes mat nechraneny sex a uplne normalne tehotenstvo ( ak liecbu beries)

liana272
autor
17. dec 2023

@stellarstar inak neviem kde si čítala že inkubacna doba je 3 mesiace, ja som našla toto : Prvé známky infekcie sú asi u 70 % ľudí podobné chrípke, zvyčajne sa objavia 2 až 4 týždne od vstupu vírusu HIV do organizmu a zvyknú trvať 1 až 2 týždne.

lindous
17. dec 2023

Ak by si mala takú vírusovú nálož, že by si mala už príznaky, teda vírus prepukol, tak by to už aj test mal ukázať… kontaktuj občianske združenie HIV AIDS Slovensko, napr. na IG alebo nájdeš isto kontakt na ich stránke, poriada po odbornej stránke, ale aj empaticky, bez súdenia

stellarstar
17. dec 2023

@liana272 od nakazenia hiv máš prvé príznaky 2 az 3 m záleží od imunity a vírusovej Naloze. Mam 15 r skúsenosť s hiv

petrao2
17. dec 2023

@liana272 no ak vies ze je HIV a napriek tomu ho uspokojujes oralne tak teraz budes zbytocne vyplakavat

stellarstar
17. dec 2023

A ešte dodám ze keby ten chlap ma hiv a ma liečbu a je pod nezistitelnou hranicou tak nie je nákazlivy t.z nemáš sa ako nakaziť

hawaiib
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hawaiib
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
17. dec 2023

Stal ti ten sex za to? Si len dalsia jeho trofej a teba teraz zoziera neistota a moznost nakazy. Mozno mas aj HPV nielen HIV.

stellarstar
17. dec 2023

@hawaiib 2 týždne je malo min 6 -8 t

lindous
17. dec 2023

@hawaiib vďaka za info 😊

hawaiib
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
17. dec 2023

@hawaiib netreba mi nič naštudovať keď mám osobnú 15 r skúsenosť tak idem toho viac než dost
Po 2 t určite žiadne príznaky a stojím si za svojím

hawaiib
Odpoveď bola odstránená
Zobraz