Mykóza ako príznak nevery

24. apr 2024

Ahoj.

Chcem sa opýtať na názor. S manželom nám to už dlhšie vo vzťahu škrípe a dokonca ho podozrievam, že niekoho má. Nespávame spolu už skoro vôbec. Sex sme spolu mali 5 dní pred mojou menštruáciou, dostala som ju presne na termín a hneď po skončení pociťujem strašné pálenie. Môže to byť príznak nevery?

januska12323
24. apr 2024

Môže a nemusí.

a_alexandra_a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tim23
24. apr 2024

Nemusí.

matullienka
24. apr 2024

Môže a nemusí, mykozu môžeš dostať z mnoha ďalších dôvodov

magic08
24. apr 2024

ak pouzivas tampony, pripadne niečo ine, čo zavadzaš dnu, tak mozes mat mykozu aj z toho. Nemusi ist hned o neveru, aj ked moze

simsalabim
24. apr 2024

Absolutne nemusi.

jomarch
24. apr 2024

vobec nemusi, mykozu moze spustat napr stres, sladke, premnozena candida, mne sa niekedy spustala aj vplyvom menstruacie. nevyziadana rada - chod cim skor na gyndu 🙂

viestta
24. apr 2024

Vies o tom, ze zarodky, ktore sposobuju mykozu mas v beznej mikroflore? Na to aby sa spustila mykoza staci, ze sa narusi mikrobialna rovnovaha medzi spriatelenymi mikroorganizmami a ostatnymi mikrobami, s ktorym zijes v pohode cele roky a to narusenie moze sposobit XY veci.

blondinka95
24. apr 2024

Akože, ja som mala 2 roky partnera a skoro stále mykozy. Vyliečila som sa o mesiac- dva zase a takto dokola. Liečil sa vždy aj on.

Pred ním som mala partnerov, nikdy žiadne problémy
Teraz mam partnera rok a pol, nič.

Mam podozrenie ze ten partner má podvádzal a toto mi sedí do tej situácie...

stanielka17
24. apr 2024

Mykoza nie je pohlavna choroba

magic08
24. apr 2024

@stanielka17 ano, nie je, ale zmena partnerov ju moze spustat

stanielka17
24. apr 2024

@magic08 Ano, ale nie je povazovana za pohlavnu chorobu preto, lebo ju spusta tolko roznych faktorov, ze zmena partnerov je v tomto uplne zanedbatelna.

magic08
24. apr 2024

@stanielka17 ano, suhlasim

banderaska29
24. apr 2024

a prečo spolu nespávate ?

domkakvet
24. apr 2024

Ano moze to byt priznak, ale aj nemusi, ak mas taketo podozrenia radsej sex s nim vynechaj, mozes dostat aj horsie.

monicatko20
26. apr 2024

Nechcem byt blbá, ale ja som tiež takto prišla na neveru 🙈 Ale zas teraz mávam od pôrodu pravidelne pred MS deň taky nepokoj zo spodu..