Kožná mykóza na intímnych častiach

31. okt 2023

Ahojte mám kožnú mykozu tam dole (candida alb….) Kozna mi dala imazol, natieram už druhý týždeň ale stále to mám červené. Ako ďalej? Co ešte skúsiť použiť? Brala som aj tabletky do posvy…..

nika23t
31. okt 2023

Možno by bolo lepšie ísť ku gynekológovi. Neviem, mne stále Dr vraví, že najskôr musím z vnútra preliečiť. Voľnopredajné mi najskôr pomôže Canesten tbl aj krém súčasne užívať.

viestta
31. okt 2023

Ist na kozne, nech predpise nieco ine. Najlepsie by bolo ak by spravila ster na kultivaciu na citlivost na ucinne latky

autor
31. okt 2023

@nika23t bola som dala mi globule

autor
31. okt 2023

@viestta mám aj to… 🙂 dala mi ten imazol

nin12345
31. okt 2023

Canesten tabletka je dobra a aj ten imazol co uz mas.. to je to iste ako canesten krem v podstate. Ale bolo by to aj zvnutra preliecit ako bolo pisane vyssie

autor
31. okt 2023

@nin12345 hovorím že som dostala globule

nin12345
31. okt 2023

Tak naco sa pytas co este skusit pouzit a potom ked ti to clovek napise tak odpises ze hovorim ze som dostala globule.. tak si tam davaj nadalej globule ked zjavne nezaberaju

stanulienkat
31. okt 2023

Piť veľa tekutín, vylúčiť sladké, nosiť iba bavlnené spodné prádlo- žiadne umeliny ani tango gaťky, oplachovať vlažnou až chladnou vodou, nie horúcou. Nenosiť tesné oblečenie. Nepoužívať vlhčené utierky na intímnu hygienu a už vôbec nie parfumovany toaletný papier.

autor
31. okt 2023

@nin12345 co sa urážať stačí čítať. Bola som s tym na možnom dala meste aj na fondu dala globule. Ja nemám problém vo vagíne tam ma neboli nič ani výtok nemám

autor
31. okt 2023

@stanulienkat ďakujem nič z toho nerobím aj tak to nemizne

stanulienkat
31. okt 2023

A partner je prelieceny? Samozrejme nesexovat teraz.

nin12345
31. okt 2023

Ja sa neurazam zle si ma pochopila.. este mi napada fungicidin mast je vraj dobra na toto ale inak uz ozaj neviem co by ti mohlo pomoct

nikpa
31. okt 2023

Zrejme potrebujes niečo silnejšie na predpis. Robili ti na gynde aj výter z pošvy? Ak nie tak by mali keď ti nič z toho čo berieš nezaberá.

autor
1. nov 2023

@nikpa ano robili vyšlo to co na kožnom. Tam dali lomexin lebo to bola pohotovosť gyn. Potom som išla na kožné tam dala imazol na základe výsledkov a kázala ísť na moju gyn po globulky tam zas dala nejaký gynoprevaryl ten som ešte nezžila.

lasona
1. nov 2023

Skus protiplesnovu diétu.. úplne vylúčiť cukor..nájdeš na nete