Hypospádia penisu a zrastená predkožka

xdomox
30. jan 2019

Babenky stretli ste sa s hypospadiou penisu...ma ju syn ,no zatial prveho stupna,no a k tomu nam dr. Na urologiii povedala,ze ma zrastenu predkozku a treba mu ju nadrezat...robi sa to ambulantne bez umrtvenia ,ci ako......bojim sa toho aby nieco nepobabrali...syn ma uz ,14 mesiacov a pediatricka nsm nikdy nepovedala ,ze treba oenus stahovat...

brna1989
30. jan 2019

@xdomox nám to robili v NR,ale nenarezavali.obvodnej som povedala,že sa mu nesťahuje predkozka a tá nás poslala na urológii s tym,že mu ju pravdepodobne narežu.ale nakoniec urologicka urobila vyšetrenie a stiahla mu ju na mieste,mal ju teda asi v takom stave,že sa nemuselo rezať.tak ešte nezúfajte,mne sa doma zdalo,že to má dosť zarastené a nakoniec sme prišli na urológiu a pani doktorka to hop šup stiahla.maly mal okolo 2rokov,bolo to veľmi rýchle..málinko mu to krvacalo a štipkalo..doma sme oblievali repikom,striekačkou sme mu oblievali cikulaka a zahojilo sa.tak možno vás nečaká čiastočná alebo úplná obriezka.uvidite po urologickom vyšetrení.drzim palce 🤗

lindusss2016
30. jan 2019

@xdomox ked sme boli na kramaroch, tak to tam jednemu chlapcekovi operovali. Mal nejaky lahsi stupen a robili mu este k tomu aj nezostupene semenniky.