Nočné plienky

vemi23
15. feb 2024

Ahojte
Odkedy nám dcérka spi uz len na boku tak sa často stane, ze ju v noci musíme nielen prebalit, ale aj prezliecť... Momentalne pouzivame z DM pants , ale aj cez tie pretecie ... Pozerala som nočné plienky pampers pants, kolorky... Máte skúsenosť? Ktoré by ste odporucili?
Dakujem

nikpa
15. feb 2024

@vemi23 a co je na tom, že ju musíš v noci prebaliť? Bežne som deti prebalovala aj v noci a nie len raz. Skus dat na noc normálne plienky, nie pantsky, tie toľko nevydržia.

vemi23
autor
15. feb 2024

@nikpa ja píšem NIELEN prebalit , ale aj prezliect nakolko jej prejde moc... Nemam problem prebalit ale problem je ze ma mokre pyzamo...

nikpa
15. feb 2024

@vemi23 áno, viem čítať. Ved na to som ti napísala, že skús dať normálne plienky nie pantsky.

paulinkaa2
15. feb 2024

@vemi23 ja tým pants na noc neverím. Mojej keď plienka sklzla do 1 strany tak už bolo všetko momre. Radsi klasicku a väčšiu keď moc nacika

beata_k
15. feb 2024

Preteka lebo jej nesedi velkost alebo "strih".

dettilv
15. feb 2024

@vemi23 my sme vyskúšali fakt každu značku ale na noc jedine pampersky. Tie nepretecu nikdy

nikasmile
15. feb 2024

@vemi23 kolorky night sú mega. U nás stále vydržali.

normab
15. feb 2024

Pampers premium, alebo huggies, obyc nie pants

gloria31
15. feb 2024

@vemi23 cez deň som dávala pants v noci vždy pampers premium care. Nikdy sa už vo vyššom veku neprecural. Takto som fungovala kým sa komplet neodplienkoval v noci.

lucia13022023
15. feb 2024

Ja dávam synovi pampers harmonie, top plienky, ani raz ich neprecikal. A to mi prespi celú noc čiže ho prebalujem až okolo 8 ráno keď vstane a spi od 20tej.

amelia89
15. feb 2024

tak je to asi individualne. moje 2 deti - dm pants nikdy v zivote neprecikali a rano ich mali na prasknutie

lilyianka
15. feb 2024

@vemi23 určite pampers premium care

deedol
15. feb 2024

u nas fungovali jedine pampers pants, tusim premium. treba skusat, kazdemu ina sadne.

idemo
16. feb 2024

Mne sa to stávalo keďmalému nesedela veľkosť, boli mu trošku vačšie a keď sa v noci hemžil tak mu to popretekalo a plienka polosuchá🤦🏻‍♀️. Lebo bruško tučnučke a nožky ako pavučik a tažko som hľadala take aby ho to ani netlačilo ani nepretekalo. Skús veľkosť kde je menšie rozpätie aby naozaj dobre sedela.

tatiana56
16. feb 2024

@vemi23 ahoj bezne pouzivame plienky z dm ale na noc sme ich vyskúšali viac no pampers pants sú najlepšie. My máme chlapčeka a celú noc spi na brušku. Tieto nám ešte nepretiekli. Za mňa TOP 👌

taktotedanie
18. feb 2024

@vemi23 nocne pampers premium pants urcite