Aké máte skúsenosti s plienkami Tesco loves baby?

vanes1
8. jan 2014

chcem vyskusat dake ine plienky... ake mate skusenosti s týmito z tesca, maju pruzny pas ako zelene pampersky?
....Teraz pouzivame v.3 biele Pampers premium care na striedacku so zelenymi Active Baby. No sem tam sa stane, ze malu nepocujem kedy sa pokaka a potom jej to behom par minut pretecie aj ked je plienka uplne sucha nepocikana. Moč plienka pekne absorbuje a tu riedku stolicu ktoru ma z MM neabsorbuje ! a vyteka to cez gumicky na lavej strane von. Tieto som teraz nasla v letaku...ake su?

smalova
8. jan 2014

vyskusajte z dm tie babylove ak chcete zmenu, vela mamiciek si ich chvali aj ja sa pridavam. Tieto nemam odskusane ale mala som tie gaga z tesca a neviem ci to nahodou niesu tie iste len maju zmeneny obal,ale uz by som ich nekupila. Mne osobne sa este osvedcili plienky z lidla,ale nie tie nove super dry,ale to klasicke vacsie balenie na den nam boli dobre ale v noci sme davali pampers zelene.

luba28
8. jan 2014

@smalova u dcery som mala babylove a 🙂 boli dobre,ale syn ma alergiu,...skoda,lebo som bola veeelmi spokojna s nimi pri dcere,,,,sice je to uz 10 rokov,ale myslim,ze na kvalite im nic neuskodilo,.....

pipinka4
8. jan 2014

@vanes1 ahoj ja som tiež nad nimi uvazovla ale napríklad moja skúsenosť s dm babylove sú neni bohvieake lebo mne mala prespi 13 hodín v kuse v noci a precikala mi ich.mne sa pacia z lidla to veľké balenie to neprecika a teraz poutivame huggies tie tiež neprecika a pampersky tiež precikala.ale na týchto tesco je super cena.

mammaroma
8. jan 2014

Aj mne sa páčia babylove, ale úplne najspokojnejšia som s plienočkami bella hapy, u mňa prekonali pampersky. Stolicu síce nejak neabsorbujú, ale keď pekne napravím gumičky tak nepretečie.

84verca84
8. jan 2014

Mne sa nepacia.tieto aj tie gaga su zle.malicka mala strasne po nich zapareny zadocek.skus tie babylove,,su ok.ja mam odskusane aj pampers sleep&play a tiez su dobre aj cenovo

zumasi
8. jan 2014

ja som s tymito tescovymi spokojna. teda mame vacsiu velkost ale to by nemal byt rozdiel v kvalite. treba vyskusat, kazdemu ine sadne 🙂

luba28
8. jan 2014

@pipinka4 aj ja chcem,aby moj maly tak dlho spal a hlavne bez prebudenia,.... 🙂 🙂 🙂

natalisnatalia
8. jan 2014

Ja použivam z dm pampers podla mna tie zu vyborne 🙂

alenka777
8. jan 2014

toto nie sú tie igelitové?

lauricka
8. jan 2014

cenovo aj kvalitou sa nam osvedcili babylove z dm v tych kartonovych baleniach velkych. Vsetky ostatne nam pretiekli skor, nez tieto. Ani Pampers nevyhrali.

pipinka4
8. jan 2014

@luba28 mne mala od 4 mesiaca tak prespala 🙂 . A čím ďalej tým je to lepšie prespinka od pol siedmej do ôsmej rana :D . Ale cez deň santime jedna radosť heh.

lienka434
8. jan 2014

zijem v CR,pri prvej dcerke sme kupovali predtym este stary nazov aj balenie aj si myslim struktura tesco plienky pre novonarodene deticky.Boli suprove,nemali chybu,potom sme presli na ine aj babylove,huggis,pampers vsetky sme vyskusali.Ja som nechcea od narodenia pouzivat pampers tak sme zvolili tesco a boli skvele ako je to s 2-3-4neviem,teeraz pri druhej dcerke sme zase kupili tie iste tesco paru baleni sme spotrebovali no lenze oni to zmenili na terajsi nazov a obal,vyskusali sme este jedno balenie-plienky vyzerali skoro stejne ale myslim si ze su trochu ine ako tie predtym,su pruzne,absorbuju dost,myslim ze ani nesmrdia-nepametam uz.Lenze ked sme to prepocitavali podotykam plienky na novonarodene deticky nie na tie starsie-neviem ako to vychadza potom,vysli nas drahsie ako blbee pampersky takze po 2mes. sme presli na pampersky.takze mozem skvele doporucit co som aj robila po cely cas kedy sa ma pytal niekto na plienky ze pre deticky 1-2-3mes.podla vahy..urcite tesco aj tie nove myslim ze su Ok ale ake su dalsie c.3-4plienky to fakt neviem.

luba28
8. jan 2014

@pipinka4 zaaavidiiiim,....ale v dobrom,.... 🙂 🙂 🙂

zuzi_33
8. jan 2014

@vanes1 nam tieto tesco plienky velmi sadli, podla mna su dost podobne pamperskam. Aj ked ja som ich na noc este neskusala. Cez den pouzivam napr. tieto a na noc pampers. A veru, taku dobru cenu som na nich este nevidela, takze diky za tip, zajtra bezim do tesca 😉

darina1952
9. jan 2014

@vanes1 ahoj, nečítala som príspevky predomnou, ale tie plienky Tesco Loves Baby sú len premenované - pôvodne sa volali Tesco Essentials - používali sme ich a boli úplne v pohode. Oplatili sa hlavne keď bola na nich akcia... malý nemal nikdy reakciu na nich (ale on nemal s pokožkou na riťke nikdy problém 😉 ani pri iných "neznačkových" plienkach).
Takže tieto plienočky vrelo odporúčam - ušetríš a dáš svojmu dieťaťu aj dobrú kvalitu 🙂

sandrika1986
9. jan 2014

Dcérke dávam tieto plienky a som s nimi veľmi spokojná 🙂

lalaboo
9. jan 2014

bola som fanusickou pampersiek, ale teraz preferujeme tieto Tesco alebo Lidlacke 🙂 su hebke a nemaju ten chemicky pampersacky zapach...

zuzkal99
13. jan 2014

Ahojte.Ja pouzivam tiez z DMka plienmy a som spokojna dlho vydrzia cez deb ale v noci precika kazdu plienku. A chcela by som vyskusat tie nove Tescove. Mohla by slm vas poprosit keby ste mi odfotilj jednu plienku a poslali chcela by som vidiet ako vizeraju. Dakujem 🙂

lucique29
16. jan 2014

mne tieto strasne smrdia no neviem co sa tyka absorbcnosti uvidim mame ich prvy raz...od svokry

senta_sofia
16. jan 2014

ja som ich kupila na skusku a su dobre, tak som dokupila dalsie baliky 🙂 povodne Tesco zelene boli hrubsie, tieto su tensie, ale saju dobre, a ta cena, co je teraz na ne je fakt bezkonkurencna

smalova
16. jan 2014

Baby musím sa opraviť, aj ja som ich teda vyskúšala a sú fakt dobré.... Píšu, že akcia je do 21.1. tak zajtra idem kupovať minimalne 5 balikov. Cena je super a kvalita tiež... ešte som ich síce nepoužila na noc, len cez deň, ale niesú hrubé, niesú také tie igelitové a v podstate dobre sajú. Takže odporúčam aj ja 😉

nikoletkaa
5. mar 2014

Maju tie tesco plienky pružné pasiky ako pampersky?

migely
8. mar 2014

ja ich kupujem keď nemáme čas isť do Rakúska väčšinou kupujem tie modré

1katkas
8. mar 2014

@smalova toto nie su gaga plienky (gaga sa mi nepacili) ..tieto su uplne super 🙂

nikina17
10. mar 2014

ja som ich kupila a este som sa vytesovala, ked som ich vytiahla, ze su velmi podobne pampers aktiv baby. Prvy den v pohode, druhy den sa mi zdalo, ze ma maly trosku zapareny zadocek a dnes ma zadocek ako paradajka. I ked neviem 100% ci to ma z plienky alebo z toho, ze mal dnes trosku redsiu stolicu. Ale skor myslim,ze z plienocky. Nam asi nesadli. Uvidim ci sa to zmeni, ked ich na par dni vyradim....

rajojo573
27. mar 2014

Ahojte, ponukam na predaj kvalitne plienky DADA, viac info na mojom bazari pod menom rajojo573. Plienky sú na suchy zips, neobsahuju chemikalie, 8,7E/balik.

elvenprincess
4. apr 2014

Ahojte. Kúpili sme ich v marcovej akcii (za tú cenu ako v januári) a sme spokojní. Vydržia až 6 a pol hodinový nápor (dlhšie mi ešte baby v noci nespí, aj tých 6 a pol hodín je rekord 🙂 ). Predtým sme mali Pampers Premium care, ale sľubovaný zázrak s oddeľovaním stolice sa žiaľ nekonal, tak som sa rozhodla, že to nebola až taká výborná investícia a vyskúšam niečo iné. No a tieto plienočky nám sadli ako riť na šerbel. Takže až bude opäť akcia, znova kúpim- viac balíkov, ako som to urobila teraz (samozrejme až po otestovaní :D ).

lenkakrpcek
9. nov 2017

Pridavam recenziu pre dalsie mamicky: plienky Tesco som vyskusala , ale malá mala z nich zapálenu kozu....stalo sa nam to LEN pri tejto znacke. Ostatne znacky nam vobec nevadia 👍