Látkové plienky v sušičke

dominica_mi
25. apr 2022

Ahojte. Sušite klasické biele bavlnené látkové plienky v sušičke? Nemyslím žiadne bambusové ani lidlove či zo sinsay.ale klasické ako používali naše mamky. Ja mám pocit že mi ich sušička ničí v zmysle že mi z nich tu bavlnu "vyfuka" a mám totálne plný filter toho "mochu". A plienka mi vyjde akoby ju niekto ohryzol alebo vytrhal z nej vlákna.

sandra19901990
25. apr 2022

Bezne ich suším a sú v poriadku. Bez poškodenia.

dominica_mi
autor
25. apr 2022

@sandra19901990 môžem sa opýtať na akom programe? Ja používam bavlna do skrine.

sandra19901990
25. apr 2022

Suché do skrine extra. Tam suším všetko… je to akoby najsilnejší program. Aku majú plienky gramaz? Odkiaľ ste kupovali?

dzulik_
25. apr 2022

Sušila som normálne ešte plienky po mne, nič im nebolo. To boli nejaké českej výroby. Mala som aj oár nejakých poľských tie sa dosť zrážali v sušičke 🙂

sandra19901990
25. apr 2022

https://www.mimulo.sk/bavlnene-plienky-new-baby... Mam toto konkretne. Zalezi aj asi aku mate gramaz plienok

dominica_mi
autor
25. apr 2022

@sandra19901990 to sú plienky ktoré používala moja mamka keď mala mňa. Čiže 30rocne 😊

dominica_mi
autor
25. apr 2022

@dzulik_ presne také mám aj ja. Poľské sa mi tiež pozrazali. A tiež vám z nich vychádza tak veľa toho mochu posuseni v tej nádobe ktorá sa čistí?

katie253
25. apr 2022

@dominica_mi ja mám tiež plienky 35 ročné, a nedávala som ich do sušičky. Dala som jednu osušku a úplne sa zdeformovala, odvtedy nedávam.

nikpa
25. apr 2022

@dominica_mi tiež sušim v sušičke, mám zopár plienok bavlnených po svokre, majú okolo 55 rokov 🙈😄 môžem povedať, že to je iná kvalitka, sú bez chyby. No a mám aj také čo som kúpila keď sa narodil najstarší syn a tie su už ako pavučina, sušenie ich viditeľne zničilo. Skús nastaviť iný program, kratší a šetrnejší.

dzulik_
25. apr 2022

@dominica_mi áno, bolo tam toho dosť 😐

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivakri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srferreira
18. aug 2022

Ja davam do susicky vsetko. Ale, ze uplne vsetko na odporucany program. Nic nemam s vecami.