Látkové plienky

danielittar
10. aug 2023

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kde dostať kúpiť kvalitné látkové plienky? Zatiaľ som objednávala z dvoch stránok a kvalita nič moc, prídu mi moc riedke. Existujú ešte také klasické, ako používali naše mamy? Ďakujem 🙂

beatrixx1525
10. aug 2023

Ja som kúpila pred časom v lidli trojbalenie, ale to mali len dopredaj pár krabičiek, keby som bola vedela nakúpim všetko čo majú, naozaj sú také pevné ale jemné, nie sú také gazovité ako väčšina. Skúsim ti nájsť obrázok

janka_266
10. aug 2023

@danielittar mám síce len tréningové nohavičky, ale super kvalita z ritka v suchu.

viestta
10. aug 2023

Kikko ma dobre plienky

avocmada2
10. aug 2023

Odporúčam tieto látkové plienky. Majú hustotu 180g/m2. (Treba si pozrieť v popise na nete tam to uvádzajú) Latkujem už tretie dieťa (jednorazky sme mali len v pôrodnici) takze som dosť hľadala po nete a plienky s vyššou gramazou som na trhu nenašla.

ak_tak0202
10. aug 2023

xkko stare casy, odplienkovala som s nimi 2 deti, mala som viac znaciek, tato bola top

aiana24
10. aug 2023

Pozri si gramáž - ako husto sú tkané. To sú tie čísla 180g/m2.

lasona
11. aug 2023

Dm drogerie,

camelie12
12. aug 2023

Xkko old times (stare casy) su husto tkané a cistobavlnene 👍
Bud nové kúpte alebo z bazaru.
Mozno ich najdete aj tu.

danielittar
autor
12. aug 2023

Ďakujem za rady, vyskúšam tie Xkko... Včera som poprala a požehlila tie, ktoré som kúpila, a teda po tomto procese sa mi zdajú ako vypotrebené :D

vandala
12. aug 2023

@danielittar ahoj, ak mas zaujem, pozri moj bazar, mam tam xkko old times a xkko lux, odlatkovane dve deti a plienky ako nove 🙂

sakaca
31. aug 2023

@danielittar ja som presne xkko vysokogramazove objavila keď som aj nosič rischino objednávala ana ich eshope

tl999
31. aug 2023

@avocmada2 obdivujem ta!