Kolorky plienky z dm drogérie

evitka83
17. jan 2021

Ahojte, prosim Vas ake mate skusenosti z plienkami Kolorky. Moj syn ma mejake kozne problemy a pampersky asi prestal tolerovat. Zacal z nich byt zapareny posledny mesiac. Prebalujem pomerne casto. Tak uvazujem nad zmenou plienok. Pripadne ak mate skusenost, ze kvalita plienok pampers z online lekarni bola ina ako z obchodu, ocenim kazdu skusenost. Dalujem

malicka_mysicka
17. jan 2021

@evitka83 ja pouzivam kolorky, syn ma citlivy zadok a v tych kolorkach dycha 😀 Podla mna najlepsie plienky na trhu. Farebne znesu viac ako cisto biele, tie cisto biele treba menit kazde dve hodky. Na noc nocne. Vyskusaj a ak sadnu, na kolorky.cz mavaju zlavy aj 25% a potom su uz cenovo na urovni pamperiek.

ja_mama
17. jan 2021

Mne na kolorkach jedine vadi, ze nemaju elasticke tie suche zipsy - zle sa mi to zapinalo kedze mala sa velmi kruti a stale jej potom plienka nesedela, ona je ale dost chuda...na sirsie dieta mozu byt fajn. Mne viac kvoli tomu vyhovovali z dmky babylove ta eko verzia, aj material je maksi.

lienocenka148
19. máj 2021

@evitka83 teraz sa už dajú na SK kúpiť české plienky Bobilo, sú fakt vynikajúce, overené u syna s atopickým ekzémom, jediné plienky ktoré nie sú plné chemikálií, neparfemované, nebielené chlórom, bez latexu....sú fakt top. Kúpite na bobilosk.sk