Vrátili ste sa k ex?

1. máj 2024

Ahojte . V prvom rade by som chcela povedať že to čo tu napíšem bude celé asi moja blbosť . Asi to bude tým že som dosť naivná , hlúpa, neskúsená. Jednoducho som zamilovaná . Rozišli sme sa po 2 rokoch . Bol moja láska , moje všetko . Každý deň strávený spolu . Nehádali sme sa vôbec . Dokonca medzi nás dvoch prišla aj naša tretia súčasť psík. Veľmi sme sa ľúbili hovorím ako z rozprávky. ( keby som možno nebola hlúpa naivná a keby som verila tomu že to tak nieje ) no prišiel zlomový deň kedy sa dozvedel pravdu . Klamala som ho celý čas . A to preto lebo som ho nechcela stratiť a stalo sa . Nebola to žiadna nevera . Keď prišiel ten deň že som mu to povedat musela tak ma nechal . No teraz je tu to podstatné čo sa chcem opýtať. Prešli štyri mesiace a my sme sa stretli . Dohodli sme sa že si spomenieme aspoň na sex lebo som si myslela že som s tým už dávno vyrovnaná (očividne nie). Hneď keď sme sa zbadali obydvom sa vynoril úsmev na tvári . Ležali sme spolu na gauči a objímali sme on ma voňala aby si pripomenul. Proste cítila som že to nieje len o sexe . (Tu asi je moja naivita ) dohodli sme sa že sa môžme takto stretávať . Ale ja neviem či to má šancu alebo nie . Bol tiu niekto z vás kto sa vrátil ku ex ? Prosím nepíšte mi tu že tu idem plačkať a že som určite mladá a naivná že som si to tu napísala aj sama . Ja len chcem vedieť či to tiež takto niekto mal ? Ďakujem

doriiis
1. máj 2024

Áno,po troch rokoch sme sa k sebe vrátili.Ale nás spájali aj deti.

loliki
1. máj 2024

Čo si mu musela povedať? Ako si ho klamala po celý čas?

ysseba
1. máj 2024

A v čom si ho klamala? Ono je to dosť zásadné. Vymyslím si - napríklad nemôžeš mať deti a klamala si ho, že môžeš a preto ťa nechal, lebo on chce mať raz rodinu, tak v takomto prípade hlúpe čakať, že sa dáte dokopy. V čom si ho klamala?

januska12323
1. máj 2024

Keď to bolo také veľké klamstvo, že si ho musela roky tajiť tak sa mu vôbec nečudujem. Za celý čas čo ste boli denne spolu nebola príležitosť na vysvetlenie? Môžete sa k sebe vrátiť ale skôr nie.

domkakvet
1. máj 2024

Skus aspon nejako naznacit v com si ho klamala, je to dost podstatne.

vanilkovazmrzka
2. máj 2024

Neskusaj naznacit ale napis presne v com si klamala
Ved to je anonymne

melanta
2. máj 2024

Nebol tvoja veľká láska a tvoje všetko. Keby áno, tak by si mu 2 roky neklamala v niečom, kvôli čomu to potom ukončil. A ak to bolo niečo podstatné, tak nie, nedáte sa dokopy, len nemá zatiaľ na sex nikoho iného.