Zamiloval sa do kolegyne

vivi142
2. jan 2024

Ahojte. Priatel sa mi vcera priznal ze sa zamiloval do kolegyne (boli tam podozrive telefonaty, smsky, vsetko... ale fyzicky spolu nic nemali). Ja som to citila, ale on mi tvrdil, ze som len paranoidna a teraz aha... Vraj miluje mna, s nou je to ine, ale nie je to iba chemia, su tam aj city. Kolegynka ma tiez priatela, chcu si zalozit rodinu... nejdem sa k tomu vyjadrovat... vraj aj ona je do neho zamilovana, ale dohodli sa, ze nic spolu nebudu mat... rozisla som sa s nim, ja s tymto pocitom jednoducho neviem zit, darmo mi tvrdi ze ma lubi, uz tomu neverim.
Strasne mi chyba, neviem ci som to spravila dobre :( ale aj ja mam svoju hrdost. Napiste mi prosim vas vase skusenosti...
P.s. nie sme uz male deti, ja mam 30, on 32. Deti nemame.

sofia1979
2. jan 2024

@vivi142 no deliť by, som sa nedeli la a prepáč nemôže milovať dve ženy k3ci čistý blud a práve preto máš 30 najvyšší čas si nájsť partnera, ktorý stojí za to nemyslíš?

vanilkovazmrzka
2. jan 2024

Moze milovat dve zeny uplne v pohode. Kazdu inym sposobom. Jednu miluje dospelou laskou, ktora uz presla zalubenim do pevneho vztahu, druhu miluje, lebo je to nove, nepoznane, a este k tomu “zakazane” a navzdy len v polohe nejakej iluzie a predstavy.

Myslim si, ze v tejto chvili si spravila dobre. Zarad si do bezneho stereotypu nejake nove aktivity, ktore ti vyplnia cas a zlepsia naladu, staraj sa o seba a o svoju pohodu. Nejako vnutorne sa musis nastavit na to, ze vsetko je tak, ako ma byt. On teraz urcite nezacne nahanat nove zeny a urcite si nenajde novy vazny vztah. Kazdy ziskate nejaky odstup, priestor ujasnit si vlastne city a predstavy o buducnosti, a mozno o par mesiacov budete zase spolu. Ak spolu mate byt, tak budete. A tento rozchod tomu neublizi.

muchacici
2. jan 2024

Veľmi dobre si urobila, presne ako vraví @sofia1979 čas nájsť partnera do života. Časom bolesť aj smútok prejde, ale aspoň sa nebudeš plácať v takomto vzťahu... Drž sa ❤️

vivi142
autor
2. jan 2024

dakujem vam 🙂 zrutil sa mi cely svet... vobec neviem ako dalej... musime predat spolocny byt atd..

dadka1997
2. jan 2024

@vivi142 spravila si dobre, načo zotrvať vo vztahu s niekym, kto nie je do teba zamilovaný a je do niekoho ineho ¿¿ to nie je laska , musis sa cez to preniest, hlavne sa s nim nekontaktovať.. drzim palce

lucinka12356
2. jan 2024

Ako dlho ste spolu? On sa možno po pár dňoch spamätá ak ona sa nerozide s priateľom tak zostane sam... Alebo ak sa aj rozide a dajú sa dokopy môže časom zistiť ze to nie jw také ako si myslel aidealizoval... Na twraz si urobila dobre... Snaž sa žiť ďalej aj keď je to tazke

vivi142
autor
2. jan 2024

boli sme spolu 2 roky. A citila som, ze s nou nieco ma, ale nie nie, to iba ja som paranoidna. A vcera vecer mu prisl sms od nej, "Chybas mi, stastny novy rok". Potom sa mi priznal. Strasne, ale strasne to boli....

muchacici
2. jan 2024

@vivi142 ale už by som sa k nemu nevracala, aj keby si časom uvedomil, že spravil chybu. Nielen, že sa zamiloval do druhej ženy, ešte ti aj klamal, zatajoval a spochybňoval ťa... nepekné správanie.. ja osobne už by som mu nedôverovala. Samozrejme, záleží od človeka, ale ešte si mladá, zabezpečená, bezdetná, to je veľké plus, môžeš si kľudne nájsť iného slobodného tridsiatnika vhodného na seriózny vzťah 🙂 Dobre, že sa zachoval nakoniec fér a vyklopil to, ty máš možnosť ísť ďalej a on.... jemu niečo chýbalo ? Neskoro....

momoftwo
2. jan 2024

Dobre si urobila, teraz este ako bezdetni ste mali prezivat jar vasho zivota, uzivat si jeden druheho a nie riesit taketo sracky. Ja takymto zajacnikom neverim(po mojich bohatych skusenostiach) urobil raz urobi znova.

barborachors
2. jan 2024

dobre ta obabral, ze nic spolu nemali a on sa asi zamiloval do jej duse, ako mnich ... dobre si urobila, uz ta podvadzal isto dlhsie a uz nevydrzal to tahat na dve strany, tak ucinil priznanie.
Nemohla si spravit lepsie, a nie nemiluje ta. To by sme mohli milovat aj desat ludi naraz, vsakze. Cisty alibista. Dopraj mu, nech su spolu, asi sa nasli.

domkakvet
2. jan 2024

@vivi142 dobre si urobila.

zero1
3. jan 2024

chlap ktorý chce všetko.. a nebude mať nič.. možno sa poučí..

vivi142
autor
2. mar 2024

uz spolu aj byvaju :D

betulinka1
2. mar 2024

@vivi142 tak aspon vidis, ze si urobila dobre, ked si odisla. Lebo by si iba zabíjala cas s takym chlapom a v trojuholníku by si zit nechcela. Takto vies ma čom si a casom to prebolí neboj.

katkazuz
3. mar 2024

@vivi142
Je mi to ľúto, posielam ti na diaľku veľa sily a pokoja ❤️