Dieťa sa hrá viac pri svokre ako pri mne

kulky96
24. apr 2024

Chcem sa vás opýtať už sa vám stalo niektorej že vaša svokra keď sa hrala z vašim dieťaťom tak sa pri nej viac hralo ako pri vás? netrápilo vás to? väčší smiech väčšia radosť :( ja sa tak trápili kôli tomu... napíšte ak máte niektorá také skúsenosti prosím

zenulkaaa
24. apr 2024

Jasne. Pre dieta je niekto iny ako mama vzdy vzacny. Vobec by som sa tym nestresovala a bola rada, ze mozem dieta v klude nechat s niekym inym a niekam si zajst, oddychnut alebo vybavit co treba 😄😄

deti95060810
24. apr 2024

netráp sa...
syn mal najradšej deda. môjho otca.
ak dedo spal, syn sedel pri posteli ako psík...
s dedom chodil všade - do kostola, na návštevy, do obchodu, na výletíky, .... čo povedal dedo bolo SVäTÉ.

simsalabim
24. apr 2024

@kulky96 ved sa tes, ze maju taky pekny vztah. Kolko babiek sa o vnucata nezaujima… Pre deti je casto hocikto iny zaujimavejsi, ako mama. Ale ked su chore alebo si ublizia, koho chcu? No mamu…

vyrovnanaosoba
24. apr 2024

@kulky96 samozrejme, lebo mama je už nudná a babka príde raz za čas a robí aj opičku zo seba 😁 dedo to isté, deti nás zapredajú za starých rodičov 🙊🙈

kulky96
autor
24. apr 2024

Ja to chápem ale ja bývam u svokry a nemáme až neviem aký dobrý vzťah žienky,je to také ťažké aj dosť,a keď niekedy sa s maličkou baví tak ešte aj hovorí že kde pozeráš kde pozeráš keď sa pozerá na mňa na moja dcérka,a samozrejme keby som bývala u mojich rodičoch tak v živote by mi nevadilo také niečo,ale zo svokrinej strany nevystať :( viem že ju má rada ale veľa robí naschvál vecí... učí to malú

kulky96
autor
24. apr 2024

@vyrovnanaosoba my bývame v jednom dome .. každý deň sme spolu, nieže sme oddelený od seba ..

vyrovnanaosoba
24. apr 2024

@kulky96 tak sa treba osamostatniť. 😊

kulky96
autor
24. apr 2024

@deti95060810 berieš to tak že je to krásne lebo je to tvoj otec a toho ľúbiš.. jasné že je to krásne

januska12323
24. apr 2024

Tak snáď máte nejaké svoje izby nie? K svokre ju daj keď to vyhovuje tebe. Veci, ktoré ti nevyhovujú rieš hneď v zárodku.

kulky96
autor
24. apr 2024

@simsalabim chápem jasné..ale ja píšem o svokre nie o svojej mamke

vyrovnanaosoba
24. apr 2024

@kulky96 lenže ta tvoja svokra je mamma tvojho manžela, nič menej ako tvoja mama pre teba

simsalabim
24. apr 2024

@kulky96 ja chapem, ze ti lezie na nervy, lebo svokra 🤷‍♀️ Nastav si hranice, obmedz spolocny kontakt, ak sa na to nechces pozerat - napr chod nakupit a zver ju svokre. A ostatne neries. Je to mama tvojho manzela, asi to uplne nepokaslala, ked sa ti paci.

kulky96
autor
24. apr 2024

Veď ja vám rozumiem žienky zlaté ja som chcela len vysvetlenie viete,ak už máte skúsenosti z takým niečím tak kľudne mi to napíšte, alebo nejaké dobré rady aby som to zvládala ľahšie,takto sa dosť trápim, kôli tomu,,,

kulky96
autor
24. apr 2024

@zenulkaaa ako to myslíš?že vzácny? svoje dieťa naviac miluje svoju matku? či dokáže milovať viac babku ako mamu?

jesenzima
24. apr 2024

@kulky96 moje deti sa asi s každým zahrajú lepšie ako so mnou, pretože mňa nebaví sa s nimi hrať. Áno, viem, som hrozna, ale je to tak. A preto sa teším z toho, že oni sa tešia a majú radosť 🙂

kulky96
autor
24. apr 2024

Ako môže byť pre dieťa jeho mamka nudná?ja píšem o 4 mesačnom bábätku

zenulkaaa
24. apr 2024

@kulky96 tak mamy su zvycajne okukane, kedze su s nimi deti stale. A preto je pre nich niekto iny vzdy zaujimavy vzacny, ked mu ukaze nove ine hry atd. Nemusis sa bat, mamu ma aj tak vzdy najradsej

sima234
24. apr 2024

@kulky96 prepáč 4 mesačné bábätko si ani neuvedomuje, že zo seba vydalo nejaký zvuk..ženy, spamätajte sa niektoré 🤦‍♀️

veronikaszabova
24. apr 2024

@kulky96 jeeee, neries "hranie" so 4m dietatom 😂 tomu je suma fuk, kto mu hrka s hrkalkou. ja ze sa tu bavime aspon o skolkarovi 😂😂

hsara99
24. apr 2024

Presne som sa chcela spýtať, či by ti to aj u tvojej Maminy vadilo, a sama si aj odpovedala… uvedom si, že svokra ma na vnúča rovnaké “prava” ako tvoja matka.

jana_eyre_2
24. apr 2024

Svokra je tiež mama, tvojho muža.. nerozumiem ako to môžeš takto deliť..

ivik4
24. apr 2024

Hej so vsetkymi asi a bola som stastna,nenavidela som hranie 😄. Trest bozi sediet na koberci a hrat sa. Ovela radsej sa s nim teraz uz ucim,hoc aj hodinu a viac
Ale aj keby sa hravam, vobec neriesim taketo blbosti

majlo1234
24. apr 2024

Samozrejme, vsetci ostatni totiz maju omnoho viac energie ako ja, co som s diwtatom 24/7

kulky96
autor
24. apr 2024

👍 vďaka za odpovede

lalala94
25. apr 2024

Pri citani som si myslela, ze pises o dietati, ktore ma aspon rok a uz sa s nim da aktivne hrat a 100% vnima a ty pises o 4-mesacnom dietati. 😳 Prepac, ale tebe sibe. Jej je uplne jedno kto je pri nej, ved s takym dietatom sa este ani neda poriadne hrat. 😀

kulky96
autor
25. apr 2024
mqkm
25. apr 2024

Asi sa maličkej páči tvárička tvojej svokry. Také malé bábätko to ešte nevadí. Keď už je staršia a veci sa ti nepáčia tak povedz svokre na rovinu. Ale podľa mňa si ceň že máš trošku čas len pre seba. 😉 a starká nech sa s ňou hrá, nech jej kupuje veci a teš sa že sa ľúbia 👍