Prvé stretnutie so svokrou

29. aug 2021

Pamatate si este 1. stretnutie s Vasou svokrou ?

michaela789
29. aug 2021

S manželom sme mali 20 a boli zalezeni jeho v izbe, pili sme víno a kukali film s tým, že jeho mama mala byť s kolegami na chate. Zrazu zaštrkotali kľúče, prišla domov, že začalo pršať takže ani nevytahovali gril a presunuli to o týždeň.
Manžel, vtedy frajer, ma predstavil ako svoju priateľku, podali sme si ruky, ja som si zaliezla späť do izby a dýchala do papierového vrecka aby ma neporazilo 🙂 pohoda 🤣

bucko555
29. aug 2021

Ja keď som s mužom začínala tak akurát u nich boli hody a my sme šli na zábavu a tak som sa s ňou prvý krát stretla a ešte mi aj koláče domov zabalila😀

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
29. aug 2021

Podobne ako
@michaela789 svokra mala byť preč a my v izbe a zrazu bola doma 😁

lija22
29. aug 2021

ano. manzel vtedy frajer par mesacny ale uz sme spolu zili. mal novy byt stovky km od bydliska. rodicia ho prisli navstivit prvykrat do bytu. nepovedal im ze tam zije s frajerkou. kukali na mna ako vyorane mysi. necudujem sa. ale svokor zadrel, ze najprv som sa mala prist ku nim predstavit a pytat si povolenie byt frajerka ich syna lol

oblecenie99
29. aug 2021

Poznala ma predtým, sme z jednej obce 😀

michaela789
29. aug 2021

@gubcikova no ak máš k tomu takú ako ja, tak sucitim 🙈 vrutila sa dnu, žena jak víchor, vymaľovaná, vycesana, hlas ako požiarny hlásič... Ja som fakt skoro odpadla 🤣 akože milá bola, slušná, ale takýto prepad... Ja som si to úplne inak predstavovala a hlavne som sa chcela na to lepšie pripraviť, nie červená od vína vyjsť na chodbu v teplákoch jej syna že "dobrý deň" 🙈

buberova
29. aug 2021

Nepamätám, poznali sme sa ešte skôr ako sme sa dali dokopy s manželom...

gubcikova
29. aug 2021

@michaela789 my sme ležali v izbe a ona vošla do izby ,ja po nos zakrytá paplonom 😁 že dobrý deň.Potom keď som sa obliekla má manžel išiel predstaviť do kuchyne.Ale jedine čo som potom ako som opäť zaliezla do izby počula že nebudem dobrá žena keď s ním leziem do postele 😂 sme spolu 14 rokov.

elizabet173
29. aug 2021

pôvodne sme mali ísť do kina, zastavili sme sa u jeho rodičov, že si vezme čiapku a rukavice, svokor ho zjazdil, či sa chceme prizabiť, že cesty sú neupravené, vtiahol ma za ruku dnu, svokra uvarila víno, super posedenie. Ja menčestrové nohavice, flanelová košeľa, lyžiarsky sveter, čiapka až na nose, keď som si ju dala dole a rozleteli sa mi dlhé husté vlasy, na hlave výbuch - skrátka vrchol elegancie. Ale cítila som sa u nich príjemne od prvej sekundy. S mamou svojho terajšieho partnera to bolo ešte lepšie. Stretli sme sa na jednom športovom podujatí, po noci, ktorú sme s priateľom behali po pohotovostiach a nemocniciach, prespali sme v aute, lebo o tretej ráno hľadať nocľah sa nám už zdalo zbytočné. Na druhý deň som mala oblečené to, v čom som v aute prespala, na benzínke som si umyla hubu a zuby, trochu som sa prišmrncla, prečesala vlasy a keď som asi o hodinu zistila, že tam je jeho mama, ktorú tam nikto nečakal, skoro som odpadla. Tak nás predstavil. Asi si myslela, že bože, toto kde zohnal, ale nedala to na sebe znať, je perfektná, mám ju rada. Ja som vlastne nikdy nezažila to klasické, že rodina čaká pred slávnostne prestretým stolom, kým synáčik privlečie priateľku, ktorá strávila pol dňa pred zrkadlom a tri krát sa prezliekla

elizabet173
29. aug 2021

@lija22 pýtať si povolenie byť frajerkou ich syna, skapééém 😂

bu1bu
29. aug 2021

Chodili sme vtedy spolu cca rok, ochorela som a skončila na internom v nemocnici, nemala mať službu ale manžel ( vtedy ešte priateľ) jej volal čo sa deje a poprosil či by neprišla sa na mňa pozrieť. Prišla ...a tak nás manžel zoznámil 😉 a vlastne aj moji rodičia sa takto zoznámili s ňou, pri mojej nemocničnej posteli... Ako som asi vyzerala pri 40-tkach teplotách nemusím hádam ani vysvetlovat....Svadba bola o cca 3 roky neskor...

michaela789
29. aug 2021

@gubcikova preboha nieeee 🙈 tak to si mala fakt horšiu skúsenosť. 🤣 Dúfam, že odvtedy zmenila názor! 😂

gubcikova
29. aug 2021

@michaela789 áno.par krát boli nezhody ale mám ju veľmi rada

michaela789
29. aug 2021

@gubcikova tak svokra bude vždy svokra, ja som tú svoju tiež musela už párkrát dať "do pucu" lebo ako vravím, žena víchor, všade musí byť, všetko musí ona sama, len vtedy je to najlepšie. 🙄 Ale keď počúvam niektoré príhody iných žien... Vďakabohu aj za takú akú mám 😁 mohlo byť horšie 🤣 aj syna dobre vychovala. Keďže je to tvrdá žena tak ho učila od mala samostatnosti, navarí, uprace, nie je z neho žiadny "mamánek".

vroni
29. aug 2021

Svokra doniesla synacikovi čisté prádlo, ja som sedela na pecí jak správna bosorka, ona na mňa flochla, že ty sa ta Jožova nová? Tak som rovnako zdvorilo mykla plecom, že krokodíl asi nebudem a ona ma hneď odtiahla na kávu. Bola to vzájomná láska na prvý pohľad. Naozaj sme sa mali veľmi radi.

pininka1
29. aug 2021

Bala som sa toho ako cert, prave pre reci ktore casto citame aj tu, ze svokra musi byt len nieco zle a neprajne. Nastastie sa to nenaplnilo. Je svojska, ale vzdy ma podrzala,dokonca aj proti vlastnemu synovi. Nikdy sa do nas nestarala a ked trebalo, pomohla, dokonca ked som bola po operacii clenka, byvala u nas ked bol muz v robote a pomahala mi so vsetkym, bez problemov sme to dali, zato vlastna mama so mnou vydrzala az jedno poobedie bez hadok a vymyslania. Aj ja by som chcela byt pre svoje nevesty a zata taka svokra, ktora respektuje rozhodnutie svojich deti vybrat si partnera a respektuje aj ich.

dilino
29. aug 2021

@lija22 pytať si povolenie no ja mám dosť.Ake povolenie.

dilino
29. aug 2021

@elizabet173 sme dve ja sa smejem ako kôň.

aniele
29. aug 2021

No, s manželom sme sa videli (mesiac po 1. stretnutí) druhýkrát v živote. Prišiel po mňa a rozhodli sme sa ísť do kina. Okolo ich domu, takže si ešte skočil domov po sveter. Hneď mu kázala, aby ma zavolal dnu. Nie preto, že bol november, aby som vonku nemrzla, ale pretože som chodila na zdravotnú. Takže som už v predstihu bola ohodnotená ako morálne pochybná. Vo februári budeme oslavovať 40. výročie svadby 😉.

mironka
29. aug 2021

Moju svokru som nikdy nestretla. Prave ubehlo 20 rokov od jej smrti. Umrela mlada.

evora
29. aug 2021

Mala som 17, prechádzali sme sa a začalo pršať. Budúca svokra zavolala mužovi, ze mame prísť ku nim. Ja som bola vychystana na prechádzku do lesa, mala som sa sebe najstarší, hrozný sktrikovany sveter (fakt ako bezdomovec 🤣) a staré topánky. Hanbila som sa ako pes, ze si zrejme pomyslí, ze tak chodím bežne. Nakoniec to bolo fajn, nikto si moje staré handry nevšímal, najedli sme sa a trochu porozprávali a uz aj sme utekali naspäť von 🙂 Väčší stres som mala zo svokra, on je taky ten ufrflaný typ co nahlas nadáva pri správach 😀 Ale rokmi som si zvykla a teraz už viem, ze vôbec nie je zlý, má spravne nazory, len pôsobil dosť ostro zozaciatku.

elizabet173
29. aug 2021

@michaela789 svokra môže byť aj úžasným človekom, ja som mala také šťastie dva krát. Niekedy nechápem, čo tu o svokrách čítam, veď to sú ženy okolo - 50 - 60 rokov a také kúsky, čo stvárajú 😨

marca12
29. aug 2021

Ano pamatam na jej skaredy pohlad do smrti nezabudnem 🤣ale inak je to celkom prijemna zena

ivangeline
29. aug 2021

Vobec neviem. Skor manzel bude pamatat. Urcite nieco ako...prisla som na navstevu,zoznamili sme sa,prehodili par slov.. Uz ctedy som vedela,ze budeme vediet pokecat. Mam super svokru. 🙂

evalin88
29. aug 2021

My sme sa stretli na hodoch v Trnave s tym, ze to partner tak naplanoval. (dal mi vopred vedieť) Išli sme davom a on len zamaval mame, sestre a švagrovi. Išli sme na kavu , max 15 minut to trvalo a jediné, čo chcela svokra vedieť bolo, či viem uvariť segedínsky guláš. 🤣🙄🙄
Kym sa nenarodil malý, nikdy u nás nebola...

michaela789
29. aug 2021

@evalin88 moja dala mne spracovať býčie žľazy 🤦‍♀️ síce nie pri prvom stretnutí ale dlho po ňom to nebolo. Doniesla to odniekiaľ bez varovania, že či z toho budem vedieť čosi........ No vieš si asi predstaviť ten des. Radšej ten segedin 🤦‍♀️😂

evalin88
29. aug 2021

@michaela789 moja babka ich naservirocala mame pri prvom stretnutí 🙂 inak svokra stihla za tych 15 minut zhodnotit, ze mam krivé nohy 🙂

bubinko1506
29. aug 2021

Na nase prve stretnutie tusim nezabudnem ani ja, ani svokra🤣. S priatelom sme boli cely den bicyklovat, opekali sme, takze som bola uplne spotena, vonava od dymu🤣. Akurat som b9la v kupelni u nich, ze sa umyjem, ked prisli svokrovci domov po celom dni v zahrade (takze svokra tiez spotena, vonava od dymu🤣). A priatel na mna krici, ci chcem spoznat mamu, ze prave prisla domov🤣. A na prvom stretnuti so svokrom sa ma pokusil opit, skoncilo to remizou, bolo nam veselo🤣

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz