Darček pre kňaza k meninám

24. apr 2024

Poprosím tých, čo to nezaujíma nech sa NEVYJADRUJU. A nekomentujú... Chcem vás poprosiť o menšiu radu. Ako už z názvu píše chcela by som darček pre kňaza k meninám (zajtra) mám jedno CDčko ale chcela by som ešte k nemu (okrem sladkosti) ešte nejakú drobnosť (kľudne niečo originálnejšie) ale neviem akú a kde "rýchlo" kúpim. Ďakujem za odpovede.

autor
24. apr 2024

Oprava: Zajtra by som mu to chcela dať* ospravedlňujem sa

hipuska
24. apr 2024

Dobrú fľašu alkoholu

glorikarebeka
24. apr 2024

Náš farár je vďačný za domáce vajíčka

autor
24. apr 2024

@hipuska tiež mi to napadlo ale on nepije alkohol

michaela329
24. apr 2024

Rastlinku? Náš zbiera kaktusy 🤷

h2
24. apr 2024

Podľa mňa CD-čko a sladkosti sú k meninám až až. Aby sa zase necítil nepríjemne, že mu dávaš toľko darov.

patus_2
24. apr 2024

Tiež si myslím, že úplne postačí cd a sladkosť.

autor
24. apr 2024

@patus_2 vlastne to CD nie je také "obyčajne" má nejakú vzácnosť... tak radšej dokúpim čokoládu alebo menšiu bonboniéru k nemu

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patus_2
24. apr 2024

Myslím, že to bude úplne stačiť. U nás sa dáva 1 symbolicky dar za všetkých veriacich, napr. kvet alebo fľaša vína.

temperity
24. apr 2024

Ja by som dala nieco domace vkusne a decentne zabalene. V tedi ci kiku sa daju kupit veci k tomu potrebne. Napr lipovy caj vo vrecusku s maslou, domaci dzem s etiketou, bazovy sirup, bravcovu mast… jest musi kazdy a domace je najlepsie.

kitycat
24. apr 2024

Upec strudlu

euka210
24. apr 2024

aj my mame Mareka, ale osobne mu nic nedavame, on ani darovacky v cerkvi nemusi, co bude v nedelu. V ramci filialky dostava kvety, flasku, peniaze. Ked mal nejake vyrocie, dali sme mu urobit hrncek s nasim ikonostasom ci vysitu osusku podla nasho zelania.
Myslim ze cd na meniny staci a plus nieco sladke ci vino.
My sme davali aj Ginger...zazvorove stipe ako palenka ale nealko.

autor
24. apr 2024

@euka210 ďakujem

ivangeline
25. apr 2024

Knihu

ivka225
25. apr 2024

Niečo podobné, ako zvykneš dávať k meninám predavačke v potravinách, kam chodíš, alebo automechanikovi, ktorý ti obvykle opravuje auto.