Čo do škôlky na meniny?

zuzka2807
5. okt 2022

Ahojte, chcela by som sa poradiť. Dcéra ma v piatok meniny a chcem aby deťom zobrala do škôlky nejakú drobnosť. Ale nechcem kupovať sladkosti, keďže sa jedná o triedu najmenších deti. Máte nejaký tip?

tamvtme
5. okt 2022

nejake nalepky, tetovacky alebo nieco take

bambulesa
5. okt 2022

@zuzka2807 My sme ako malaci davali omalovanky.

marika142
5. okt 2022

alebo mozno aj nejake omalovanky ale tak aby s dali rozdelit napriklad, nech ma kazde dietatko jeden obrazok a hotovo. neviem zalezi aj podla zvykov celej triedy

mariejenka
5. okt 2022

V kiku,tedy som kúpila malé pečiatky. Každé si vybralo akú chcelo.

chadkroeger
5. okt 2022

@zuzka2807 ved viete kupiť aj zdrave sladkosti, napríklad https://www.grizly.sk/yoyo-bear-jahoda-5-x-20-g... 🙂 alebo ja by som kupila farbicky a vytlacila kazdemu 1 obrázok.

maris5
5. okt 2022

Ja som nosila ovocie. Kazde dieta jablcko, alebo doniest par bananov, par jablcok a v skolke im to nakrajaju. Predom sa ale dohodni s ucitelkou si su s tym ok. Alebo peciatky, byvaju v baleni po 26 ks, bublifuky...

natalala
5. okt 2022

@zuzka2807 ovocne kapsicky napriklad babylove z dmky su v bio kvalite bez pridaneho cukru 🙂 Ja som do jasliciek, na narodeniny doniesla tie a plus tam maju aj take ovocne tycinky detske.

humajnicek
5. okt 2022

U nás v škôlke jedna mamička pre dcérku uštrikovala také malé motýliky, je ich 15, takže s tým mala celkom robotu, ale je to milé 😀 Mne by sa to osobne asi nechcelo, ale keď to niekoho baví, prečo nie, potešilo🙂

sabina230
5. okt 2022

@maris5 aj my sme vždy nosili ovocie, učiteľky nakrájali a deťom sa páčilo, zdravá alternatíva 😊

mamusa123456789
5. okt 2022

Ja piekla mafiny, bábovku a raz sme doniesli tašku jahôd, inak všetci nosili vždy len sladkosti a to majú každý deň naše sa im viac ratalo