Aké meno pre súrodenca sa hodí k menu Timea?

10. mar 2024

Ahojte, dceru mám Timeu. Aké meno pre súrodenca sa hodi k menu Timea? Dajte tipy aj pre chlapca aj pre dievča. Chlapec sa mi páči Jakub, povodne som som chcela meno Timotej, ale s Timeou by sa to bilo. Dievčenské Tamara, ale to by sa mi tiež bilo.

alandra
10. mar 2024

Ja mám Vanessu a Timeu 🙂

ptvw
10. mar 2024

Známa na Timeu a samka

patulik0706
10. mar 2024

Timea a Tamara sa mi páči 🙂 ...ešte mi napadá Tereza. Alebo Tamia ale to už sa bije s Timea. A chlapčenské: Filip, Tomáš, Kristián...

kris_tin257
10. mar 2024

Mňa by zaujímalo prečo sa to musí hodiť k menu súrodenca 🤔 chápem k priezvisku ale čo s tým má meno súrodenca 🤷

autor
10. mar 2024

@kris_tin257 nemusí sa hodiť, len my to tak chceme. Nechceme proste Timeu a Jozefa, nech sa to hodí k sebe. Jednoduché

lucia13022023
10. mar 2024

Ja mam Timona. Keby ma sestru dám Tamiu a keby brata Thea. Páči sa mi keď majú súrodenci rovnaké začiatočné písmená v mene.
Timea a Tamara je pekne.

nika23t
10. mar 2024

Timea a Tamara je pekne, aj napr Nina, Diana, Sofia sa mi hodia.

maryetta
10. mar 2024

A zrovna som ti chcela pisat ze poznam jednu Timeu a ma brata s menom Jozef.
Ak ti nevadi skus napisat aj priezvisko. My sme hlavne k priezvisku hladali…. A zase aby nebolo uplne mimo.
Ci chcete mozno inicialy. Timea…. Teodor/Tatiana

domkakvet
10. mar 2024

Surodenci sa nemusia k sebe hodit menom, skor aby sa hodilo meno k priezvisku.

marianarem
10. mar 2024

Tak zo zvukoveho hladiska sa mi k menu Timea hodia trojslabičné mená s dvojhlaskami: Tadeáš, Tobias, Eliáš, Andrea, Diana atď.

jankapalko
11. mar 2024

My mame Timeu a Karin

mia7222
11. mar 2024

Ja mám Timeu a Mathiasa

osky
11. mar 2024

Lea,Livia,Tatiana ,
Teodor,Tadeas,Tomas

nelka93
11. mar 2024

Chlapčenské sa mi paci Tadeáš a Damián, dievcenske Olívia a Daniela 🙂

gleep1
11. mar 2024

Tomáš. Timi a tomi

himedzi
11. mar 2024

Ach tie mená, čo tu čítam....každý štát má svoje tradične mená, len hlúpa slovač musí ničiť tradície. Už vidím, ako dá Arab svojmu dieťaťu meno Paulinka,alebo Anička...

nika23t
11. mar 2024

@himedzi no, nepreháňaj. Autorka nehlada arabské meno predsa. Ale súhlasím s tým, že slovenské mená sú krásne a je z čoho vyberať.

kristiii
11. mar 2024

Poznám sestry Timeu a Tamaru a nič a nikto sa nebije. Mne by sa hodili aj Júlia, Viola, Diana, Kiara.. Tomáš, Mateo, Martin, Matúš, Matej...

drobcek100
29. mar 2024

Ja mám vnučku Zuzanu,v celom ročníku je jediná v plejáde Sofii,Emmi a podobne.Pre mňa je Zuzanka A keď ju niekto osloví je stredom záujmu, lebo je sama a nikto si ju nepletie.Co tak sa vrátiť k našim menám?

alina765
7. apr 2024

Tak daj Timotej Timko