Zle odfarbené vlasy

poludnica99
25. feb 2013

Ahojte dievcata, chcem sa poradit. Vzdy som chodila ku kadernicke si odfarbovat vlasy a bola som velmi spokojna, avsak moja kadernicka mala uraz a dlhsie uz nerobi a ja som si povedala, ze si idem odfarbit vlasy doma. Kupila som si farbu, avsak po nej som mala vlasy do zlata, no este ako tak sa to dalo. Ale mne sa to samozrejme nepacilo a po dvoch tyzdnoch som si vlasy znova zafarbila farbou "pieskova blond". Lenze horsie, ze mi zostali zlte, ale naozaj ako zltko z vajicka, vyzeram hrozne, ani von sa mi nechce. Teraz neviem, co mam robit. Urcite chcem ist ku kadarnicke, ale neviem ako dlho pockat. Stalo sa vam, ze ste si poskodili vlasy farbenim? Toho sa najviac bojim.

sissy27
25. feb 2013

@poludnica99 nie, nestalo, sú veci, ktoré naozaj nechávam na odborníkoch 🙂 choď ku kaderníčke, nech zhodnotí stav tvojich vlasov a povie, čo by sa s tým dalo robiť okrem ostrihania "na koleno", takto cez net ti sotva niekto normálne poradí, keď nevidí výsledok tvojich pokusov a nepozná kvalitu tvojich vlasov... ešte sa ti môže stať, že dostaneš nejakú fasa radu, po vyskúšaní ktorej ti ani kaderníčka nepomôže...

poludnica99
autor
25. feb 2013

Ved som to uz aj stokrat olutovala ☹. Neviete mi niekto poradit dobru kadernicku v BA?