Recept na rýchlejší rast vlasov

5. jún 2023

Ahojte, nemáte nejaký recept na rýchlejší rast vlasov? Ide o to, že si chcem nechať odrásť farbené vlasy. Originál som špinavý blond, farbené mám blond (skôr platinová), zatiaľ mám cca 5 cm odrasty a už teraz to vyzerá hrozne, mám strašnú chuť ísť ku kaderníčke a dať si to znovu nafarbiť (tie ktoré ste si týmto prešli určite chápete) 🙈 potrebovala by som aby mi čím skôr narástli moje a farbené by som mohla ostrihať, lenže mi strašne pomaly rastú a nie nieje to genetikou, kedysi mi vlasy strašne rýchlo rástli, lenže po tých častých farbeniach mi začali rásť pomaly. Nemáte nejaké rady? Čo pomohlo vám?
Ďakujem za každú normálnu radu.

xsimonkax
5. jún 2023

Sérum na rast od LR.

magnoliaa
5. jún 2023

Toto + cesnakový šampón

certica22
5. jún 2023

L-recapin od Lr..kľudne mi napíš správu 😉

nika_val
5. jún 2023

Varianta je aj taká že nafarbi si vlasy čo najpodobnejšou farbou ako je tvoja prirodzená vtedy to odrastanie nebude také zdlhavé 🙂
Viem o čom hovorím 😁
Prípadné rady:
Rozmarínový olej, ricinový olej
Ale najdôležitejšia vec je : MASÁŽ vlasovej pokožky pravidelná
Tým prekrvíš vlasovú pokožku, stimuluješ vlasové folikuly a vlasy by mali rychlejšie porásť
Masírovať kludne aj každý deň 5-10min

Tie oleje sa používajú tak že pred umytím vlasov si nanesieš oleje, vmasíruješ do pokožky aspoň 10min a necháš pôsobiť
Šampony a kondicionery ti v raste nijak nepomôžu takže na to sa vykašli to sú vyhodené peniaze
Po umytí vlasov môžeš dať do vlasov aj nejaké vlasove tonikum napr: vlasove hnojivo, Alpecin, možno aj to od LR
To vo vlasoch nechávaš už, nezmývaš
Zase premasíruješ
Celé to môžeš podporiť užívaním zinok forte (take tie veci ako klasicky zinok a selen je slabé, doležité je to forte) 🙂

mfilkova
6. jún 2023
slavomira236
6. jún 2023

Methionove tablety...mne po nich vlasy rastu rychlo aj nechty co som postrehla ked som brala