Výber matraca na manželskú posteľ

domuuska1
4. mar 2017

Dobrý deň,

s priateľom sme si kúpili manželskú postel, a preto by som vás chcela poprosiť o rady, kde a aký matrac kúpiť, ktorá značka sa vám potvrdila a ste s ňou spokojné. Ďakujem vopred za komentáre 🙂

Pekný deň!

lilyianka
4. mar 2017

@domuuska1 tak je otazne ci vam bude vyhovovať obom rovnaky matrac,ak predpokladam,ze chces kupovat velky....my sme tak mali na prvej posteli,ale kedze som mala potom problemy s krcnou chrbticou tak sme museli kupit dva...a teda aj rovno novu vacsiu postel...ja musím mať tvrdy matrac a muz stredne tvrdy...kupovali sme ich v ikei,ja ho mam uz skoro 2r a som spokojna...muz teraz menil matrac,lebo ten co mal mu nevyhovoval...predtym mal nejaky penovy co sa prisposoboval telu ked si tam lahol...

domuuska1
autor
5. mar 2017

Matrace planujeme kupit 2, chceli sme z Jysku, ale sestre sa stalo, ze odtial boli matrace o 7cm vacsie a roztiahli jej novu manzelsku postel. Takze preto hladam inu alternativu. Dakujem za odpovede 🙂

miskatomy
5. mar 2017

Urcite by som riesila nejaky obojstranny matrac...v dormeu maju take ...aj ked kupis jeden velky...vo vnutri mas 4 jadra ktore si mozete podla seba prisposobit

limetka55
5. mar 2017

My sme pred rokom kupili postel aj matrace v Materasso. Manzel mal velke problemy s krizami a odkedy mame novu postel, tak prespi celu noc a chrbat ho uz neboli.. 🙂 Ked sme vyberali postel a matrace,tak som natrafila akurat na info, ze v ich predajni v BA budu merat vhodnost matracov pomocou takej podlozky, ktora sa polozi na matrac a na nu sa lahne.. Ta zmeria, ako clovek lezi, ci je rovnomerne rozlozena zataz a tak.. Kedze sme nemali sajnu, ktore matrce su pre nas vhodne, tak sme si takto poskusali asi 8 roznych matracov a vybrali si.. Su obojstranne a dali nam ich do 1 puzdra, takze nie je medzi nimi ani medzera a posobia ako 1. Pricom sa da to puzdro odzipsovat a ja si mozem svoj otocit napriklad.. Sme ozaj spokojni 🙂 Neviem, ako casto robievaju take merania, alebo ci ich robia aj ine spolocnosti, ale ucite odporucam vybrat na zaklade toho.. 🙂 Myslim, ze na nejakych veltrhoch to tiez mozu merat.. My sme mali vtedy stastie, ze akurat tie 2 dni merali v BA.. Odvtedy tam tusim neboli.. A to je uz skoro rok..