Matrac na manželskú posteľ

21021996
1. aug 2023

Dobry den, viete mi odporucit nejaky dobry matrac na manzelsku postel - jeden velky. Trochu tvrdsi, nie taky, kde vylezim po 2r dieru. A nie prehnane drahy. Zbacku prip lfe ste kupili za kolko. Dalujem

matullienka
1. aug 2023

@21021996 my máme síce dva ale máme matratex, na byte ich máme už roky a stále sú rovnaké a na dom sme tiež dali matratex teraz

majlo1234
2. aug 2023

My mame materasso s tastickovymi pruzinami, treti rok, su sice dva, ale su brutalne tazke, neviem si predstavit jeden. Cena bola okolo 300 eur jeden

luxus10
2. aug 2023

@majlo1234 ano, manipulaciu s 1 velkym si neviem ani predstavit, mam co robit, aby som obhospodarila 2 tazke vedla seba...taktiez ho dotrepat od vchod. dveri do spalne...alebo ak kurier vylozi pred vchodom, domom, tak dnu ako -aj 2 chlapi by s tym mali co robit...

tinnky
2. aug 2023

Ja som chcela prirodny a poriadne kvalitný, lebo som astmaticka a v umelých latexových a penových matracoch sa zachytávajú roztoče a plesne a to som nechcela.plis som.ala už veľké problémy s chrbticou, starý matrac sa rýchlo vylezal a spôsobil mi obrovské. Problémy. Vybrala som si od westieri, použité sú v ňom ovčia vlna, konské vlasy, hodváb a tastickove pruziny. Už po jednej noci obrovská zmena, po roku mi konečne odtrpla ruka. Investícia do matraca sa fakt oplati