Poraďte masku na vlasy

julkaaa1
13. okt 2018

Poradte mi.niejaku dobru masku mam huste vlasy a strasne tazko sa rozcesavaju kludne aj zo samponom z teta drogerie dakujem za kazdy tip ..pekny vecer 🙂

dorotka9819
13. okt 2018

Keratín si skúšala? Používam kallos. Pomáha na rozčesávanie, proti vypadávaniu vlasov, na spevnenie...

wojtowitch
13. okt 2018

Aj ja odporucam kallos. Mala som uz mnoho z ich masiek a zatial spokojnost.

katren
13. okt 2018

@julkaaa1 ja mam Wella LuxeOil 😉

julkaaa1
autor
13. okt 2018

Ja s kalosom.niesom.spokojna a to som.mala.od nich uz hocico 🙂

julkaaa1
autor
13. okt 2018

@katren da sa kupit v tete drogeri ?

malinajahoda
13. okt 2018

@julkaaa1 kallos je katastrofa. Skúsila si Bione? 🤔

julkaaa1
autor
13. okt 2018

@malinajahoda nie prvy krat pocujem

malinajahoda
13. okt 2018

@julkaaa1 majú v Teta drogérii. Teda aspoň u nás. Dobrá cena, ceská znacka, prírodná kozmetika bez parabénov, silikónová. Pekne zmäkčí vlasy. Ja si len to kupujem. Nevyrovnajú sa tomu žiadne chujoviny z reklamy.

katren
13. okt 2018

@julkaaa1 nie, cez net 😉

malinajahoda
13. okt 2018

@julkaaa1 oprava *BEZ SILIKÓNOV

soninka9
13. okt 2018

Kallos hair pro-tox😊
alebo ešte odporucam Stapiz sleek line ale to nemaju v tete 🤔

julkaaa1
autor
13. okt 2018

@malinajahoda a to je olej ? Ja skor masku a sampon 🙂

malinajahoda
13. okt 2018

@julkaaa1 žiadny olej. To ani ja neznášam mať mastné vlasy. Všetko majú, šampón, kondicionér, masky. Kukni www.bione.sk

julkaaa1
autor
13. okt 2018

@malinajahoda oky a najdem ho v tetke ano ?zajtra tam.utekam 🙂 dakujem

malinajahoda
13. okt 2018

@julkaaa1 odkiaľ si?

malinajahoda
13. okt 2018

@julkaaa1 a síce to je jedno. Tu u nás na Myjave to majú. Neďakuj. Uvidíš, keď vyskušaš. Dúfam, že budeš spokojná tak ako ja. Ak to nebudú mať u vás, keď tak z netu objednaj. 👍😉

maybebaby22
14. okt 2018

Kerastase

miuska232
14. okt 2018

Renu hair maska uplna bomba 👌

misurka77
26. okt 2018

Pre mna 🔝 maska a ešte z avonu ta kaviarova

mareri
11. dec 2018

Kerastase a Lee Stafford. Moje topy. Len su malinko drahšie a objednavam ich z Notino.

damoska
25. feb 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

prirodnu vlasovu kozmetiku značky Dr. Derehsan ste niekto skušali? Myslim masky na vlasy?

julinka29
20. mar 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

ja použivam Matrix a som s nou velmi spokojna https://www.notino.sk/matrix/ vlasy su hydratovane a krasne vonave. Teraz by som ale chcela prejst na vlasovu kozmetiku Nioxin, s nou skusenosti mate?

gab_riella
23. apr 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

čo trebars Revlon Profesional, alebo Matrix, to si skušala?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz