damoska
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.
damoska
21. mar 2023

prečo mu chceš dávat kolagen?

damoska
22. okt 2022

jedla som všetko, ale aj tak som mliečka mala malo a potom vobec, takže mi dieta vyrastlo na umelom mliečku

damoska
23. nov 2021

nazor odbornikov je nie, nazor mamičiek ano. My sme ho nemali

damoska
15. dec 2020

Bianca, Damiana, Melissa, Yasmina, Diana

damoska
18. okt 2019

aj za mna zadna, je to lepšie aj pre teba, lepšie pred seba uvidiš a aj dieta bude sediet bezpečnejšie

damoska
7. jún 2019

ale ak maš nejakeho maleho psa tipu čivava, alebo yorkšit, tak toho vela nezjedia, ani nepotrebuju

damoska
27. máj 2019

ake detske kaše ste davali?

damoska
27. máj 2019

tiež som to takto robila. Kde sme šli vonku, radšej som vzala flašu so Sunarom, nedojčila som vonku

damoska
25. máj 2019

nie, ovela radšej nakupujem kabelky a topanky v obchode differenta.sk

damoska
16. máj 2019

ja chcem vyskušat kavovy peeling, mate niekto skusenosti? Naozaj pomahaju proti celulitide a vraskam?

damoska
16. máj 2019

žienky, tento kavovy peeling ste niektoa skušali? Aky je? https://www.notino.sk/bodyboom/original-kavovy-telovy-peeling/ vraj je velmi dobry i proti celulitide a aj na plet.

V diskusii: Chemický peeling
damoska
29. mar 2019

suhlasim s mimi_tami. Každa mame iny prah bolesti. Niekto z toho ide kolabovat a niekto už druhy den po operacii cisarskym rezom je na nohach a venuje sa babatku. Ovšem analgetika sa podavaju každej, bez ohladu na prah bolesti

damoska
28. mar 2019

vlasove oleje renovality ste niekto skušali? Ake su? Nie su vlasy po nich velmi mastne?

damoska
28. mar 2019

moj askusenost je, že maska je lepši. Balzam mi vlasy vždy velmi zjemnil a za pol dna boli mastne. maska mi vlasy pekne zregeneruje a mastne su až druhy den 🙂takže si vlasy umyvam každy den

damoska
28. mar 2019

@marcellka32 čo su to za tablety a na čo vlastne su dobre? Je to niečo na vyplnenie vrasok?

damoska
28. mar 2019

ja si davam Estee Lauder a občas si kupim aj Mizon. Ked siho kupujem, vždy je to cela sada, kde je denny, nočny a očny krem

damoska
28. mar 2019

alebo skus nejaku očnu masku. Niekde som videla očnu masku v podobe gelovej lýtky, alebo neviem ako to mam nazvat. Pozri na Notino a verim, že tam nejaku najdeš

damoska
28. mar 2019

čo nejaka bio kozmetika? Neskšala si to? Vyzera to, že ti klasicke kremy nevyhovuju, tak skus ist cestou bio kozmetiky a hlavne vyskušaj aj bio dekorativnu kozmetiku. Predsa len, nejaky make up, alebo BB, resp.CC krem maš na tvari cely den, tak vyber niečo kvalitne

damoska
28. mar 2019

je dost mlada, takže by som skusila niečo bez chemie, kludne nejake bio kremy

damoska
26. mar 2019

zaleži aj na mačke. Niekto dava granule a strieda to s varenou stravou, mliekom,. Každy to robi inak. My mačku nemame, ale moja mamka ma a dava jej iba granule, nič viac jej nedava

damoska
26. mar 2019

ak vojdeš do akeho kolvek pet centra, alebo obchodu kd emaju stravu pre zvierata, najdeš tam aj krmivo pre mačky. Len sa to kupuje podla hmotnosti a tuším aj podla rasy mačky. je to ako u psikov

V diskusii: Krmivo pre mačku
damoska
19. mar 2019

su aj ženy, ktore maju za sebou 4 cisarske rezy a su v poriadku. Lenže všetky sa stažovali na velku bolest po cisarskom reze, ale ono to k tomu patri

damoska
19. mar 2019

ak sa cisarskeho rezu bojiš, možeš rodit prirodzene. Je t ovela menej bolestive, ako po cisarskom reze, nemusíš brat analgetika a po porode možeš normalne fungovat

damoska
19. mar 2019

analgetika, ktore ste brali na bolest neškodia kojeniu? Alebo ako to je?

damoska
19. mar 2019

to skus sa opytat v lekarni, alebo svojho lekara a ten ti bdue vediet poradit. Po akom zakroku ju chceš použit?