Poraďte mi šampón alebo masku na rozčesávanie vlasov

julkaaa1
17. júl 2018

Ahojte poradte mi.niejaky sampon a masku na lepsie rozcesavnie,lesk,a rast najlepšie cez internet co sa da objednat a co mi stihne prist do piatku dakujem ! 🙂

deti95060810
17. júl 2018

na rozčesávanie čo používajú kaderníčky - Lipocomplex

viera27
17. júl 2018

Kerastase je klasika, niektora rada od nich. Alebo CHI sa da tiez. Natura siberica maska s rakytnikom pre velmi poskodene vlasy. No je toho dost na lesk a rozcesavanie. S rastom je to komplikovanejsie, tam ti viac pomozu doplnky a vitaminy, nie kozmetika.

kristinatam
17. júl 2018

Masky od Kallosu na rozčesavanie vyborne 🙂 prijemna vôňa, nízka cena a veľký výber.

nikaroxy
14. aug 2018

@viera27 Maju ich sj v DM?

michaela1616
14. aug 2018

Ponúkam prirodnu kozmetiku,v skupine na fb Liečivá Sila Prírody s TianDe mrknite tam sú tam výborné produkty čisto na prírodnej báze ktoré už pomohli mnohým ženám aj mužom

zuzikak
14. aug 2018

neviem, ci ti to stihne prist do piatka ale moja kadernicka dcere na rozcesavanie poradila LAB 35 (rozcesavac -keratin v spreji). Vzdy pistala, ze ju kvakam. Da sa pouzit po umyti vlasov (aj na suche, aj na mokre vlasy). Staci nastriekat, pockat minutku, dve a jednoduchsie sa vlasy rozcesu. Prijemne vonia a robi aj troska lesk. Obcas si streknem na vlasy aj ja. Je toho dost v baleni.(https://www.kadernickyservis.sk/kallos-lab-35-c... )

viera27
14. aug 2018

@nikaroxy skus notino, odtial ti pridu do piatku urcite. ja som tam akurat dnes tiez objednavala ochranny kerastase krem na tepelnu upravu a pride zajtra. A maju tam aj natura siberica. Parfemy maju fejkove, ale s kozmetikou od nich som zatial spokojna.

nikaroxy
14. aug 2018

@viera27 notino parfemy fejkove???To urcite nie.Teda ja som odtial fake nikdy nemala.

viera27
14. aug 2018

@nikaroxy ale ano. aj ja aj segry sme si dlho objednavali a boli v pohode. A potom nam veru par krat poslali fejky. fuj. odvtedy nikdy viac. A rozhodne nie som sama (aj ked na svojej stranke recenzie mazu, napriklad aj tu moju zmazali), tak na heureke to pekne vidno. su aj tu o tom temy. Bud su to fejky, alebo leziaky. Vyskriabane kody a taaaak. Ale kozmetika zatial v pohode - klop, klop.

nikaroxy
14. aug 2018

@viera27 Tomu nemozem uverit.Mne sa to nestalo.Dokonca aj kozmetiku mam odtial.Sice je pravda ze v poslednom case objednavam skor z mall.sk ale nechce sa mi verit ze by si to mohli dovolit

nikaroxy
14. aug 2018

@viera27 ak sa to deje s parfemami potom kludne aj pri kozmetike...

viera27
14. aug 2018

@nikaroxy tohoto sa bojím, preto len tak opatrne odtiaľ objednávam, to co na tutovku poznám. Ale predpokladám, že asi aj tam časom narazím. Ale zamrzí menej ako pri drahých parfumoch.

nikaroxy
14. aug 2018

@viera27 Tak ja som teraz kupovala odtial drshe kremy,aj make up ale fake to neboli lebo som ich aj v predajni kupovala..tak ktovie

sonka1981
2. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

čo Redken? https://www.notino.sk/redken/extreme-regeneracna-maska-pre-poskodene-chemicky-osetrene-vlasy/ tuto možem doporučit. je velmi dobra a hlavne krasne vonia, vlasy su vyživene a leskle