Lístky, ktoré sa dajú kúpiť len cez internet

24. apr 2024

Prosím ak chcem ísť niekam a lístky sú vypredáne a predávajú ich na internete ľudia čo ich kúpili cez ticket ( skupina elan ma posledný koncert ) ako si viem zistiť že ma neoklamu? Čo keď predaju lístok a oni naň pôjdu a mňa nepustia ? Dakujem

autor
24. apr 2024

Myslím že sme naň chceli ísť ale mali sme byt odcestovali vtedy v septembri. Teraz sa to zmenilo ale lístky na koncert už nie sú. Predávajú iba ľudia na internete. Ale bojím sa že ma oklamú a nebudem mať ani lístok ani peniaze.

fido69
24. apr 2024

Kua, keď už bez tých starcov z Elánu nemôžete existovať, a musíte im strkať peniaze, tak by ste mohli vedieť, že pridali ďalší koncert a lístky na 29.9.2024 sú v predaji na ticketportáli.

vanilkovazmrzka
24. apr 2024

Nijako.

zuzanka.zuzu
24. apr 2024

nijako sa nedá ☹ ja už som tak x-krát nakupovala aj predávala, daj na inštinkt a aký máš z tých ľudí pocit... iba raz ma sklamal a prišla som o 20e 🙈 ale napríklad mne ľudia bez problémov poslali 100e na účet a ja im len mail, ani ma nepotrebovali vidieť. vtedy som bola v ešte väčšou strese než oni aby všetko dobre dopadlo 😀 to by bol trapas keby lístok napríklad akurát nešiel 😀

janulik2008
25. apr 2024

Nedá sa. Ja som predávala na Lord of the dance a tiež kočka čo kupovala odomňa nemala istotu že jej pošlem. Inak tiež boli kupované na Ticketportal 😀 a ja som dala fotku kde boli lístky, kód bol zakrytý a bolo tam meno. Dokonca mi potom tuším aj ona písala ze super bolo 😀

nenapadnyuzivatel
25. apr 2024

Mňa tak oklamali ludia 2x odvtedy len osobne stretnutie pri kúpe listkov. Vačšinou vas zavolaju pred dom viete kde byvaju, meno a vidite aj osobne toho človeka. Je to lepšie takto kúpiť ked tak už z druhej ruky ako cez prevod to nikdy nerobte.

autor
25. apr 2024

@fido69 kua keby viete že aj ten je vypredaný, asi by vás šľahlo o zem

autor
25. apr 2024

@nenapadnyuzivatel ja sa len obavám, že aj keby sa stretnem, tak majú ho stále na emaily alebo tak. A prišli by Skorej ako my na koncert a nám povedia, že bol použitý 😅😅 ach jaaj. Keby sa to dalo nejak zablokovať, že viem na istotu že ma neoklamu

fido69
25. apr 2024

Nie, nie je vypredaný. Je tam lístkov plná prdel. 😉

ankare
25. apr 2024

Ja som veľakrát predávala lístky cez bazos a nikdy som nikoho neoklamala.

januska12323
25. apr 2024

Neboj sa, elán má posledný koncert každého polroka, raz sa ti lístok ujde.

nenapadnyuzivatel
25. apr 2024

ked tak zmeniť meno na listku ak je na meno to je posledna moznost ako si byt ista inak uz nic treba doverovat ale najprv preverovat. Ja vacsinoi cislo dam do googlu mail meno hocico co mam

zuzanka.zuzu
25. apr 2024

@januska12323 no už nie sú najmladší, do ďalšieho už tu ráž byť nemusí

mirkam3
25. apr 2024

Keď kupuješ takto od cudzieho, zial, nie je tam záruka, že ta neodrbe. Pre mna by bolo výkričníkom trebars už to, ako komunikuje… keď nevie poskladať ani vetu bez preklepov, vidíš na webe len nejaký nick, tak by som tu kúpu veľmi zvažovala. Každopádne, taká off topic poznámka k tomu, že “Elan ma posledný koncert” - oni promujú každý zo svojich koncertov ako “posledný” už snad posledných 10rokov. 😜 kým bude žiť Ráž a aspoň polovica kapely, takých posledných koncertov ešte bude 😂