Lístky kupované cez portál

24. apr 2024

Ahoj ženy, na ticketportal boli dlho lístky na koncert kde moja známa chcela ísť. Ale v tu dobu ona mala byt mimo sk tak sme neriešili. Teraz sa to zmenilo, koncert je v septembri a vraj aj posledný od skupiny. Lístky majú iba voľne v prvej rade a 400 za jeden nevieme dať. Našla som na bazosi lístky, viete mi poradiť ako sa dá predísť tomu, že keď och kúpim ( za rovnakú cenu čo oni kúpili pripadne niektoré o pár e lacnejšie z dôvodu že tam nevedia ísť napr) ako si viem zistiť aby sa nestalo že oni tam pôjdu a mňa už nepustia na ten lístok? Nechcem prísť aj o lístky aj o peniaze . Ďakujeme

fido69
26. apr 2024

Už to tu píšem tretí krát -
Kua, keď už bez tých starcov z Elánu nemôžete existovať, a musíte im strkať peniaze, tak by ste mohli vedieť, že pridali ďalší koncert a lístky na 29.9.2024 sú v predaji na ticketportáli.

autor
26. apr 2024

@fido69 nie sú 😀 myslíš lístky voľne za 399? To si môžeš dať ty. Myslela som tie klasické.

fido69
26. apr 2024

Viem čo hovorím. Prečo sa nepozrieš na ticketportal a namiesto toho píšeš hluposti na MK? 🤔

autor
26. apr 2024

@fido69 myslíš, ze som nepozerala ? Reálne si to myslíš ? Idem sem pisat bez podkladov o tom že tam nie sú bez toho aby som si to pozrela ?

fido69
26. apr 2024

Presne tak. Nepozrela. Ešte aj teraz je tam plná riť voľných lístkov na koncert Elánu. 😉

zena666
26. apr 2024

Veď sú od 54.90 € kde je problém?🤦🏼‍♀️