Koncert Elán

8. dec 2023

Ahojte, chystám sa kúpiť lístky na koncert Elánu, len neviem či je lepšie kúpiť si lístky na sedenie alebo na státie. Viete mi prosím poradiť, kto má skúsenosti s takým väčším koncertom? Ďakujem 🙂

cukroska
8. dec 2023

my sme boli v Ke na sedenie. Ale je to na vás. Určite je fajn aj na -sstátie.

autor
8. dec 2023

mám skôr obavy z toho, že na státie bude veľa ľudí a budem sa tlačiť niekde vzadu, ale zas na sedenie budem ďalej od pódia a neviem či z toho bude taký zážitok, ešte som na takom koncerte nebola tak sa neviem rozhodnúť. @cukroska dakujem za radu 🙂

stormie
8. dec 2023

Za mna urcite na statie 👍 nie uplne pod podiom ale tu dalsiu zonu. V 2018 sme boli 3 generacie, aj dedo aj dcera to dali bez problemov a nemackali sme sa, buduci rok sa chystame zase v tomto zlozeni a listky uz davno kupene

cukroska
8. dec 2023

Ak máš rada na státie, určite by som si aj ja na státie keďže atmoska nato je. Fanklub má poriadny.
My zvykneme všetky koncerty už len na sedenie .Muž tak už roky kupuje. Už je v tej fáze aj veku,že kľud pianko. Už sme sa natlačili dosť 😃 a našťastie tancovať sa dá na najväčšie hity; vždy väčšinou stoja všetci.To jedine na koncerte Madonny tam má išli ukameňovať haha To bol jediný asi koncert kde bol fanklub na-sedenie divný 😁

zuzulkika
8. dec 2023

Ja určite státie....neviem si predstaviť na koncerte sediet✌️

mk1111111111
8. dec 2023

Ak vydrzite stat dostatocne dlho, to znamena dlhsie aj pred koncertom, aby ste stali pod podiom, a nebudete odchadzat z miesta, tak berte statie. Ak odidete, verte, ze sa uz na povodne miesto nedostanete. Dav vas nepusti. Ak to je vonku, tak aj pivo za golierom sa moze ujst.
My sme boli na Elane v Nitre v anfiku a kludne stacilo sedenie. Bola obrazovka, tak ok. Ja som dost nizka, mne by statie nevyhovovalo, niekto vyssi predomnou a nic nevidim, ak by som nebola hned pod podiom.

autor
8. dec 2023

pri kúpe vstupeniek je rozdelené státie pod pódiom, a potom ostatné státie. Ja som rozmýšľala nad tým státím pod pódiom

anabela2111
8. dec 2023

Záleží na tom, či vieš na dobrom koncerte sedieť.. lebo ja osobne nie🙂 chodíme na trošku iné koncerty, Metallica, Rammstein atď. ale vždy státie, nech sa môžme baviť, zaskákať, zatancovať..kupujeme ďalej od pódia, vpredu budeš ohučaná, raz som tak bola a nepočula som 2 dni, total zaľahnuté v ušiach. Potom sme boli na Lucie, kde bolo len sedenie, ale bolo to utrpenie😅 museli sme vstať a ísť sa baviť dozadu, kde sme nikomu neprekážali vo výhľade, bolo nás tam takých kopa🙂 takže určite státie, sedieť budeš neskôr, keď pôjdeš na koncert v dôchodkovom veku😀

anabela2111
8. dec 2023

Ešte dodám, že vpredu môže byť tlačenica, my chodíme cca do stredu, máme vzdy okolo primerane miesta, nemám rada, keď sa na mňa tlačia cudzí ľudia a dýchajú mi na krk😅

stormie
8. dec 2023

Statie pod podiom byva namackane, v druhej zone na statie sme si vpohode zlozili veci na zem a okolo nas volne

ruxandra
8. dec 2023

Ja som bola na koncerte mojej obľúbenej kapely raz na sedenie a raz na statie, a musim povedat, ze uz NIKDY si nekúpim listky na statie 😅
A dost aj zalezi na tom ako si vysoká, ja som dost malá, z toho koncertu som nic nemala ked som stala.
Ked je koncert fakt dost dobry, stane sa aj to, ze sedenie sa postaví a tancuje/spieva. Takze uzit sa to da aj tam, s tym, ze ti tam nikto nezavadzia a mas tam dostatok priestoru, za mna teda urcite sedenie na vsetky dalsie koncerty, ktore plánujem navštíviť 😀

autor
8. dec 2023

tak ja meriam 168cm, nie je to tak málo, ale tak zas nie som ani dáka vysoká :D

autor
8. dec 2023

@ruxandra môžem sa spýtať, prečo už nikdy na státie? 😀

trema
8. dec 2023

Ak rada tancujes a skaces, tak statie. My si kupujeme len na sedenie 🙂

autor
8. dec 2023

čo som sa pýtala známych, páčilo sa im na sedenie, videli na obrazovkách a stáli a skákali aj tak, ja som z toho v úplnom pomykove 😀

autor
8. dec 2023

@stormie sektory sú rozdelené, takže by tam malo byť iba toľko ľudí, koľko má kapacitu, či nie?

stormie
8. dec 2023

Ano ale v predu boli namackani - asi tak planovali kapacitu 🤷‍♀️ my v druhej casti na statie sme boli vpohode

0silvia0
8. dec 2023

Elan nie je moja oblubena skupina, ale ja kupujem zasadne na statie. Neviem sediet pri koncerte, nema to tu spravnu atmosferu.

ruxandra
9. dec 2023

Statie nie preto, ze za prve nic som nevidela, lebo som mala, dokonca ani na obrazovky, asi som bola v zlom uhle 😅 druha vec, strasne vela ludi sa tlači uplne dopredu, takze som bola stale namackana na cudzích ludi, co sa mne osobne dost hnusí, a este ked som nechcela stat uplne vzadu, musela som prist skor a celkom mi robilo problem stat bez pohnutia viac ako tri hodiny, takze som sa cely koncert sústredila len na to, ze ma bolia nohy a ze dufam, ze to do konca vydržím. Vobec nijako som si to neuzila, na sedení to bolo o 100% lepšie