Ako dlho ste boli samé, bez partnera?

25. nov 2023

Ako som sa rozišla s ex pred 5 rokmi som sama
5 rokov bez sexu ,bez lásky , bez chlapskeho kontaktu
Nechcem len tak jednorazovky chcela by som nájsť lásku ale nie je to len tak
Za to môj ex ako nie je so mnou vystriedal niekoľko vzťahov a aj teraz ma frajerku a ja stále sama
Už som sa cez neho preniesla nie je tam ani láska ani nenávisť ale mám pocit že mi nie je dopriate aby som našla lásku
Moja otázka nie
Ako dlho ste boli samé pokým ste našli svoju polovičku?

janka_23
25. nov 2023

Ja som bez vztahu už 9 rokov, ak nerátam nejaké pokusy ktoré stroskotali po pár tyzdnoch a nejaká polovička ani vo výhľade nie je. Ale nesťažujem sa, áno láska mi chyba ale určite nechcem niekoho len aby som nebola sama.

zmrzlinka2021
25. nov 2023

Prvých 23 rokov života. Ale ja som študovala, čiže ani by som nemala priestor na chodenie

zmrzlinka2021
25. nov 2023

@janka_23 mudro

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
25. nov 2023

@chodec15 na základe jednej tvojej ex sudis všetky ženy? Nie každý je taky ze skáče zo vzťahu do vzťahu, každý potrebuje rôzne dlhý čas aby si vyliečil rany z rozchodu pretože iba keď je človek úplne vyliečeny môže nadviazať plnohodnotný vzťah. Ina žena napr nemusí mať šťastie na partnerov, niekoho spozná, stretáva sa s ním a časom zisti ze to proste nefunguje. To však neznamená ze je chyba na strane ženy alebo s nou nikto nevie vydržať.
Takže nesúhlasím ze ženy ktoré sú dlhšie samé nedokážu mat normálny vzťah a sú psycho. Pre mňa sú skôr psycho ženy, ktore skáču zo vzťahu do vztahu

micusa2222
25. nov 2023

fúúú...veľmi dlho....asi 10 rokov...a na staré kolená som si našla priateľa / po 50-tke/...a prišlo to, kedy som to najmenej čakala...nezúfaj , uvidíš, príde, to čo má prísť..držím palce...

j_m
25. nov 2023
olimuc
25. nov 2023

Dlhsie … sem tam sa niekto najde, kto sice zaujem ma, ale nakolko nezapada vztah do mojich planov, tak naco nieco zacinat … samozrejme obcas by sa niekto hodil ale este chvilu pockam

medda_beda
25. nov 2023

Nečakala som, život je krátky, hľadala som, skúšala, vyšlo/nevyšlo.A našla som.
A bolo mi srdečne jedno kto si čo myslí.
Išlo mi o lásku o vzťah, ale potrebovala som aj vedieť čo mi vyhovuje alebo naopak nevyhovuje.
A za ex neplačem.Ak sa niekto rozhodol niečo ukončiť, nevidím dôvod trápiť seba.
Asi žiadnej princ na bielom koni nepristál len tak na balkóne.

Každá sme iná.Ale vekom sa človek mení.

chodec15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
25. nov 2023

Cca 25r kym som nezacala chodit s mojim manzelom

autor
25. nov 2023

@janka_23 však to nechcem ani ja tak

autor
25. nov 2023

@micusa2222 ďakujem

alex666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. nov 2023

@alex666 na tinderi som už 3 roky

jovka
25. nov 2023

A tam nic? Ja som tam nasla frajera,zatial sme 3 roky spolu,bolo treba sa prebrodit bahnom,ale tak jasne,ze hned na prvý x to nevyjde.. nepíšes si s nimi dlho? Ja som po istom case sama inicovala stretnutia( cez den a na verejnosti) nech si usetrim cas vypisovanim,a s tym mojim sme mali rande po 4 dnoch písania 🫠

marsmykkok
25. nov 2023

@janka_23
@chodec15 ja mám na toto názor niečo medzi vami dvomi. Určite ak niekto nemá šťastie na partnera a je dlhšie sám, neznamená že je psycho a vadný. Ale zase ak je niekto dlho sám, tak už má svoje koníčky, svoje pohodlie, doma je sám sebe pánom a nemusí sa nikomu prispôsobovať a potom je ťažké zrazu začať s niekým žiť a robiť kompromisy, vzdať sa časti svojich koníčkov, pohodlia a tak. Samozrejme šanca je Vždy a láska dokáže všetko prekonať ale je to komplikovanejšie.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
88lienka
25. nov 2023

@chodec15 starsia a skaredsia? Vztah=sex? Skutocni muzi vazne vymreli..

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
j_m
25. nov 2023

Neexistuje človek, ktorý je škaredý alebo pekný… Každý či muž alebo žena sa páči/je sympatický len určitej skupine… väčšej či malej.

88lienka
25. nov 2023

@chodec15 nie otca nehladam ja som z kategorie stara psycho asexualna.. Takze je prilis trufale mat akekolvek prredstavy o partnerovi... Asi uz musim prijat len svoj zufaly stav 🤷🏻‍♀️

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
88lienka
25. nov 2023

@chodec15 😊

majada35
25. nov 2023

Ja som sa rozviedla pred rokom a za ten čas som bola párkrát na rande. Niečo bolo o dlhodobejšom spoznávaní sa, niečo som stopla hneď na mieste🙂 Vlastne, nemám čo stratiť, jedine získať. Netlačim na pílu, čo ma prísť príde. 🙂 a randeniu sa nebránim..Jedine takýmto spôsobom môžem spoznať niekoho zaujímavého. Na bielych princov už dávno neverím a taktiež už dávno nemám ružové okuliare. :D

matkahelka
25. nov 2023

vlastnu skusenost s takouto dlhodobou "samotou" vdakabohu nemam, nikdy som dlhsie ako rok sama nebola, ale moja kadernicka je krasna 34 r.baba, mila, vtipna pohodacka, samostatna s vlastnym bytom a je sama uz treti rok. stale hovori, ze dnes najst normal chlapa je take pravdepodobne, ako vyhrat euromiliony. ze vsetko do 33 je naivne, nezodpovedne a nechce sa viazat a po 33 su to bud rozvedeni s detmi, co riesia len exky, deti a vyzivne. alebo nesamostatni mamickari. a ako-tak schopni su az chlapi okolo 50, ale taki zas uz maju decka odrastene a dalsie uz mat nechcu a ona si chce zalozit rodinu a mat deti.

j_m
25. nov 2023

@matkahelka
pošli kontakt 😃

autor
26. nov 2023

@jovka tak poväčšine mi každý narovinu napíše že chce iba úlet, a jedného normálneho som spoznala ale boji sa lásky tak že sme na kamarátskej úrovni vypisovani
Neviem čo je to za chlapa je slušný ,milý, pozorný, vysoký, cvičí ale býva u sestri mení prace stale a ma 30 rokov . Tak to nevidím na super manžela. Nechce mi dovoliť ho spoznať viac. Mali sme ísť už 4x von ale vždy ma zrušil že mu do toho niečo prišlo
Žeby náhoda ? Teraz je vraj v Írsku pracovne

autor
26. nov 2023

@chodec15 ale zase je zaujímavé keď pozorujem pariky že tam vidno že o krásu nejde keď že tá žena je napr. Baculka a on je chudý alebo opačne

autor
26. nov 2023

@matkahelka ano poznám veľa pekných nezávislých žien ktoré sú same a aj chlapov a čudujem sa že sú single