Stretli sme sa s prvou láskou

29. apr 2023

Potrebujem sa vyrozprávať, zistiť, či niekto niekdy cítil podobne.
Stretla som dnes svoju prvú lásku, boli sme vo vzťahu 3 roky a musím povedať, že vztah bol super. Ale boli sme mladí, hlúpi.. chceli sme skúšať, žiť. Tak to stroskotalo.
Pred pár dňami som ho stretla, dlhý očný kontakt, usmial sa a zmizol.
Som z toho strašne rozhodená, rozladená, cítim smútok, zúfalosť.
Je to už 5 rokov čo nie sme spolu, ja som už v novom vzťahu a on tiež a zrazu sa to všetko vrátilo behom sekundy. Tie emócie, pocity, bolesť, láska ..

Je to normálne?

madeline1
29. apr 2023

ak by ste sa lubili, tak by ste sa nerozisli kvoli tomu, ze si chcete uzivat, ale uzivali by ste si spolu, hlavne ak bol vztah naozaj super...asi si to nemala vyriesene v sebe, ked sa tak citis...

sheila121
29. apr 2023

Ak máte byt spolu raz budete, teraz to nerieš, užívaj prítomnosť

dzulli1980
29. apr 2023

Kvôli niečomu ste sa predsa rozišli ... netreba sa vracať do minulosti, ľudský mozog má tendenciu ponúkať len tie pekné spomienky ... je možné, že to v sebe ešte nemáš spracované, uzavreté atď. ... venuj sa súčasnému partnerovi, neoberaj sa zbytočne o energiu myšlienkami na bývalého ...

terry658
29. apr 2023

Úplne prirodzené pri dlhodobých vzťahoch. Chce to tak 10 rokov aby tie emócie trochu zoslabli.

lindusss2016
29. apr 2023

A to ste si nic nepovedali? 🤷Zvlastne. Ja som stretla svoju prvu lasku po 18 rokoch a veru bolo to intenzivne z oboch stran, ale davno sme obaja niekde inde. Pospominaj a nechaj to ist dalej...

h2
30. apr 2023

Usmial sa a zmizol... aspoň pozdraviť ste sa mohli. 😒

toskanka
30. apr 2023

Keby sa na mňa usmial a zmizol, tak by som to takto asi neprezivala, ale každý sme iný 🤔

mikadooo
30. apr 2023

Pravdaže. Je to normálne. Volá sa to spomienkový optimizmus, to dobré sa pripomenulo, to zlé si už vytesnila, na to predsa nebudeš spomínať... 🤷.

domkakvet
30. apr 2023

Tak ho skus stretnut este raz a budes vidiet.