Nosenie na rukách

24. apr 2024

Ako nosite prosim vas vase 3 mesacne deti ? Mala mala vcera 3 mesiace .. ked dam do vyhladavania ukazuje mi videa ale akoze poviem pravdu ja malu z postielky vyberam este tak ze pod zadocekna pod hlavicku ruku lenze uz ma skoro 6 kilov a zle sa mi to … a po dome ju nosim tak ako som videla vo videu ze klbko ale tak mi nechce byt ..
Prosim keby mi niektora odfotila ako nosi svoje dieta popripade ako ju dviha z postielky a podlozky ..alebo vsetky podla fyzio co odporucaju ??? Lebo ako popravde ked mi place amala by som ju zdvihat tak ako kazu ze co najpomalsie atd tak by sa mi aj zajakavat zacala 🙈

kakalake
24. apr 2024

Ahoj. Je veľmi veľa spôsobov ako nosit a dvíhať detičky. Na FB a aj na insta je stránka a vola sa detska_fyzio_mama. Vyhľadaj si a popozeraj stranku. Nájdeš tam určite niečo čo ti pomoze😊ak by si nahodou nič nenasla tak mi napis. A skúsila by som ti niečo natočiť alebo vyhľadať na nete😊 Ja s malou chodim k fyzio už od 2 mesiacov koli iným veciam ale teda ukazovala mi aj toto😊a viem že je aj skoro v každom meste nejaké cvičenie pre babatka čiže poprípade skús vyhľadať v tvojom meste a prihlasit sa na to😊

autor
25. apr 2024

@kakalake ved presne toto fyzio mama som si pozerala .akoze je to pekne spracovane ale niekedy sa to neda aplikovat neviem ako to vysvetlit.. ked place a mece rukami alebo aj ked neplace tam je video ako brat na ruky cez bok ale u nas to nejde mala nespolupracuje .. alebo nosenie v klbku to tiez nema rada .. neviem no chcela som vediet ci to kazda robi NAOZAJ TAK AKO BY SA TO MALO… a ked uz aj ano ako berie na ruky otec ?starky ? Navsteva?

autor
25. apr 2024

@kakalake a inak dakujem si velmi mila ❤️

milanemila
25. apr 2024

Manipulacia s babatkom je velmi dolezita v dalsim vyvoji. Dvihala som obidve deti nabalenim skoro vzdy, ano obcas sa stalo, ze aj nie ale velmi malokedy. Nosenie v klbku (chrbatik babatka na mne a nizicky smerom dopredu), “na babo” normalne prava/lava strana (treba menit strany), na klokana neskor, nie vertikalne, kym si dieta nevie sadnut.myslim ze videi so spravnou manipulaciou naozaj najdes vela, super napriklad fyziomama alebo michaela pukalovic.
Rovnako som spravne nosenie vysvetlovala aj rodine, kt chcela deti nosit 🤷🏼‍♀️

zaphyra
25. apr 2024

Zdviham nabalenim a nosím vacsinou na klokana.

autor
25. apr 2024

A ked nosite na klokana nevadi ze ma hlavicku vzpriamenu a okukava vsetko naokolo?tam to bolo vysvetlene zeby malo byt uvolnene a hlavicku ma mat smerom dole byt uvolnený

mirage_aksur
25. apr 2024

To uplne male babatka este nevedia drzat hlavicku, preto su uvolnene. Tvoje je urcite uz zvedave a bude dvihat hlavicku v pozicii klokana. Tuto poziciu by mali mat babatka velmi radi. Cvicenie na brusku treba tiez praktizovat a potom ten vyvin ide dobre a babatko si pekne drzi hlavu. Bola som na kurze aj manipulacie, tak teraz som mudra :D ale dieta este nemam. Toto su postrehy z kurzu. V kazdom vacsom meste by malo byt cvicenie aj pre 3. mesacne. Pozri napriklad babybalace.

autor
25. apr 2024

@mirage_aksur super dakujem .. ano ked je v klokankovi pekne dviha hlavicku aj na brusku.. a inak chvalim ze aj ked babatko nemas tak na kurze si bola 🥰👏🏻👏🏻

mullerova46
25. apr 2024

Man už 8 mesačne ale od začiatku sme ho nosili podľa videí a od 2 mesiaca sme chodili na baby balance cvičenia kde sme si trénovali nosenia a lektorka nám upravila čo bolo treba 🙂 skús mi poslať fotku ako vyzerá tvoja drzaniw možno nie je úplne dobre a preto tam nechce byť . Alebo je stuhnuté a preto sa to bábätku nepáči.

milanemila
25. apr 2024

Nevadi ak ma hore hlavicku v klokankovi, len by namalo mat babo prehnuty chrbatik