Marcovky 2024

stanislava51
4. júl 2023
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
4. júl 2023

daj si termin porodu do profilu a automaticky ta hodi do skupiny

janai1
4. júl 2023

@jj298 lebo nevie ako to ma urobiť tak skúša 🤣

riamia91
4. júl 2023

@jj298 a tvoj komentár je načo dobrý?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana212722
4. júl 2023

@jj298 ty si odkiaľ prišla odjakživa sa tu témy o termíne pôrodov zakladajú..vieš ty vôbec kde si na akej stránke..načo sa vyjadrujes keď sa nemáš? Nepochopím...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana212722
4. júl 2023

@jj298 Ty si extrémne dlho nemala sex..alebo máš len na hovno život? Tak si myslíš že svoj na nič život vyriesis tým že budeš plut okolo 😄😄😄 ženská

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riamia91
4. júl 2023

@jj298 lebo sa dá napísať ako napísala baba pod tebou, že je potrebné do profilu zadať termín pôrodu a automaticky bude v skupine Marcovky 2024... nie každý všetko vie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riamia91
4. júl 2023

@jj298 omg, takže sa zapájaš do diskusie a ani nevieš, o čo ide? Sú tam všetky užmamy alebo aj prvomamy, ktoré uviedli termín pôrodu, tu konkrétne v marci 2024. A tieto tehotné žienky tam zdieľajú svoje starosti, radosti, dávajú si vyžiadané /aj nevyžiadané/ rady, pridávajú fotky seba, neskôr detí a znova zdieľajú svoje radosti a starosti a aj tie rady, aj keď sú už deti na svete. Keď sa zíde dobrá skupina mamičiek, dokážu takto fungovať dlhé roky. Niektoré sa aj stretávajú.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riamia91
4. júl 2023

@jj298 a niektoré baby proste nevedia ako sa tam dostať... ja som na to šla z opačného konca... na koníku som vďaka tomu, že som objavila skupinu Júnovky 2020 cez google 😅... sú to verejné skupiny a sama som sa tam pridala aj bez termínu, aj tak sa to dá. Stenu som objavila rok neskôr aj diskusie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre