Marcovky 2019

qirfa
27. júl 2018

Žienky, kočky, ktoré čakáme marcových zajkov, narciskov?

wewuliatko174
27. júl 2018

Ja dufam ze sa budem moct pridat k marcovkam ..podla ms termin koncom marca..som len v 5 tyzdni ,doktorka ma objednala az na 7 tyzden tak len cakam a dufam verim ze bude vsetko v poriadku..je to este krehke..bude to nase druhe babenko po dcerke kt.strasne chce braceka, hehe

zuzanicenka
27. júl 2018

@qirfa pridávam sa 😁 ja mám zatiaľ termín 2.3. 😁 ty kedy?

misa1308
27. júl 2018

Aj ja mám termín 5.3 ❤

qirfa
autor
27. júl 2018

@wewuliatko174 držíme si všetky palce 🙂 bolo by to ideálne 😉

@zuzanicenka
@misa1308
7.3.

misa1308
28. júl 2018

@qirfa tak uz len to dotiahnuť do úspešného konca ❤🙏☺

wewuliatko174
28. júl 2018

Tak dufam a zelam nam vsetkym len to zdravie a dotiahnut to dokonca..neviem ake bude toto tehotensko ale viem co ma caka ked sok to zazila a moc sa tesim je to najkrajsie co moze byt ..co zena moze zazit..porod preskocim ale ten pocit tesno po..ked mi dcerku prilozili ..ako by som videla zazrak 😍..neskutocny pocit ze slova su malo..akokolvek tazke pridu chvile potom sa to nahradi tymi najkrajsimi v zivote

bona69
28. júl 2018

Ahojte tehuľky 🤗 pridávam sa konečne k vám,termín 24.3., k dok idem budúci štvrtok,mala by som byť 6t+4 tak dúfam že bude všetko ok, a prajem to aj vám zo ❤️

bona69
28. júl 2018

Dievčatá tiež sa vám chce tak strašne spať? a máte sem tam bolesti v podbrušku?

misa1308
28. júl 2018

@bona69 áno... ja spim aj tri krát cez deň niekedy 🙈 aj tie bolesti mávam, ale lekárka povedala, ze je to normálne ☺

bona69
28. júl 2018

@misa1308 tak to si ma ukludnila😀ja kebyže môžem,tak furt len spím 😁 toto bude naše prvé,po roku a pol snazenia 🤗

misa1308
28. júl 2018

@bona69 blahoželám... my sme to skúsili raz a vyšlo to 🤔🙃 sama nechápem ako...☺

bona69
28. júl 2018

@misa1308 tak to hej,aspoň si si ušetrila neskutočne veľa sklamaní a plaču mesiac čo mesiac, nech sa už len tešíme na to čo nás čaká 🤗❤️

misa1308
29. júl 2018

@bona69 moja celá situácii je trošku komplikovaná, ale verim tomu, že všetko bude v poriadku a na bábätko sa uz neskutočne tešíme ☺

qirfa
autor
29. júl 2018

My sme už po jednom neúspešnom tehu (7.tt), a dnes 8+4tt, podľa veľkosti 9+1, sme začali krvácať ☹ veríme, že bude všetko v poriadku. Nasadili sme Duphaston a Dicynone, tak snáď to pomôže.

zuzanicenka
29. júl 2018

@qirfa držíme moc palce ✊ neboj všetko dobre dopadne 😊

misa1308
29. júl 2018

@qirfa myslím na vas ☺ bude to v poriadku...

wewuliatko174
29. júl 2018

@qirfa silno drzim palce a prajem moooc vela zdravicka 😉

wewuliatko174
29. júl 2018

Ja si neviem zvyknut na tie bolesti v podbrusku..jasne ze sa aj trochu bojim..pri dcerke si nepamatam take..nuz kazde tehotenstvo ine asi aj. Sestricka mi povie po telefone ze kym nekrvacam ze by to mslo byt v poriadku..ako keby son bola prvorodicka a neviem co je normalne alebo nie aj by ma vydesila..ako je to take clovek caka na prvu navstevu ci je vsetko oka..uvidime ako bude ale nasla som si v tt doktora gynekologa snad bude dobre,okrem ineho..uz trvale bydlisko a byt mame tu ta uz lietat do senca bude to jednoduchsie mat doktora tu pri sebe

bona69
29. júl 2018

@qirfa tak aj ja držím palce nech je všetko v poriadku ❤️❤️❤️

bona69
29. júl 2018

@wewuliatko174 mňa chytia tie bolesti tak dva tri krát do dňa, potom rýchlo utekám na wcko či náhodou...ale verím že to asi tak má byť a všetko bude dobré ❤️❤️❤️

zuzanicenka
29. júl 2018

@wewuliatko174 nebooj aj mňa tak na začiatku chytali také kŕče ako na ms, len sa nestupnovali..normálne som mala stresy že niečo nie je v poriadku, šak prvé tehu moje. Ale ževraj je to normálne..teraz som v 10.tyzdni a každým týždňom to už ustupovalo..teraz má tiež sem tam pichne ale omnoho menej ako predtým ;) neboj všetko bude dobré 😊

wewuliatko174
29. júl 2018

@zuzanicenka dakujem..verim ze bude vsetko dobre ale je mozne ze to bude uplne ine ako pri dcerke proste mala som absolutne bezproblemove tehu,akoze nic aj porod,ani len opuchnute nohy so;nemala a teraz neviem co ma caka momentalne som rada ze som s dcerkou doma na ocr,lrbo aj pracu mam teraz uplne inu fyzicky narocnu takze som rada ked si mozem vylozit nohy doma chvili aspon kym nemam nic potrvrdene a nemozu ma brat ako tehotnu zamestankynu predsa uprimne je to len zaciatok tehu a ja si riskovat nic nechcem

wewuliatko174
29. júl 2018

@zuzanicenka zo zaciatku je tam to ze sa roztahuje maternica ale pri prvom tehu to nebolo tak intenzivne

qirfa
autor
29. júl 2018

@wewuliatko174 dnes som bola na prijmovom v NsP TT, prijímal ma MUDr. Bartkovjak a maximálna spokojnosť, čo sa prístupu týka. Tiež mám lekára v rodnom meste.

majkaaaaaaa
29. júl 2018

Ahojte tak sa potichúčky k vam pridávam aj ja termín 28.3.2019, po 10 mesačnom snazeni no vyšlo ... dnes som v 5+3 tt u gyn. som ešte nebola lebo sme s mm na dovolenke . Tak sa modli aby bolo všetko v poriadku 🙏🙏❤️

bona69
29. júl 2018

@majkaaaaaaa gratulka🤗skoro ako ja, dnes som 6tt+0,ja idem k dok vo štvrtok, držím palce nech všetko ide ako má❤️

majkaaaaaaa
29. júl 2018

@bona69 dakujem krásne 🤗 podobne želám všetko dobre ❤️❤️❤️ Uvidíme čo nám povie gyn . 😉 nech maličký rastu 🍼😉

zuzanicenka
29. júl 2018

@qirfa ja som k tomu lekárovi chodila tam na príjem tiež, on je úplne úžasný 🙂 mňa poslal tam môj dr. kvôli tomu že mám aj cystu aj tehu aj onkomarkery zvýšené a tak..tak ma MUDr. Bartkovjak sledoval od 5tt a nemôžem na neho nič zle povedat 😊 veľmi veľmi veľmi super doktor 😊

19940711
30. júl 2018

Ahojte baby,pridavam sa k vam 🙂Som po druhej uspesnej IUI.
Prva inseminacia skoncila s potratom 😞 Ale dufam ze teraz budem mat vacsie stastie. Dneska som zacala 7tt, ale mam strach, nakolko minuly tyzden som uzivala antibiotika, dozvedela som ze mam oblickovy kamen. Dr mi povedal ze mi to nebude robit problem v tehotenstve, lebo je na takom mieste. Mala som silny zapal, aj bolesti 😫
Uz sa mam dobre, a dufam ze sa to nebude opakovat aspon pocas tehotenstva.
Ja som strasne ospala cely den, aj depky mam, niekedy z nicoho nic zacnem plakat.. Takze tak.
Babenky drzim Vam palceky, vela zdravicka Vam prajem 🙂💕 dufam ze spolu to zvladneme 😊

wewuliatko174
30. júl 2018

@19940711 drzim silno palce..ja sa tesim strasne na poriadnu fotku nasich detureniec. V brusku.tie ultrazvuky a neskor na kopanceky..to bolo nieco krasne pri dcerke nadhera..a pri druhom som zvedava ako bude nato vsetko reagovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre