Ako podporím rozvoje sebavedomia svojej dcérky?

michaelaray
6. jún 2020

Mile mamy, nedávno sa mi narodila dcérka a rozmyslala som ako mozem podporiť rozvoj jej sebavedomia. V rámci mojej prace so ženami som si totiž všimla, kde najčastejšie vznikajú v detstve mentálne bloky, ktoré ničia sebavedomie. Chcela som si to všetko spisat pre moju dcérku.

Neskor mi napadlo podeliť s týmito zisteniami a tak vznikol nápad na rozpravkovu knihu o zajkovi na podporu detského sebavedomia. Momentálne riešim hrubý koncept na obálku. Mám tri alternatívy a potrebujeme zistiť, ktorá alternatíva je najlepšia. A- veselý zajko, B - rodinka, C - mama dvíha zajka. Poprosím komentár, pripadne aj prečo. ďakujem. 🙂

sunny8
6. jún 2020

@michaelaray myslím si že C) je to symbol že mama je tu pre svoje dieťa vždy. B) by som nedávala lebo nie všetky deti majú komplet rodinu a je to takto v poriadku. Niektoré deti si myslia že sú menej keď nemajú aj mamu aj otca a aj z toho vznikajú bloky. Ešte A je celkom pozitívne 🙂

dajana1983
6. jún 2020

C je milé ale ja by som dala B.Aj.ked nemajú všetky detičky komplet rodinu,je dobré aby vedeli že to existuje a môžu to mať keď budú dospele)))

graft
6. jún 2020

@michaelaray myslim si, ze najlepsie je C
K tomu nazvu mi to jajviac pasuje🙂

aveeva2
6. jún 2020

podľa mna A,pretože niektoré deti nemajú mamu,ale otca.

nikiki29
6. jún 2020

C je super 😊 teším sa na výsledok

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
6. jún 2020

@michaelaray za mna A.

adamadent
6. jún 2020

Za mňa C, tiež tak zodvihnem dcérku hore, uspeje sa a dáme si pusinku. Je z toho cítiť radosť a pokoj.

nikimeli
6. jún 2020

A 🙂

kristina2412
6. jún 2020

Ja by som dala A , sebavedomie by malo byt nezavisle od ludi naokolo. Ten vesely zajo vyvolava dojem ze je vesely prave taky aky je ,tie dalsie obrazky mi pridu ze male zajace su vesele prave z prítomnosti rodicov 😀

katarinka89
6. jún 2020

A

marca12
6. jún 2020

B nie,lebo to vyvolava smutok v detoch,ktore neziju s otvom. Mimoriadne pozitivne na mna posobi A a zase C na mna posobi tak bezpecne a hrejivo. Neviem sa rozhodnut medzi A a C. Asi A je ro vseobecne pre vsetky deti,nemusia smutit nad obalkou

ivana11155
6. jún 2020

@michaelaray za mňa B. Aj keď nemajú všetky deti úplnú rodinu, ale úplná podporujúca rodina je základ pre rozvoj dieťaťa po všetkých stránkach.

nini1010
6. jún 2020

Z pohladu zmyslu knihy a pointy B.Na to ci bude dieta skvele maju rovnocenny vplyv obaja rodicia.Ak to ma byt literatura pre mamu tak C.Ak to ma byt realne o rozvoji a vychove dietata tak je to podla mna o Bcki.

eliska13
6. jún 2020

@kristina2412 perfektný postreh tiež si to myslim

biela_sova
6. jún 2020

@michaelaray Skvely napad, tlieskam Ti. Vsetky tri obrazky su krasne, C ma z pohladu matky rozcitil najviac, je tam neha. B je mily, ale z pohladu ortopeda by som tento obrazok dvihania deti za ruky radsej nevolila (viem, mimo temy, ale aby to vizualne nenabadalo rodicov takto deti dvihat, teda, ze je to spravne, lebo v skutocnosti hrozi poskodenie puzdra ramenneho klbu, pronacia predlaktia atd, tolko tazkopadna medicka vsuvka :D ).
Asi najviac to vystihuje A-cko, kde je maly zajko sam a spokojny. Sebavedomie nie je podmienene pochvalou drihymi, ale prameni z Teba sameho. Je to individualne nastavenie jednotlivca.
Ten zajko posobi takto emblematicky. Som sebavedome dieta ;)

miadi
6. jún 2020

A vesely sebavedomy zajko B rodinka C laska mami a dietata.. k teme sa najviac hodi A

makova333
7. jún 2020

K teme urcite A, vesely spokojny zajko - Som skvelé dieta, som spokojny, vesely 🙂 Nic ine sa mi k teme a nazvu nehodi.

michaelaray
autor
7. jún 2020

@biela_sova dakujem za názor aj za podporu aj za vsuvku ortopéda. Zas som sa niečo nove naučila. 🙂

michaelaray
autor
7. jún 2020

@kristina2412 pekne povedane, dakujem za nazor. 🙂

michaelaray
autor
7. jún 2020

@nikiki29 dakujem za odporucanie. 🙂 V pripade zaujmu je viac o projektu tu: https://www.sebavedomie.com/

biela_sova
7. jún 2020

@michaelaray Naozaj klobuk dolu, toto na SK chyba. Rada si knihu potom kupim

michaelaray
autor
7. jún 2020

@biela_sova tesi ma tvoj zaujem. 🙂 Ak by si chcela byt informovana, ked bude kniha hotova, mozes si teraz stiahnut PDF omalovanku zdarma a poslem ti potom automaticky email, ked budem finisovat s knihou. https://www.michaelaray.com/som-skvele-dieta/