Mamičky s termínom pôrodu marec 2013

misuka05
7. aug 2012

Tak poďte mamičky zdieľať všetko možné 🙂....MAREC 2013, ktoré máte to šťastie ako ja? A ak ste podaktoré z Nitry alebo sa chystáte rodiť v Nitre možno sa vidíme v pôrodnici 😉 ......

katkasofi
7. aug 2012

@misuka05 ahoooj. no ja som neni z nr, budem rodit v Partizánskom. A kedy mas mat termin podla PM?

misuka05
autor
8. aug 2012

@katkasofi ahoj 🙂) no ja mám termín 6.3.2013 ale podľa crl je babo menšie tak o týždeň takže podľa toho mi to vychádza tak na 13teho... No aj v tehot.preukaze mam termín 6.3...... veď uvidíme kedy sa bábätku bude chcieť ísť von ;) a ty?

katkasofi
8. aug 2012

@misuka05 ja mam 8.3 podla pm a na sono idem v pondelok...inak bola som na sone ked som bola 7+2 a babo bolo na 7+3...a tehu knizku este nemam...teraz mi budu brat krv a potom vraj mi daju..no dufam🙂

zelinka37
8. aug 2012

Ahojte, aj ja sa k vam pridavam. U dr som este nebola, ale podla tehotenskej kalkulacky mi termin vychadza na 21.3. Bol to pre nas poriadny sok, kedze mame doma dva drobce (2,5 a 7 mesiacov) takze mame poriadne obavy ako to zvladneme. Ale hadam to nejako pojde 🙂

misuka05
autor
8. aug 2012

@katkasofi ja idem teraz tiež na odbery, vlastne sa teraz dozviem aká som krvná skupina 🙂🙂 tak uvidíme či je všetko v poriadku... Malé si so mnou robí čo chce, keď sme zistili že čakáme bolo tak tak 6.tt a musela som zostať v nemocnici, lebo som mala "virózu", teda malinké ma vyšťavilo tak, že 6 dní všetko čo som zjedla a vypila išlo zo mňa von...že hypermesis grav..... Býva aj vám tak zle baby?

@zelinka37 Tak to ti gratulujem k takému peknému šoku 🙂) dúfam, že to nejako zvládnete toľko pozornosti musíte v sebe nájsť nie pre jedno, ale hneď pre tri dietka 🙂 tak veľa energie bude treba 😉 ale ísť to pôjde určite 🙂 ja som prvorodička tak som zvedavá čo to bude v marci 🙂 koľko hodín ma potrápi to moje vysnívané bábo 😀 😎

flowerska
8. aug 2012

tak som rada, ze som nasla neuzavretu marcovu temu)))ja som bola u dr.tento tyzden o mesiac mam prvu poradnu kde mi tiez zoberu krv a daju tehu knizku, podla mojich vypoctov by som mala byt v 8.tt )))akurat mam sem tam chute a byvam unavena inak tehu take iste ako prve)))

zuzik311
9. aug 2012

ahojte kočky ak sa chcete pridať k nám : je tam veľa kočiek s termínom marec 2013 takže poslať žiadosť lea1333..

consuelle
10. aug 2012

čauteeee baby aj my sme marcový..sa tešim jupiiii juuuuu 🙂aj ja som 8tyžden a dnes som počula buchot srdiečka ,hrozne sa mi ulavilo...že je vse oki🙂a knižka je doma🙂žiadna z vas z od TN???🙂

kacena85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre