Augustovky 2016

gulisko
27. dec 2015

Dnes som dostala najkrajší Vianočný darček tretí krát dve čiarky na teste. Aj keď mám obavy ako to bude či bude všetko ok nakoľko chalani majú kiahne uff uff ☹

havranocka17
27. dec 2015

Ahoj blahozelam, a treba verit ze vsetko dobre dopadne 🙂. Aj v mojom pripade v to dufam, aj ja mam termin v auguste, ale uz lezim vyse tyzdna lebo krvacam a hrozi mi potrat. Je to strasne na psychiku, ale neda sa nic robit.

gulisko
autor
27. dec 2015

To je hrozne držím palce nech to dobre dopadne ja som potratila po prvom synovi a dúfam že to viac nezažijem. Je to ozaj strašne opatruj sa. ☹

havranocka17
27. dec 2015

Ved aj ja som v lete potratila, tak sa bojim, ze sa to zas stane. ale ine ako lezat a uzivat lieky sa uz neda. Male musi bojovat. Nastastie mam super manzela a rodinu, ktori mi pomahaju s dcerkou lebo inak neviem ako by somzvladla ju a domacnost z gauca.

emode
27. dec 2015

Ahojte, obidvom Vám naozaj držím palce, ja som si našla dve čiarky dva dni pred Štedrým dňom a zatiaľ s manželom predýchavame, lebo sme tretie neplánovali 😉

havranocka17
28. dec 2015

Jeeej tretie, blahozelam, si neviem ani predstavit, ale musi to byt krasne tolko deticiek.

emode
28. dec 2015

niekto mi raz povedal, že len pri treťom sranda začína ... 😉 u nás to už teraz vyzerá ako v cirkuse 🙂

havranocka17
28. dec 2015

Vzdy som chcela 2 deticky,ale muz by privital aj 3. No uvidime,bola by som vdacna aj za 2 zdrave deticky.

denisa1111
28. dec 2015

Ahojte, pridávam sa k vám, tiež tretí krát sa teším a dúfam že vše dobré dopadne a tiež sme mali kiahne ale ja som ich na šťastie už prekonala, držím vám palce a veľa zdravia

emode
28. dec 2015

@denisa1111 vitaj 🙂

denisa1111
28. dec 2015

@emode vďaka🙂

mychaella
28. dec 2015

Ahojte, tak sa ku vam pridavam,
@emode my sme na tom rovnako 22heho dve ciary, ja som sa zosypala, muz bol v soku jeden den a na druhy den uplna pohodka.. ja to este vstrebavam, ale uz sa pomaly zacinam aj tesit.

vikinka81
28. dec 2015

Ahojte,tak aj ja som si presne 23 tieho nasla dve kolajnicky.Ak vsetko bude o.k. cakame druhe babo.

emode
29. dec 2015

@mychaella neplánovali ste?

matja23
29. dec 2015

Ahojte...pridavame sa k augustovým...po 5 mesiacoch snazenie sme v 9 tt. Strasne sa tesime s manzelom na nase prve babo.

majjka1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
29. dec 2015

Dnes digi testvysiel pozitivny.

petra92
29. dec 2015

@elise gratulujem,zeby sme boli spolu aj v augustovkach,nielen v januarovkach ?

elise
29. dec 2015

@petra92 je to super, ja zatial tisko. 😵

petra92
29. dec 2015

@elise jasneeee 🙂

elise
29. dec 2015

@petra92 digitalny by sa nemal mylit ze?

petra92
29. dec 2015

@elise no myslim ze nie,robila si si iba ten jeden?

elise
29. dec 2015

@petra92 zatial iba tento. Mala som divne pocity. Este to viem len ja, zajtra urobim druhy a na silvestra poviem muzovi 😵

petra92
29. dec 2015

@elise super,no myslim ze vysledok testu bude rovnaky 🙂 krasne silvestrovske prekvapko pre muza 🙂 a vy ste sa snazili?uz som 100 rokov nebola v nasej sukromke tak neviem ziadne novinky 🙂

elise
29. dec 2015

@petra92 aj sme sa snazili ale v marci sme vklad planovali, lebo dcerka bola z KET umele oplodnenie. Len som mala v novembri koli mocu antibiotika.

petra92
29. dec 2015

@elise juj no super ze vam to nakoniec takto vyslo 🙂 tak sa tesim s tebou,tiiisko

elise
29. dec 2015

@petra92 dakujem aj ja sa stebou tesim 😵

petra92
29. dec 2015

@elise dakujem 🙂

gulisko
autor
29. dec 2015

@emode u nas podobne tiež sme to neplanovali. Ja som chcela ale že sa podari tak rychlo som nečakala

gulisko
autor
29. dec 2015

Inak mne nič nieje ani zle ani nič. Až sa čudujem pri prvych dvoch my byvalo zle a teraz nič. Inak ešte to nikto nevie len ja a muž. 🙂

elise
29. dec 2015

@gulisko my tiez tretie, pri prvom nic a pri druhom do 5 mesiaca vracanie vkuse, uvidime ako teraz. Len uz vek mam vyssi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre