Dve čiarky na teste na Valentína

lenkadenisa
14. feb 2014

ahojte baby, prajem Vám všetkým krásneho Valentína!
dnes ráno som mala na teste dve krásne čiarky. stále tomu nemôžeme uveriť !! máme úžasný darček 😉

ešte niektorá sa dnes dozvedela takúto novinku? 🙂

luba28
14. feb 2014

@lenkadenisa jeeeej,blahozelam,....🙂

inull5
14. feb 2014

blahoželám ti a prajem aby bolo všetko v poriadku 🙂

katinka4681
14. feb 2014

Ahoj lenka,
ja som sa to dozvedela v pondelok a tiez lutujem, ze som do dnes necakala... Bol by to pre muza ten najkrajsie Valentinsky darcek. Som pomaly v 7.mom tyzdni... Hned v pondelok som utekala k lekarovi a videla som uz aj srdiecko bit... To je nadherny pocit .... 🙂

jajus28
14. feb 2014

@lenkadenisa Blahozelam, urcite najkrajsi Valentinsky darcek 🙂 na tento valentin nikdy nezabudnes 🙂, ja som si dve ciarky nasla na svoje narodky.

eliska31
14. feb 2014

Jeeeej blahozelam...to mate krasny darcek...ten najkrajsi 🙂

maddalenka
14. feb 2014

jeej to je uzasne blahozelam. ja som takto pred rokom dostala menzes takze bolo placu. ale bol to posledny takze sa mi dobre pamatal ked sa ma pytali aby vypocitali otehotnenie 🙂 hihi prajem vsetko krasne

weron84
14. feb 2014

@lenkadenisa ahoj, my po dvoch rokoch snaženia, sme sa tiež dnes ráno dozvedeli, že budeme traja...🙂 Krásnu Valentínku sme dostali.. 😉 , takže Ti blahoželám a prajem veľa zdravíčka

sofia132
14. feb 2014

@lenkadenisa Ahoj, aj mne práve dnes vyšiel môj prvý pozitívny testík v živote, takže krajší Valentínsky darček už ani nemohol byť 🙂 Blahoželám Ti a veľa zdravíčka Tebe aj bábätku 🙂

alexandra2222
14. feb 2014

ahojte, tak to sa pripajam 🙂 tiez dve ciarky dneska.

jellinga
14. feb 2014

Ahojte, srdečne vám všetkým gratulujem! Dúfam, že sa k vám čoskoro pripojím. 😉

8nelinka8
14. feb 2014

my dnes to isté =) =) 😝 ešte stále tomu nemožem uveriť =)

tonjadabik2
15. feb 2014

ahoj Gratulujem 😀 my sme sa to dozvedeli v decembri medzi Mikulašom a Vianocami tak sme mali krasne Vianoce 🙂 takze sa tesim s tebou. 😀

suslicka
16. feb 2014

Ahojte baby musim sa vam pochvalit sice je po Valentínovi a test som si robila dnes rano a dve ciarky som stastna, kedze manzela mam v praci Valentina oslavime v priebehu tyzdna dodatocne a darcek uz mam 🙂 😀

lenkadenisa
autor
17. feb 2014

@sofia132 môj to bol tiež prvý pozitívny v živote! a dnes som už aj videla malú fazuľku u doktorky! 🙂 nádhera

lydika
18. feb 2014

Aj nam vysiel pozitivny testik na valentina.....a to dve pred tyzdnom boli negativne,tak som nechcela verit..🙂

majusik26
18. feb 2014

@lenkadenisa ahoj a bola si už aj na ultrazvuk?

hatapkagb
18. feb 2014

@lenkadenisa ja sice nie na Valentina ale tyzden skor som sa dozvedela ze som tehu po 5rokoch cakania a snazenia 🙂

lenkadenisa
autor
19. feb 2014

@lydika ja tiež tak nejak, najskôr negatívny a zrazu koľajnice

@majusik26 ahoj, bola som tento pondelok u doktorky, videla som aj fazuľku už 🙂 mám prísť zas o 2 týždne

majusik26
19. feb 2014

@lenkadenisa v akom si si tyždni?

lenkadenisa
autor
20. feb 2014

@majusik26 no naposledy som mala červenú v tom týždni od 06.01.2014. a ty?

majusik26
20. feb 2014

@lenkadenisa ja 25.01 som mala naposlední

meggi23
20. feb 2014

ja som vraj otehotnela v deň valentína :D doktorka mi to tak vypočítala a mi krásne oznamila že čakám dieťa lásky :D

meggi23
20. feb 2014

a tiež blahoželám uži si tých 9 mesiačikov 🙂

fev
25. mar 2014

Ja som si tiež urobila test na Valentína pred dvoma rokmi a bol pozitívny. Hneď som urobila slávnostnú večeru a oznámila manželovi a deťom a hoci sa to nemá, nevydržala som a kúpila som aj krásny srdiečkový overalík. Veľmi som chcela ešte jedno dievčatko a vyšlo to, dokonca sa narodila na Valentínu v októbri a tak si aj vybrala svoje meno, hoci som do pôrodnice išla s iným. Dnes sa tu motká okolo mňa a som prešťastná, hoci práve popísala stenu 😅 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre