Vylučuje muž ejakulát iba pri ejakulácii?

daniela444
17. okt 2015

Ahojte 🙂 Viem, že Modrý Koník je skôr určený pre ženy, ktoré chcú veľmi bábätko a nie pre dievčatá, ktoré riešia veci typu "bravíčko". Ja by som sa však predsa len chcela opýtať, či muž vylučuje ejakulát iba pri ejakulácii a orgazmu? Nemyslím teraz predejakulačnú tekutinu, teda kvapky lásky, ale ešte či existuje niečo pred tým. Ja som panna a s priateľom som sex ešte nemala, zatiaľ iba petting, ale to taký, že sa mi penisom obtieral ani nie o vagínu, ale skôr o klitoris. Aj sa urobil, ale až vonku, keď som ho ešte dokončila rukou. Chcela by som však vedieť, či nemohli spermie náhodou vyjsť ešte pred samotnou ejakuláciou vonku? A tak by sme ich nejako nechtiac zasunuli do vagíny? Ďakujem veľmi pekne za odpovede. 🙂

sibalka21
17. okt 2015

@daniela444 heh pokial nemyslis kvapky lasky, na ktore ja osobne neverim, tak urcite nie. Aj keby, spermie na vzduchu umieraju pomerne rychlo

daniela444
autor
17. okt 2015

@sibalka21 Ja som čítala rôzne názory, ale dospela som k názoru, že kvapky lásky obsahujú spermie iba za určitých podmienok, ale partner mal od poslednej ejakulácie niekoľko dní, takže sa mnohokrát umyl aj vymočil, čiže tohto sa ani veľmi neobávam. Skôr toho mimovoľného úniku spermií, o ktorom ani nemusí vedieť. 😒 Ďakujem krásne za reakciu. 🙂

daniela444
autor
18. okt 2015

Už žiaden názor baby?

velkacica
18. okt 2015

samotné pomenovanie ejakulátu ejakulátom napovedá, že sa objavuje práve a len pri ejakulácii... ;)

nk599
18. okt 2015

Ahoj nie nemusis sa bat . Ale ked nechces byt tehotna pouzivajte ochranu . S toho co opisujes by si v zivote otehotniet nemohla. Spermie su zive iba tie ked muz sa spravi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre